Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Вижте кой колко депутати вкарва в 49-ото НС

Ключови думи: новини, депутати, мандати, Флагман, Бургас

Двете големи формации ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ според данните от последните социологически проучвания ще вкарат по 70 депутата, ДПС и “Възраждане” по 40, а БСП -20, изчисли за “Труд news” професор Михаил Константинов. Той коментира, че тези данни могат да се променят в деня на гласуване, тъй като много от хората, които са казали, че ще отидат до урните все още не са решили за кого ще дадат подкрепа.

Математикът прогнозира, че ДПС ще получат три мандата от Турция, а БСП биха могли да изкарат пет допълнителни места в парламента, ако хартиените бюлетини върнат част от избирателите им. Тогава “Възраждане” биха останали с 35-ма депутати, подчерта Константинов. Според него малко вероятно е партиите, които са най-близо до четирипроцентната бариера да влязат в парламента. “Ако това все пак се случи, ще е за сметка на двете най-големи формации, които ще имат по-малко депутати”, каза професорът.

И коефициентите за залози “плават”

ГЕРБ-СДС е фаворит на букмейкърите

ГЕРБ-СДС е фаворит за победител в предстоящите парламентарни избори според букмейкърите. В последните години българските хазартни оператори възприеха практиката да приемат залози и за политически събития, което отдавна се прави по света. И ако някой се съмнява в данните на социолозите, винаги може да направи справка с коефициентите, тъй като “казиното” ще загуби не престиж, а пари, ако сбърка в предварителната си оценка.

“Бетано” е единствената букмейкърска къща, която приема залози за победител в неделя. С най-големите шансове е ГЕРБ - за един заложен лев комарджията ще си върне 1,70 лв. На второ място е коалицията ПП-ДБ с коефициент 2,1, а шансовете за първо място на останалите партии са оценени като несъществени - ДПС е със 75, а Български възход, БСП и Възраждане - с по 100. Така за ГЕРБ мизата е 26,5% от гласовете, за ПП-ДБ 26%, при ДПС е с 13,5%, Възраждане - 12,5%, а БСП 7,5%.

2
Коментара по темата
2.
дфг
31.03.2023 16:06:05
Като не гласуваш, означава, че си съгласен с резултата. Така или иначе изборите легализират резултата и без теб. Подходи с разум, напъни се малко, подреди си приоритетите и реши. Освен, ако не си от тези, които пишат за да внушават на колебаещите се това или онова. Всъщност никоя от партиите няма намерение да праща войници в Украйна. Някой те е подвел. Бъди по-критичен към източниците си.
1.
Кефала
31.03.2023 15:30:21
Защо няма да гласувам! ....
Приказката /Със стари ку*рви нов бардак не става/ е верна! ....
Те ще изпратят българите на война в Украйна! ...
И казват: /За сега няма/, ама за сега! ....
ДА ГЛАСУВАМ, ОЗНАЧАВА ДА ЛЕГАЛИЗИРАМ ЕДНА СГ*АН РОДООТСТЪПНИЦИ!
  Добави Коментар
Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Голяма част от сделките са инвестиционни Автобус падна в Сена - за шофьорката това бил първи работен ден Четирима души са спасени
Преди голямото пътуване: Много важна информация за винетките, която задължително трябва да прочетете Купувайте ги само от официалния сайт или партньорската мрежа, цените са фиксирани и без допълнителни такс Тези зодии ги очаква финансов успех през май Стратегическите решения и новите контакти могат да се превърнат в реални ползи
Зимата се завърна със сняг в Сърбия и Румъния След дъжд и киша, зимата се завърна в края на април със сняг в съседни Румъния и Сърбия България е с най-високата инфлация в еврозоната през април - 6,2% Значително над средното ниво за еврозоната, която е 3,0%
12 картини на Георги Баев ще бъдат представени в Сливен Откриването на изложбата ще бъде на 5 май от 18:00 часа в галерия "Георги Баев" Снегът се завърна, ето къде вали (СНИМКИ) Има снежна покривка
Шок! Лято 2026 ще е брутално - аквапарк "Нептун" отваря на 20 юни и стартира най-горещия сезон досега Хиляди гости от България и чужбина отново ще се стекат към едно от най-култовите летни места, където слънцето, водата и доброто настроение се срещат на едно място В Гърция обсъждат 4-дневна работна седмица със същото заплащане Предложението за намаляване на работните дни на 35 часа седмично, но реакциите са противоречиви
Жена с опасност за живота след падане на кола от 6 метра на новостроящо се жп трасе Инцидентът на АМ „Европа“, а разследване е в ход Любовен триъгълник в "Ергенът" предизвика сблъсък между Стоян и Гатев Двамата мъже се изправят един срещу друг за сърцето на Илияна, а напрежението е на макс