Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Украйна унищожи голям руски склад за боеприпаси

Ключови думи: украйна, хеническ, херсонска област, русия, склад, боеприпаси, взрив

Украинските сили унищожиха "доста голям" склад за боеприпаси близо до окупираното от Русия пристанище Хеническ в южната Херсонска област, съобщи говорителят на Одеската областна военна администрация Сергей Братчук, предаде Ройтерс, съобщи БТА.

"Тази сутрин нашите въоръжени сили нанесоха добър удар, който бе и много гръмък, в селището Рикове в района на Хеническ, във временно окупираната територия на Херсонска област", заяви в разпространен онлайн видеоклип Братчук.

"Имаше много голям склад за боеприпаси. Той е унищожен", добави той. Украински медии разпространиха видеоклипове онлайн, на които се вижда огромен стълб пушек, издигащ се далеч на хоризонта, чуват се и експлозии.

Ройтерс не бе в състояние да провери тези съобщения от независим източник. Няма и съобщения от страна на Русия за предполагаемото нападение. Селището Рикове се намира на около 20 километра от Хеническ, пристанищен град на Азовско море в Южна Украйна, който бе окупиран от силите на Кремъл още от първите дни на руското нахлуване в страната през февруари 2022 година.

9
Коментара по темата
9.
ЙОХОХО
20.06.2023 11:38:33
Добре че има такива журналисти като Петър Волгин.Та да умрете от яд че има независими ЖУРНАЛИСТИ.
8.
Оня там
19.06.2023 07:12:44
И това ще обърнехода на войната ли ? Не , просто руснаците са изгубили един склад и може би няколко войника , а усрайна в "контаатките" изгуби стотици техника и хиляди войска , е да се предава най накрая 404 и да се свършва
7.
Зеленски съм.
18.06.2023 20:33:42
Може и новината да е вярна. Но фактите са че Русия расте териториално а 404 се смалява. Байдън губи тази война и това е много добре. Войските на Федералните щати и нато-то пак ще бягат като в Авганистан Виетнам Иранската пустиня и т. н. Абе къде е Залужни, питам че един приятел се интересува.
6.
Читател
18.06.2023 20:26:17
Абе то към Волгин трябва да присъединим и Иво Инджев, Евгени Дайнов, Тагарски, Кирчо и Кокорчо Харвардските Шарлатани, Наско генералчето и всяка друга продажнически ИЗМЕТ.
5.
ХХ
18.06.2023 18:14:31
Начииии руските леопарди камаз танкове и великата клошармия, такова стъргане и суркане отнасят.
https://youtu.be/TWpj3Y1_lwE
Тя Чичолина така не е суркана, а пък бая порнофилми направи.
4.
Само тролове коментират
18.06.2023 18:05:21
Във интернет пространството само тролове се наблюдават - за 1 лев печата ли печата глупости - очите ще им изтекът.
Едни за Русия , други за Америка !
Никой не мисли за България как е по-добре, и за това сме на това положение. Който плаща - той поръчва коментарите и наш Ганьо пише ли пише.....
3.
XX
18.06.2023 17:50:28
Верно ли е, че контраофанзивата се отлага за есента, щот леопардите били нещо кат консервна кутия...
2.
Амиии
18.06.2023 15:08:23
То всеки Химърс и Сторм Шадоу думкат бази и складове и тъй
https://youtu.be/2S-3am-wVLM
Това е въпросния удар с хирургическа точност. Това са западните високоточни боеприпаси които Еленовъда Шойгича и Коношенкича свалят ежедневно хахаха.
Даже при тези складове няма военни и съответно жертви хахаха.
1.
Въй...
18.06.2023 15:02:30
Петърчо Волгин не трябва да бъде съден, а изгонен от България - в Русия, където ще яде лед и камъни. Заедно с него трябва да заминат и неговите ментори от БНР и СЕМ, които му позволяват да прави антибългарска и проруска пропаганда по БНР под формата на "друга гледна точка".
А "другата гледна точка" на комунистите е тази: https://postimg.cc/GB7xcz40
  Добави Коментар
ИПБ поиска спиране на новите камери в София: Металните конструкции застрашават живота Експертите показаха анкерни съединения без подливане, открити кабели и масивни стълбове без защита край платното Сделка оръжия срещу фентанил: Арестуваха в Чехия четирима, свързвани с картела Халиско Американската прокуратура твърди, че групата договаряла картечници, гранатомети и минохвъргачки за войната на CJNG в Мексико
Ваканцията в Гърция удря нов рекорд: Бензинът на островите мина 2,50 евро Сими и Кимолос са сред най-скъпите места за зареждане, а фериботите, нощувките и храната допълнително вдигат сметката за лятната почивка Стоян Колев отива на съд за екшъна на АМ "Тракия", кокаина и скандала в Съдебната палата Прокуратурата внесе обвинителния акт срещу 39-годишния бургазлия, инфлуенсърът е обвинен в две хулигански прояви и шофиране след употреба на наркотици
Проучване: Домати всеки ден са свързани с по-малко мазнини в черния дроб След шест седмици участниците, които приемали пресни домати и доматен сос, отчели близо два пъти по-голям спад на чернодробните мазнини Джок Полфрийман коментира убийството на Георги Кузев и Андрей Монов МВР подчертава, че няма данни Георги Кузев да е проявявал интерес към деца, докато идеологическите квалификации остават част от обществения и политическия спор
Дават пари от ЕС за работа в малък град или село, плащат наем и транспорт за година Одобрените ще получават и бонуси след 6 и 12 месеца заетост, бюджетът на мярката е над 20 млн. евро Камион удари мантинела на АМ Тракия и продължи, водачът светна за две дроги Камион удари мантинела на АМ Тракия и продължи, водачът светна за две дроги
Опасността край ЕМКО остава: Откриха три невзривени боеприпаса извън терена Около складовата база все още има тлеещи огнища, а полицията призова хората да не доближават района Девет бомбени заплахи удариха София, сред мишените са NOVA, Сметната палата и детска градина Полицията провери сградите, взривни устройства не са открити, а евакуацията се решава след оценка на риска
Изкуственият интелект носи милиарди долари печалба на имотния пазар Генеративният AI ускорява продажбите, проектирането и сделките със земя и сваля разходите на строителните компании Извънредно! Делтапланер се обърна в Несебър, един загина, друг е в критично състояние (ОБНОВЕНА) Инцидентът е станал току-що на плаж „Олимпийски надежди“ в кв. Аурелия