Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тя ще го обича дори да е краен голтак

Ключови думи: Светлана Гущерова, новини, Добромир Гущеров, Флагман

Светлана Василева Гущерова по съпруг е от тези жени, които не ги интересува нищо друго, освен охолният жияот. Посвещават цялото си съществуване в постигането на тази цел.Жертвите, които Светлана е направила, за да бъде с Християн Гущеров и да продължава да е с него, са брутални, хвали се самата тя пред приятелки.

Предимно в ециоциален план, но и във физически, защото прави зверски диети, а любимият й постоянно яде. Плеймейтката е склонна към напълняване, неслучайно е била закръглена в училище. Затова от години гладува.

Г-жа Гущерова сама призна в социалните мрежи, че в 20 часа от денонощието не яде нищо. В останалите 4 консумира само риба и бяло месо.

Светлана е убедена, че повече няма да може да си намери толкова богат мъж и затова не спира да ражда от него, както и да поддържа слаба фигура си.

Според слуховете, макар че яде за трима, Християн държал жена му да е изящна на външен вид. Младото семейство показва нагледно какво е мързел. И двамата родители не работят нищо, а са на издръжката на Добромир Гущеров, който няма как да остави внучетата си гладни.

Светла се е зарекла, че няма да изпусне Християн и щяла да го обича вечно, дори и да е краен бедняк. 

6
Коментара по темата
6.
Диетолог
17.09.2023 11:23:34
Дебело момче с богата душевност...Да и е честит.
5.
Jon
16.09.2023 19:19:22
Nihto novo 4isto i prosto se e Prodala za pari
4.
G13
15.09.2023 18:57:42
Малкия шишко не е спечелил и 2 лева през живота си, всичко чака от татко си, може и в леглото да вика него да върши работата :))
3.
Warrior
15.09.2023 18:20:18
Светлана обича да си играе с чурката на Християн.
2.
Да
15.09.2023 16:54:33
Вече съм информиран. А чича кмет днес има само 10 статии , хайде лъскайте имиджа преди изоборите.
1.
S
15.09.2023 16:51:47
Полезна информация
  Добави Коментар
Караше с Шумахер, беше на косъм от титлата, днес живее в лукс Стигна се дотам, че Еди Ървайн си забравя хеликоптера Леща яхния като едно време Топла и засищаща гозба
Аларма за националите: Не подценявайте Индонезия, ето какви играчи са в състава Може да се получи здрав мач Как да държим метлата у дома, за да не избягат късметът и парите Знаете ли тези ритуали
След 19 години брак, Кийт Ърбан пое по нов път Вихри се на круизен кораб Онлайн инструмент за оценка на геотермални проекти скоро на сайта на Министерството на енергетиката Министър Трайков обсъди с представители на Световната банка приоритетите в енергийната сфера и възможностите за разширяване на подкрепата на международната финансова институция
"Ергенът" се взривява, трима нови влизат и обръщат играта Мартин, Мартина и Любомира разбъркват картите Млечна баница - домашна рецепта стъпка по стъпка Нежен вкус
Кризата в Челси се разраства, подозират саботаж Няма да е изненада, ако скоро се случи треньорска рокада Двойна трагедия, инфлуенсърка загина в катастрофа, баща й се самоуби Карла Тайнара почина при катастрофа с мотор само на 25 години
Христо Стоичков скърби Днес се отбелязва тъжна годишнина Зидан прие историческо предложение И Ес Пи Ен твърди, че ще води "петлите"