Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Зеленски очаква следващата седмица нови пакети помощ

Ключови думи: нов пакет помощи, украйна, следваща седмица, зеленски

Президентът на Украйна Володимир Зеленски благодари на Германия и Литва за новите пакети подкрепа за отбраната и сигурността на Украйна в последното си видеообръщение, съобщава "Укринформ".

"Тази седмица благодаря на Германия и Литва за новите пакети от подкрепа за отбраната и сигурността за нас, за нашите войници. Следващата седмица очакваме нови решения - нови пакети. Работим така, че нашата отбранителна индустрия да има още повече постижения и възможности ," каза той.

Според президента резултатите са налице и всеки ги вижда.

"Това са справедливи, правилни резултати, които показват на държавата агресор каква е нейната агресия, те се показват не по телевизията, а точно откъде дойде тази война в Украйна, в региона и в света. Тези, които носят проблеми на другите , нека усетят какви са тези проблеми. И аз благодаря на СБУ, на нашия флот и на всеки войник, който възстановява справедливостта и кара Русия да свикне със загубите", каза Зеленски.

Държавният глава изрази убеденост, че Украйна, светът и истината ще спечелят тази война, предава news.bg.

"Основното е, че всички ние в Украйна и всички ние по света, които ценим нормалния живот, работим 100 процента без пауза в името на победата. Нашето единство, нашата способност да изграждаме сила, както и способността да се върне войната там, откъдето дойде - това е най-осезаемото за Русия", смята той.

На 4 август Министерството на финансите заяви, че от началото на пълномащабната инвазия германското правителство е предоставило финансова помощ в размер на 1,55 милиарда долара, като големият дял от финансирането е безвъзмездна помощ.

10
Коментара по темата
10.
Frojd
08.08.2023 15:23:42
Какво стана, контраофанзивата започна ли или още я подготвят бахахахахаха.
Немците ще е добре да пратят още от танковете страшилища Леопард, че от предните и пепел не остана :))).
9.
Дебил-русофил
07.08.2023 06:30:56
twitter.com/i/status/1688271000188710912

Скабеева в шок - 284,000 некролога САМО в социалните мрежи.

Май американците са пуснали някоя атомна бомба и над Украйна мухахахах.... дебили-русофили

Путин - най-великият стратег!
8.
Айде в ук
06.08.2023 23:04:55
Тук не може няма този капацитет и неможе
7.
Mu
06.08.2023 23:03:35
И 20 годи да му помагат , резултатът ще е същият.
Умират много млади хора заради кравата Меркел и педала маркон, които нямат деца.
Много майки зачениха католиците.
6.
Марк Твен
06.08.2023 23:00:32
Аз съм Митю Пищова
5.
до Марк Твен
06.08.2023 22:28:05
Тоест американците освен, че са извършили геноцид над цивилно японско население са изтрепали и 10000 от своите ли?
4.
Живот на помощи
06.08.2023 22:25:23
Давайте му на седмица по милиард в зелено, да се усмихне и той, завалията!
3.
Марк Твен
06.08.2023 19:36:51
До 1, грешиш. Имало е лагер за военнопленници POW prisoners of war с американски войници около 10000. Колкото до 2, ти не грешиш, ти самият си грешка на генетиката. Да не ти казвам Парадокс, току си се почувствал специален.
2.
До 1
06.08.2023 19:30:57
Изводът е,че си дебил. Завършен
1.
Изводите оставям на Bас
06.08.2023 19:10:33
Днес се навършват 78 години от най-огромното военно престъпление, извършвано в историята - хвърлянето на атомна бомба над Хирошима, извършено от САЩ. Японският град е пълен само с цивилни, в него няма нито една военна част на японската армия, а по това време империята на изгряващото слънце е пред капитулация.
  Добави Коментар
Температурата в Москва падна под -20 градуса Снежната покривка в руската столица е намаляла вчера с един сантиметър Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник Изпълнителката подготвя изложба в галерия на жълтите павета по повод 20 години на сцена
Тревога за инвеститорите - цената на златото спадна рязко Цената на благородния метал отбеляза една от най-силните си корекции от над десетилетие насам Гърция затяга контрола за имоти заради турски схеми през България Атина разглежда покупките на недвижими имоти в Еврос като въпрос на национална сигурност
Страхотен бутер сладкиш с боровинки и крема сирене за съботния ден Бърз домашен десерт с минимални усилия и максимален ефект Оставаме си най-нещастните в ЕС, според световните класации България е на 85-о място в света по индекс на щастие и заема последната позиция в Европейския съюз
България изпреварва Сърбия по военна мощ, но остава зад Турция и Румъния Страната ни заема 62-ро място в света според индекса Global Firepower за 2025 г. Само 5 български университета влизат в класацията Times Higher Education 2026 Софийският университет е единственият български ВУЗ, класиран в седем предметни области на Times Higher Education
Бившата на Джизъса с чанта за 20 бона: Бъбрека си да беше продал, пак нямаше да ми осигури този живот! Тя не пропусна да метне саркастичен коментар към бившия си съпруг Лорд Минчев се изгаври с Азис: Тази година булка, догодина - люлка Време е да се помисли за име на бебето, което да обединява тази интернационална любов
Почитаме двама свети чудотворци, ето какво повелява традицията и кой празнува днес Светите безсребреници и чудотворци Кир и Йоан са покровители на болни и страдащи хора с тежки заболявания Ще има ли промени в таксите в банковия сектор след 1 февруари Изпълнителният директор в една от големите ни търговски банки обясни, че от утре банкоматите ще започнат да приемат единствено евро