Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Галена бясна на бТВ заради уволнението й от "Гласът на България", нарочили я за Слави

Ключови думи: Галена, Гласът на България, Слави Трифонов, Флагман

Галена бе изхвърлена от „Гласът на България” по скандалн начин. Предаването е продуциано от БТВ, което значи, че самата телеввизия е уволнила фолк дивата от Смядово. От продукцията се оправдават, че просто са елиминирали попфолка от шоуто. За първи път в журито няма да има представител на чалгата.

Истината е, че уволниха Галена само защото миналата година на финала си позволи да възложи на своя отбор песен на Слави Трифонов, а БТВ е във война с него. Става въпрос за дуета му със Софи Маринова.

От телевизията останали бесни, че правят реклама на свой враг и моментално решили да уволнят Галена, която за 2 сезьона в предаването има една победа.

Тази година до Иван Лечев ще наблюдаваме Дара, Мария Илиева и Миро. Любо Киро също губи мястото си, след като показа, че няма усет за победа в подобно състезание.

„Заради един Слави да ме уволнят, нямам думи”, вайкала се Галена пред близките си. Тя сега ще трябва да навакса с други ангажименти, защото джобът й сериозно олекна след уволнението от БТВ.

Припомняме, че екипът на Слави Трифонов изкара 19 години в БТВ, но си тръгна от там със скандал. Двете страни не искат да чуват една за друга, а Дългия се обидил още повече на телевизията, след като го замени с „Шоуто на Николаос Цитиридис”, което открадна доста от неговите идеи.

Източник: Crimesbg.com

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Руски инфлуенсърки заради видео край Сочи Снимали го на фона на украинска атака Влак с над 200 пътници се блъсна в паднало дърво в Германия Няма пострадали
Българи от Виена на вълнуваща среща в Дома на писателя в Бургас Почетен гост на театрално-музикалния спектакъл ще е директорът на Изпълнителната агенция за българите в чужбина Райна Манджукова Колко опасни са 75-годишните шофьори Според немско издание те дори може да намалят рисковете от катастрофи по пътищата
Ферма на ужасите - убиха две жени и ги хвърлиха на прасетата Жестокост в ЮАР Баба от Хисаря даде 18 бона на ало измамник Полицията залови посредника, взел парите
Голям купон на рождения ден на Тони Стораро, Азис и Софка го изненадаха Танцьорка вдигна градусите на настроението Цяла година без смъртен случай на пътя в голям европейски град В Хелзинки са отличници
Румънецът, причинил катастрофата с шест пострадали, излиза на свобода срещу 20 000 лв Сумата трябва да бъде платена в тридневен срок Конър Макгрегър с шампионския пояс на MAX FIGHT Ирландската звезда на UFC гордо позира с шампионския пояс на неговата яхта
Експерт изчисли смъртоносната доза пиене Изследването звучи логично, макар че много футболни фенове от България биха го оспорили с видео и снимкови доказателства и свидетели Заспа или не заспа - колко пари плащаме на този депутат на месец Народните представители са баровци финансово