Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Този тв водещ хлътна до уши по известна певица

Ключови думи: новини, Флагман, Юксел Кадриев, Бургас, тв водещ, Мариета Петракиева

Новинарят Юксел Кадриев е залитнал по една от новите звезди на родния музикален небосклон. Тв водещият, който от година насам се изявява и като певец, хлътнал по младата изпълнителка Мариета Петракиева. 31-годишната брюнетка, родом от малкото градче Септември, през 2014 г. нашумя за пръв път с участието си в музикалното риалити предаване „Гласът на България“. Тя не успя да спечели формата и след финала се загуби от светските среди, но в последно време кариерата ѝ бележи възход и графикът ѝ е пълен с участия, пише вестник Ретро.

Отношенията им с Юксел се развили скорострелно, но първоначално започнали по работа. Както е известно, 50-годишният новинар в началото на годината реши да се изявява и като певец и вече записа няколко парчета, които имат хиляди гледания в социалните мрежи, където ги разпространява. Кадриев, който от дете имал певчески заложби, се свързал пръв с Мариета, като я помолил професионално да му помогне да шлифова гласа си. Така красавицата от Септември се съгласила да му бъде музикален педагог, а в процеса на работа помежду им пламнала искра, издават хора от тяхното обкръжение.

В последните месеци новинарят, който е с 19 години по-възрастен от изгряващата музикална звезда, бил неотлъчно до нея. През изминалата седмица той дори бил забелязан на нейно участие в столичен бар, където Мариета изнесла концерт. Юксел резервирал най-близката до сцената маса и цяла вечер не отлепил поглед от своята муза.

За певицата се знае, че няма съпруг и деца и все още е свободна мома. Тя е завършила Националната музикална академия „Проф. Панчо Владигеров“ със специалност „Поп и джаз пеене“ и има множество отличия и награди от национални и международни сцени. Юксел рядко си позволява да говори за Петракиева публично, а в интервюта я нарича любезно „моята учителка по пеене“.
Последната публична връзка на тв водещия бе през далечната 2018 г. Тогава той бе на крилете на любовта с варненската бизнес дама Диди Янкова, която обаче почина внезапно и Юксел тежко преодоля огромната загуба. Преди това той дружеше с мистериозни млади красавици, които не бяха част от светския живот и публичното пространство, но връзките му приключваха извънредно бързо. Най-дългата му любов е с бившата му съпруга Бонка, с която имат дъщеря Габриела, вече студентка втори курс в НБУ. Новинарят и оперната певица се разведоха преди повече от 10 години, а тя се омъжи повторно в Босна, където живее и до днес.

3
Коментара по темата
3.
Мая
04.07.2023 19:54:56
Човек, трябва да се примирява, а не да подвежда! Момата е голяма, но и 19 години разлика още по-голяма!
2.
*
04.07.2023 12:38:40
Ще го поизтръска малко и после ще го остави. 19 години не са малка разлика за да го търпи за 'черните му очи'.
1.
atomic number 88
04.07.2023 10:45:17
Az ako sam na taq 6e go otrovq
  Добави Коментар
Три зодии постигат заветните си мечти до няколко дни Неочаквана идея може да промени плановете и да даде мощен тласък към ново начало Заради шума, наподобяващ атака с дрон, забраняват движението на скутери и АТВ-та през нощта Специфичният шум от леките превозни средства затруднява работата на системите за противовъздушна отбрана в Крим
28 студенти завършиха новото издание на Vivacom Техническа академия, половината от тях вече са стажанти в компанията От създаването на Vivacom Техническа академия до момента през програмата са преминали над 350 участници Инфлацията в Гърция лишава близо половината граждани от лятна почивка през тази година Проучване на социологическата агенция отчита сериозно влошаване на жизнения стандарт и затруднения при покриването на транспортните и жилищните разходи
Официално: Замразиха депутатските заплати на малко над 4200 евро Народните представители гласуваха със 193 гласа "За", без "против" и "въздържали се" Потресаващо убийство: 50-годишен мъж умира след удар с крак в лицето заради неплатена сметка Близки на единия задържан заявяват, че съдържателят на заведението го е извикал с цел - полицията да се фокусира върху него
Домакински трик с оцет прави захабени кърпи отново меки Тайната на перфектното пране Прогноза за времето и народни вярвания за 17 юни Ден с особена енергия
Умишлен палеж вдигна полицията и пожарната в Средец на крак Извършителят е 49-годишен мъж Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка Към момента състоянието ѝ е стабилно
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство Тя завоюва две отличия - второ и четвърто място Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже Жестокото посегателство стана в Швеция