Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Вандали нарязаха нови седалки във влака Бургас-София

Ключови думи: вандали, седалки, нарязани седалки, влак, бдж

Вандали отново посегнаха на влаковете на БДЖ, алармират от националния железопътен превозвач. Чисто нови претапицирани седалки във вагон, който е пуснат в движение за първи път след извършен ремонт, бяха обект на грубо посегателство. Това е станало навръх празничния 22 септември, когато по време на пътуването на бързия влак № 3624 от Бургас за София е установено, че няколко нови седалки в едно от купетата на прясно ремонтиран вагон са умишлено нарязани.

Подобни вандалски прояви фактически саботират всички усилия на превозвача за предлагане на по-добро и по-качествено обслужване на клиентите. БДЖ има сключен договор за подмяна на тапицериите на 70 вагона, които поетапно ще бъдат пускани в експлоатация до края на годината, но подобни умишлени набези само ще затруднят и забавят този процес, отчитат от железницата.

От там допълват, че до този момент два са готовите и пуснати в движение вагони с подновена тапицерия на седалките, като при едва първото му пътуване единият от вагоните трябва отново да бъде спрян от движение и ремонтиран заради целенасоченото действие с нарязване на новата тапицерия.

БДЖ призовава своите клиенти да сигнализират при забелязани нередности и подобни посегателства, като информират превозния персонал или директно телефон 112.

9
Коментара по темата
9.
Звездичка
28.09.2023 11:47:09
Три неумити вагона се търкалят 400 километра,няма кой да види какво правят неандерталците...БДЖ чакат Второто пришествие.Да го продадат на чужда компания,за да видят как се правят пари . Всяка държавна фирма в България е разсипана и окрадена първо от шефовете си и после от персонала!
8.
ДА БЕ...ВеРВАЙ СИ.......
27.09.2023 12:42:43
до 6
Щото при Герб ,цъфнахме и вързахме.....
Ама Ганьо нали се кефи на мутри,щото и техния лидер ББ е бивша мутра (па и настояща),затова и ти му се радваш.....???
Аре бегай....
7.
НАПРОТИВ
27.09.2023 12:35:23
Тия са само от възраждане.....мръсна русофилска сволоч....бъди сигурен.....

до 6
6.
До 5
27.09.2023 10:28:04
Изродите са фенове на ПиПетките и Доносниците на България!
3 години рушене на построеното от ГЕРБ, това е резултата!
Изчегъртват всичко до което се докоснат!
Могат само да рушат и осират всичко, до което се доберат...
5.
ЩО ЗА ИЗРОД
27.09.2023 09:47:43
Трябва да си,че да извършиш тази простащина.....????
Тия идиоти ,заслужава да чукат камъни в някоя кариера по 14 часа на ден,поне за една година....ако през това време не пукнат....за три месеца и са готови....
4.
До 1
27.09.2023 07:20:21
За какво са ни нови вагони, като ще ги осерем и тях. Няма небе за никое прасе! Влакът изчаквал твърде дълго и лага между двете дози станал непоносим.
3.
XX
26.09.2023 22:44:52
До 1

Той Тиквата ви каза лани на про'с'таците, че не тапицирани седалки, а че само мачкане заслужавате, нали?
2.
До 4
26.09.2023 20:39:29
Говедото няма управия . Последиците от 17 години в ЕС .
1.
anonymous
26.09.2023 20:15:05
вероятно искат да ве кажат нещо от рода на " да ви **** на тапицираните седалки...искаме нови влакове..."
  Добави Коментар
Осма поредна победа за харпунистите от  СКПР „Черноморец Бургас“ Капитанът на националния ни отбор Валентин Люцканов безапелационно завоюва купа „България“ Тя умря, но посмъртните й мемоари разтресоха цял свят Вирджиния Джуфре, чиито посмъртни мемоари, публикувани по-рано този месец, отново изведоха на дневен ред обвиненията й за сексуално насилие
Няма да повярвате коя звезда се крие зад името Карло Педерсоли Актьорът е комедиен и цяло едно поколение израсна с неговите "спагети уестърни" Празник на тиквата оцветява есента в Бургас! Цветното събитие ще се проведе на 06 ноември от 16 часа на Централен пазар „Краснодар“
Знаете ли какво е панелният парадокс Българите забогатяват, но живеят в сгради от времето на социализма Министър Станков: Партньорството между България и Азербайджан ще направи икономиките ни по-конкурентоспособни Активно развитие на взаимоотношенията с водещ сектор енергетика бе отчетено в рамките на седмото заседание на Българо-азербайджанската междуправителствена комисия за икономическо сътрудничество 
Ако ползвате револют задължително прочетете тази новина Платформата спира да работи с български левове до дни  България обмисля превантивна забрана за износ на дизел и авиационно гориво Проектът на решение ще бъде разгледан първо в комисия, а след това и в пленарната зала
Америка откачи заради тази сделка Продадоха ЛА Лейкърс за 10 млрд. долара Бил Гейтс си призна грешката за климатичния истеризъм Нищо, че загубихме 10 години с малоумни политики
Системно ни палят колите, обявиха жители на столичен квартал Сигнализират, че само през тази нощ са изгорели два автомобила, а други 4 са засегнати Последният ден на октомври бележи смъртта на първата жена премиер в Индия Индира Ганди, определяна като месия и ненавиждана от други, променя лицето на своята родина и остава в историята