Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Зрители питат дали Елисавета от „Ергенът“ е мъж

Част от зрителите предполагат, че блондинката е мъж, който се е тунинговал като жена
Ключови думи: елисавета, ергенът, мъж,

Елисавета Ставрева от "Ергенът" 2 е една от участничките, която предизвика доста дискусии в социалните мрежи. Част от феновете на предаването  се питат на колко години е всъщност блондинкатам отказвайки да приемат нейната версия. 

"Аз съм на 31 години", започна своето представяне тя, но мнозина се усъмниха с това, защото видът й е на поне 45-годишна жена. Други пък се съмняват, че Елисавета е мъж, който успешно си е сменил пола. 

"Погледнете как стърчи една глава над Евгени, отделно кракът й е 42-ри номер. Никоя жена няма такива нозе, колкото и яка българка да е. Гърдите й са силиконови, но са доста опънати, точно сякаш преди това са били мъжки и са наблъскани с импланти", коментира наблюдателна зрителка, която не е единствената с такова мнение. 

Ивент мениджърът се държи хем провокативно, хем командирски. Дългокраката блондинка се определи като самостоятелно момиче, на което обаче й липсва мъжка опора и семеен уют. Мацката е близка приятелка със Светлана Гущерова, присъствала е на доста празници на милионерското семейство. 

Ели се познава и с модния дизайнер Филип Плейн - любимеца на родните плеймейтки. Оказа се, че Ели се е запознала с него преди години, а за това научихме от профила на риалити звездата. Тя се е похвалила с фото във фейсбук. Двамата вероятно са се срещнали на някакво събитие в един от магазините на Плейн. 

Самата Елисавета наистина изглежда доста по-мъжествена от нежния пианист Евгени Генчев, който се повдига на пръсти, за да може да вижда по-добре исполина. Великанката постоянно се присмива на другите момичета, макар тя самата да изглежда доста амортизирана за 31 години, на колкото твърди, че е. 

Проверка на "Уикенд" показа, че Ели е родена на 14 май 1989 г и след няколко месеца ще стане на 34 лазарника, а на 31 години е била през 2020г. 

"Както лъже за възрастта си, нищо чудно така да лъже и за пола си, Няма нищо срамно да си признае, даже ще се откроява", смятат зрители, а други я определят като копие на съпругата на Еманюел Макрон - 69-годишната Бриджит.

"Тая струнка даже има и бабешко коремче. А иначе в инстаграма е топ модел, изпъната, чак не можеш да я познаеш", пише зрителка на име Маргарита. 

"Тоя напомпан травестит има шанс да свали пианистчето само с кроше", гласи злобен коментар на друг зрител. 

1
Коментара по темата
1.
урко
13.03.2023 14:35:21
В тоя формат да се лъже за годините май е правило - никоя не изглежда на декларираните години. Визията им е ужасна. Играта на "спасителки на плажа" разкри отпуснати телеса , виснали задници , покъртителна гледка - това ли са младите жени на БГ? И лъжливи??? Злобни и завистливи!!!
  Добави Коментар
Хакери удариха любимия сайт на възрастните Pornhub е засегнат от огромен пробив в сигурността, след като хакери са откраднали данни и историята на търсенията на 200 милиона премиум потребители Кои ваучери за храна да изберем? Разликите между Наредба 7 и Наредба 11 Как да изберете правилния тип ваучери за храна през 2026 г.: практично ръководство за работодатели
КЗП удря по необоснованите цени и следи търговците под лупа Десетки проверки, актове и изискани обосновки - държавата затяга контрола преди навлизане на еврото от 1 януари 2026 Коледна среща между поколенията в Царево Ученици от СУ „Н. Й. Вапцаров“ донесоха усмивки, песни и топлина в Пенсионерския клуб преди празниците
ГДБОП разкри международна схема за онлайн измами при продажба на автомобили Измамниците примамват с евтини оферти, извеждат комуникацията извън платформите и прибират аванси чрез финансови мулета СГС върна делото срещу Иван Демерджиев на прокуратурата заради неясности в обвинението Бившият вътрешен министър е обвинен в безстопанственост за над 1,48 млн. лева във връзка с договор за лични документи
Всеки десети, обменящ левовете в евро, в последния момент взима златно кюлче Българите са изкупили злато за 1 млрд. лева Парламентът прие удължителния бюджет на първо четене Със 149 гласа „за“ Народното събрание реши България да посрещне 2026 г. без нов редовен бюджет
Умерен ръст на цените на имотите се очаква за 2026, без шокови движения Пазарът на наемите остава доходен, с възвръщаемост между 5% и 7% в големите градове Джебчии дебнат по коледните пазари, предупреждава полицията Струпването на хора и плащанията в брой превръщат празничните базари в удобна среда за джебчии
Хванат в крачка: Бракувана кола с фалшива табела спряна в Кърджали 51-годишният водач е засечен при рутинна проверка, а справка показва сериозни нарушения Кабелите от камерите в училищните тоалетни водели директно към кабинета на директора Около 40 скрити устройства са открити в санитарните помещения на 138. СУ в София, директорът Александър Евтимов е арестуван