Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тази популярна българка напусна телевизията, но си уреди райски живот в Щатите - в имение за милиони с богат мъж

Ключови думи: Нана, новини, Флагман, Съдебен спор, Бургас

Доскорошната водеща на "Съдебен спор" Нана е на път да сбъдне американската мечта, не без помощта на съпруга си, разбира се. Британецът се слави с доста дълбоки джобове и на практика върти бизнес с милиони.

Макар до момента да можел да действа по важните си дела и от родината на жена си, явно се е наложило да се установи в Америка. За целта цялото семейство смята да заживее там, което довело и до поредна солидна инвестиция. Джонатан броил повече от шест милиона долара, за да се чувства фамилията на място.

Имението се намирало близо до океана и разполагало с огромен басейн. Сделката по покупката се случила съвсем скоро, а той дори заминал по-рано, за да организира и бизнеса си там. Така бъдещето на фамилията изглежда напълно обезпечено.

По-добри възможности се откриват и за сина им Джейсън. Тийнейджърът се развивал професионално в тениса и според треньорите си имал големи шансове за бъдеще в световната ранглиста. Сред перипетиите, които преживя майка му, може би наистина е време за тотална промяна за всички.

Работата на Нана в “Съдебен спор” я направи популярна, поради което цяла България бе наясно как се развива заболяването ѝ. След като пребори рака, животът на чисто вероятно ще ѝ се отрази добре.

3
Коментара по темата
3.
Супер
02.12.2023 12:00:41
Тази гнила мида от незнаен произход да се маха най-добре.Грозна и злобна
2.
Няма лоюо
01.12.2023 21:45:33
Ще си осоли клиторя
1.
Ставрос
01.12.2023 17:03:50
МЕСТЯ го в другия Крачол.
  Добави Коментар
55-годишна с гадже по-младо от сина си Ем Джей е влюбена в Били Барселона с много интересен вариант "Б", ако не вземе Хулиан Алварес Оглежда се за Челси
Известен актьор припадна в ресторант Подозират топлинен удар Мощите на свети Георги ще бъдат посрещнати в Поморие по покана на Сливенския митрополит Арсений Светинята ще донесе архимандрит Игнатий - игумен от манастир "Св. Богородица - Всех скорбящих радост" в Палеохори
Как да направите пиле на сол: Идеално ястие с минимални усилия Стъпка по стъпка рецепта Най-щедрите зодиакални знаци Как показват своята доброта към околните?
Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Тази визита е само част от многобройните културни инициативи, които се реализират в контекста на кандидатурата на Бургас за Европейска столица на културата 2032 С "България в душата" ДесиСлава ви очаква в Поморие на Гергьовден Входът е свободен
Рецепта за сърчица в масло - класически български деликатес Как да приготвите перфектните сърчица в масло Опасната зона на алкохола - как да разпознаем рисковете за здравето Кога алкохолът започва да ни вреди
До 13 000 евро на новородено и бюджет без дефицит иска от Радев бивш царски министър Парите обаче трябвало да се дават на работещи родители с висок образователен ценз В навечерието на Джирото Поморие организира почетна колоездачна обиколка Тя ще има състезателен характер