Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Григор Димитров и Цвети Пиронкова се залюбиха

Родните таланите вече не ги свързва само тенис корта
Ключови думи: цвети пиронкова, слънчев бряг, григор димитров, тенис, любов

Двете големи звезди на България в тениса Григор Димитров и Цветана Пиронкова се залюбиха, пише сайтът Скандално.нет. Това разкри гаджето на хубавицата от Пловдив Михаил Мирчев, който пък е неуспял футболист. Любовта между двамата обаче била охладена от родителите им, които се притеснявали, че талантите ще попречат на кариерите си с подобна връзка.

Всичко започнало миналото лято. Пиронкова била на турнир в чужбина, докато нейният приятел бил жури на конкурс за красавици в Слънчев бряг. Цвети споделила мъките си от личния и професионален живот на три години по-малкия от нея Гришо. Последвали няколко СМС-а, докато не излезли на вечеря. От тогава двамата подържат постоянна връзка.

Тъй като турнирите, в които участват надеждите ни в тениса са на различни места в света, Гришо и Цвети използвали основно социалните мрежи и телефоните си, за да си говорят. Всичко за двамата вървяло добре, докато бащата на Димитров научил и му забранил да има каквото и да е с Пиронкова. Хасковлията обаче не го послушал и се отдал на любовта.

Загриженият баща се принудил да сподели на родителите на Пиронкова, за да разрешат заедно проблема. Главите на семействата взели единодушно решение да стопират любовта между младите. Така двамата вече почти нямали допир един до друг, като дори и много рядко се чували по телефона.

В последните дни обаче Димитров и Пиронкова бяха заедно заради турнира „Хопман Къп“ в Австралия. Двамата записаха впечатляващи резултати, но се виждаха само на корта. Причина за това е решението на бащата на Цвети да плати всички разходи на гаджето и, за да бъде неотлъчно с нея.

1
Коментара по темата
1.
БФТ
08.01.2012 09:39:59
Пълни глупости
  Добави Коментар
Ученичка от Варна даде страхотен пример Реши да изчисти подлез в града Алкохол менте уби над 20 души Шок в Индия
16-годишен реши да се прави на Майк Тайсън Но не да нокаутира на ринга в професионалния бокс, а погазвайки закона в България  Култов финал в "Ергенът" Вики си избра гадже
Корекция в движението по "Хемус" На 14 и 15 май движението от 384-и до 386-и км в посока Варна ще се осъществява в аварийната лента за геодезическо заснемане Тръмп: Рубио ще участва в преговорите между Украйна и Русия Важно събитие предстои в Турция
Сензационна информация за Родриго Мисли за смяна на тима Зеленски: Путин се страхува от директни преговори с мен Президентът на Украйна с тежки думи
Майски сняг заваля в... Стара планина Кметът на София с важно решение за учениците 14 май - неучебен ден за училищата в столицата
Тренират усилено с... Фарниев Ген. Атанасов: Кой натисна копчето на Радев, наричат го президента Боташ заради заробващата сделка  Всеки ден плащаме по 1 милион за този договор, каза председателят на Комисията за контрол на службите