Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

"Продължаваме промяната" избира ново ръководство през март

Ключови думи: Продължаваме промяната, новини, Флагман, Бургас

„Продължаваме промяната" (ПП) свиква отчетно-изборно Общо събрание на 30 и 31 март, съобщиха от пресцентъра на партията.

В изпълнение на разпоредбите на Устава на партията Общото събрание ще извърши избор на нови колективни органи на управление - Изпълнителен съвет и Национален съвет. По инициатива на Изпълнителния съвет ще има и допитване до делегатите на Общото събрание за кандидатите на „Продължаваме промяната" за предстоящите избори за членове на Европейския парламент.

Решението за Общото събрание е и вследствие на увеличения брой на новоизградени общински и областни структури, както и на големия брой нови членове на партията.

Очаква се в събранието да участват около 400 делегати от цялата страна.

Днес пред журналисти в парламента народният представител от „Продължаваме промяната – Демократична България" Никола Минчев каза, че е дал принципното си съгласие името му да бъде обсъждано за водач на евролиста. Той уточни, че това е въпрос, който ще бъде решаван от колективния орган. Когато има взети решения, тогава ще ги обявим, коментира Минчев.

2
Коментара по темата
2.
Cool
18.01.2024 19:28:13
Тези двамата на снимката ще ги пише след време в учебниците по история, като двете най-големи недоразумения в управлението на държавата от създаването и през 681 г. Единия съден за измами в Европа, а другия е толкова глуповат, че дори една лъжа не може да докара като хората и винаги го хващат да лъже :))) В сливенския затвор им е мястото :)))
1.
Ще
18.01.2024 18:29:22
Се търсят нови педераси.
Ще следват маркон- емануела
  Добави Коментар
Зеленски с коментар за ситуацията в Покровск Думите му нямат нищо общо с твърденията от Москва Жестока вражда между банди в Брюксел Двама са ранени
Бавят Бюджет 2026 заради санкциите срещу „Лукойл“? Заради тях приходите намаляват с 1 млрд. евро Затварянето на рафинерията в Бургас води до тежък недостиг на средства и затруднява изпълнението на заложените цели, коментира икономист Колин Фарел се напи зверски и вбеси Том Крус 46 дубъла за една сцена
Бърз трик за по-лесно заспиване Може да помогне Всички ли мразят Слави? Тв водещият с безпрецедентен ход във фейсбук Публична тайна е, че други политически лидери имат модератори, които управляват публичните им страници и те блокират троловете
Безпрецедентна ситуация в Биг Брадър Участник крещи: "Каам ти, каам ти" Трилърът със Светльо Вуцов продължава Не е ясно дали ще играе за националите
Алекс Грозданов обра аплодисментите в Полша В идеалния отбор е Мъж се направи на жена в "Ергенът" Иронизира участничка
Какво се случва с водата в голям роден град? Хора са притеснени Круизен кораб заседна в Дунав На румънска територия