Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Алексей Петров бил кръстник на детето-чудо на България

Ключови думи: Алексей Петров, ДАНС, детето чудо, Крисия

Изпълнителката, която направи международен фурор с изпълнението на песента си „Детска планета“ е била кръщелница на покойния вече бивш шеф на ДАНС. Той бил много близък приятел на баща й Марин. Той пък почина преди година.

Алексей е бил много привързан към детето. То е било обсипвано с подаръци от чужбина.

За него са били наемани най-добрите вокални педагози. Той обаче не парадирал с това, за да не навреди на кариерата на момичето, говори се в Разград.

Припомняме, че мъж в ловна униформа застреля бившата барета. Убийството бе извършено с пушка в столичния квартал „Драгалевци“ на пътя, който отвежда до хижа Алеко. В 12.20ч.вчера бе получен сигналът в МВР. Екипи на полицията пристигат на мястото, за да установят смъртта на Петров.

Спътницата му е била простреляна в гърдите. Транспортирана е в болница „Пирогов“. Успява да даде показания, преди да бъде приведена в медикаментозна кома. Всяка сряда Алексей Петров и планинският водач Мирослава Михайлова са минавали по въпросния маршрут, а именно стария лифт на „Драгалевци“.

„Изключително професионално подготвено“, така доц. Милен Иванов, бивш ректор на академията на МВР, определя покушението. Според него стрелецът е един.

5
Коментара по темата
5.
This
18.08.2023 20:18:33
Стана като корвечка като каките от чалгата...играчка на чичковци с пари,власт и сексуални извратени фантазии.
4.
Готова е за истинската й работа!
18.08.2023 20:17:20
Габровска да я взима в Гърция! Ще бъде топ гледаема!!!!
А може да се присъединят и Тереза Тодорова и Даниела Пирянкова! Мамууу, ши пръскат!
3.
18.08.2023 16:57:35
"Алексей Петров би кръстник ..."
С какво го би?
2.
Hahahah
18.08.2023 16:57:10
Бааа тия вежди
1.
То Крисито
18.08.2023 16:44:43
само си навреди на кариерата, като се "джукоса" и си направи устата на терлик ....!
  Добави Коментар
Ако ползвате револют задължително прочетете тази новина Платформата спира да работи с български левове до дни  България обмисля превантивна забрана за износ на дизел и авиационно гориво Проектът на решение ще бъде разгледан първо в комисия, а след това и в пленарната зала
Америка откачи заради тази сделка Продадоха ЛА Лейкърс за 10 млрд. долара Бил Гейтс си призна грешката за климатичния истеризъм Нищо, че загубихме 10 години с малоумни политики
Системно ни палят колите, обявиха жители на столичен квартал Сигнализират, че само през тази нощ са изгорели два автомобила, а други 4 са засегнати Последният ден на октомври бележи смъртта на първата жена премиер в Индия Индира Ганди, определяна като месия и ненавиждана от други, променя лицето на своята родина и остава в историята  
Две тийнейджърки пребиха дете в Костинброд Случаят е докладван в прокуратурата Радостин Василев към Ивелин Михайлов: Вие сте селяндур Депутатите ви са некадърници, 10 месеца не могат да напишат закон и да вземат отношение. Катинчарова чете от Chat gpt, каза още Василев
Бургас става национален център за обучение на архитекти КАБ и САБ избраха морски град за база за квалификация и преквалификация в сектора Куюмджиев: До недостиг на горива няма да се стигне, но до повишаване на цената със сигурност Ако не бъде одобрена сделката за "Лукойл", ще има криза с горивата
Симеон Дянков: Може би е редно да си кажем истината, очаква ни голяма криза През 2027 г. България ще бъде в процедура на свръдефицит, смята бившият финансов министър Атанас Атанасов: Това е бюджет на чантаджиите, никакви предложения за реформа Борисов се държи като опозиция на собственото си правителство, той буксува, каза лидерът на ДСБ