Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Българска федерация волейбол и "Демакс" удължиха партньорството си за НВЛ-жени

От страна на федерацията подпис постави президентът Любомир Ганев, а в лицето на полиграфическа група "Демакс" това сториха мажоритарният собственик Петър Кънев и заместник търговският директор Емилия Дянкова
Ключови думи: Волейбол, новини, Флагман, Петър Кънев, Демакс, волейболно първенство

Национална волейболна лига жени запазва генералния си спонсор и за сезон 2023/2024. Българска федерация волейбол и групата компании "Демакс" официално удължиха партньорството си за срок от още една година. Сътрудничеството започна през 2020 г., а постигнатите резултати през изминалите три години амбицираха двете страни да продължат заедно по поетите ангажименти и начертани цели.

Новият договор бе сключен в офиса на БФВ. От страна на федерацията подпис постави президентът Любомир Ганев, а в лицето на полиграфическа група "Демакс" това сториха мажоритарният собственик Петър Кънев и заместник търговският директор Емилия Дянкова.

"Много съм удовлетворен, че за четвърта поредна година компанията, на която съм мажоритарен собственик, подпомага волейболните клубове, участници в НВЛ-жени, поемайки съдийски, транспортни и разходи по настаняване. Това е важна част от инвестицията в бъдещето и предприетите стъпки за развитие на женското направление", заяви Петър Кънев, който е и вицепрезидент на БФВ и почетен председател на Съюза на печатарската индустрия в България.

 "Удовлетворен съм от показаното от подрастващото поколение, което е продукт на българските клубове. Младите български състезателки показват израстване, повишават своите опит и умения в женската "Демакс лига", а това е предпоставка за все по-добри резултати и в националните отбори. Именно затова съм особено щастлив, че "Демакс" продължава партньорството си с Национална волейболна лига-жени. Да виждаш добрата работа в името на по-доброто утре, носи и вдъхновение. Работата с екипа на Национална волейболна лига-жени - в лицето на Станислав Николов, Мина Николова и Емилия Дянкова, ме кара да вярвам, че се движим в правилната посока. Продължаваме да разширяваме обхвата и екипа на комисията. В момента обмисляме формулата, която да даде възможност на по-голям брой отбори да вземат участие в лигата, тъй като вече имаме заявен интерес за това. Съвсем скоро предстои да финализираме отношенията си с изключително важен медиен партньор и да подпишем договор за излъчване на женското първенство. Благодаря и на ръководството на федерацията за вниманието и отношението към Национална волейболна лига жени", каза още Петър Кънев.

"Щастлив съм, че продължаваме партньрството с "Демакс", което допринася за цялостното развитие на женския волейбол в България, и това е видно от последните участия на националните отбори, както при жените, така и при подрастващите", сподели Любомир Ганев, президент на Българска федерация волейбол.

 "Има сериозни индикации за нарастващ интерес от клубове да развиват женско направление. Благодарим за доверието на "Демакс" в лицето на г-н Петър Кънев и г-жа Емилия Дянкова. Твърдо стоим зад проекта Национална Волейболна DEMAX+ лига да се изгради като атрактивен продукт. Работим сериозно върху качеството на лигата като цялостен продукт", добави Любомир Ганев.

В предстоящия сезон Национална Волейболна DEMAX+ лига ще бъде във формат от осем отбора.

Флагман.бг се свърза с инж. Петър Кънев, който уточни, че за него е гордост да бъде депутат от регион Бургас.

„Областта е изключително силно представена в мъжкото направление с отборите на „Нефтохимик 2010“ и „Дея волей“ – мъже. Тази година съм горд, че помагам и на женския „Дея волей“, който дебютира в елитната група. Щастлив съм, че вече има силна бургаска волейболна школа и като вицепрезидент на федерацията ще направя всичко, за да насърча развитието на този спорт в региона“, каза инж. Петър Кънев.

През октомври Бургас ще бъде домакин на много голям европейски турнир с ранг на Шампионска лига в мъжкия волейбол, който ще се превърне в топ събитието на месеца.

 

Благо Джизъса показа новата си Благой Георгиев се показа с новата си – инфлуенсърката Мария-Луиза Роден кардиолог за жегите: За нищо на света не пийте повече от 100 грама от тази течност Екстремните горещини са изпитание за организма, особено на възрастните и на хората с хронични сърдечни заболявания
Очаква ни нова магнитна буря със средна сила Последната буря все още не е отминала напълно, но днес, понеделник, 4 август, се очаква нова магнитна буря със средна сила Във всеки български ресторант има гръцка салата, но в нито един гръцки няма шопска салата Ако днес някой има празни стаи в хотела, значи не е адекватен на конкуренцията
Нога хвърли оставка и напусна ЦСКА ЗДаемалият ръководни постове в грандове като Спортинг Лисабон и ПСЖ хвърля оставка след слабия старт на ЦСКА Светът загуби още една легенда - почина голям рок певец Той е издъхнал мирно в дома си, в прегръдките на съпругата си Дженифър, само две седмици след като двамата сключили брак.
Експерт: За да се пренастрои 1 касов апарат заради еврото, разходът е между 250 и 300 лв. Бизнесът има отсрочка до края на октомври да пренастрои касовите си апарати и софтуерите на фирмите, без да бъде глобяван за неспазване на разпоредбите Шкумбата е жив и здрав, не е катастрофирал Не съм катастрофирал. Просто ми се наложи леко да ми оперират крака, стара травма, споделя Шкумбата
Цял град е в траур заради смъртта на тази легенда Неговата кончина остави дълбока празнина както в “Етър”, така и в сърцата на поколения привърженици на футболната игра Кои са храните, които ни охлаждат в жегите? Има големи изненади Правилното меню през лятото помага срещу умора, дехидратация и прегряване
Мощна гръмотевична буря удари София, чуват се писъци Небето над столицата на България е черно, изсипва се порой Нинова се превърна в истинска бабка, хвали се с хубава градина и розови домати без ГМО Бившата лидерка на БСП предизвика буря от реакции в мрежата