Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Задължително си направи списък с добри барове за първа среща

Ключови думи: списък, барове, първа среща, ново гадже, съвети

Както всички велики нововъведения, така и това беше родено в сепаре пред маса пълна с чаши Маргарита и крекери със сирене (бяха превъзходни!). След като осъзнах, че с приятелите ми сме устройвали срещите си във все същите изтъркани две места в града, извадих телефона си и в миг на гениално просветление, подкрепено от няколко текили, създадох най-доброто нещо, което някога съм правила: споделен документ, наречен БАРОВЕ ЗА СРЕЩИ. Да, с главни букви.

Заедно, надвесени над малкия ми екран, записахме всяко място, където някога сме били на среща, класирайки ги по цени на напитките, настаняване, храна и, с най-голямо значение, колко вероятно е да се забиеш с човека след като сте били там. След това сортирахме според квартал и достъп с обществен транспорт.

Всъщност нашият списък за БАРОВЕ ЗА СРЕЩИ е съвсем простичка идея – но именно там се крие нейното величие. Истеричните групови съобщения в последната минута, като „Къде да се видя с този секси непознат?“ са вече в миналото; постовете с отчаяно търсене на „евтини места за срещи в центъра“ са история. Да избереш къде да отидеш сега зависи от преглед на проверен списък с критерии, за които наистина ни пука.

Освен това, файлът има чудесното предимство да служи като архив на нашите най-добри моменти, които са като извадени от романтична комедия, и най-лошите ни провали, включвайки спомени в малки, но значими скоби с конкретни бележки („внимавай с изкушението от маргаритите с манго, освен ако не искаш да закъснееш за работа на следващия или по-следващия ден“, „отиди там, само ако искаш да пречупиш нечий снобизъм“).

Тъй като списъкът ни се развива постоянно, той ни вдъхновява и да опитваме нови неща в името на проверката на терен. Кара ме да се чувствам като нощен турист в собствения си град – и всеки път, когато мина покрай място, което разпознавам единствено от списъка ни, усещам това като нежно подбутване да отида там с новия тип, с когото си пиша. А и това е нещото, което приятелите ми биха искали – дори да е само заради доклада.

Източник: cosmopolitan.bg

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Учени: Гласуването може да удължи живота Какви са причините Унгария въвежда еврото, ето кога Изпълнението на изискванията за приемане на еврото ще бъде сериозно предизвикателство за новото правителство
Задава се двойно увеличение на лихвите през тази година Πpичинaтa зa пpoмянaтa e влoшeнaтa инфлaциoннa ĸapтинa Започна кастингът за филма „Стоичков – Имало едно време в България“ Над 130 роли, хиляди кандидати и дигитална поредица, която ще покаже процеса отвътре
Нова измама с изкуствен интелект порази банковите сметки на редица българи Измамниците с откраднатите пари купували криптовалута, злато, наркотици, захранвали са виртуални портфейли за казинa Евакуират по въздух още пътници от кораба, засегнат от хантавирус По данни на Световната здравна организация 8 души на борда са се разболели, като трима от тях са починали
Meteo Balkans: Очакват се интензивни валежи, вятър и градушки колкото лешник Предупреждението е за Северна, Централна България и Горнотракийската низина Почина легендата от "Междузвездни войни" Майкъл Пенингтън Той е най-известен с ролята си на командира на Звездата на смъртта Моф Джерджерод в популярната поредица "Междузвездни войни"
Спад при дизела, но бензинът поскъпва 2% ръст на бензина за месец Бургаската прокуратура иска постоянен арест за Атанас и гарда му Любо, изправят ги пред съда По време на акцията са били претърсени нощни заведения в Бургас и Несебър, 4 жилища и 2 превозни средства
Спипаха мъж с 19 дози "зомби дрога" Фентанилът е силно опасен синтетичен наркотик заради тежките си ефекти върху организма ЕС отхвърля Шрьодер като посредник с Москва за войната Путин иска това, защото бившият канцлер е бил лобист за руски държавни компании, смята Кая Калас