Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Журналист почина в заключителните минути на мача Нидерландия-Аржентина

Ключови думи: Аржентина, голове, Катар, резултат, Нидерландия, мач, Мондиал 2022, мачове, световно

Американският журналист Грант Уол почина по време на четвъртфиналния сблъсък от Мондиал 2022 между отборите на Нидерландия и Аржентина, съобщава The Wall Street Journal, цитирани от gong.bg
Според изданието, Уол е получил сърдечен удар в заключителните минути на сблъсъка на стадион „Лусаил”.

48-годишният Уол е известно име във футболните среди в страната си, а в Катар се прочу с факта, че бе задържан от местните власти заради фланелка с цветове на дъгата, която носеше по време на двубоя между САЩ и Уелс.

Според информациите към този момент, Уол е колабирал в пресложата на стадиона, където е получили спешна медицинска помощ, след което е бил изнесен  на носилка.

„Грант превърна футбола в делото на живота си. Всички сме покрусени, че той и брилянтните му материали вече няма да бъдат сред нас”, се казва в изявление на Американската футболна асоциация.

3
Коментара по темата
3.
Дедо Пръцко
10.12.2022 13:32:44
Прокле ви България, сега мрете!
2.
Дедо Пръцко
10.12.2022 13:31:23
Проклятието на БЪЛГАРИТЕ застигна Нидерландия в последният момент...хак да вие меки китки , дето не ни пуснахте в Шенген...удавихте се като власи на края на Дунава!
Който е вдигнал ръка връз Българие се е погинал!
1.
Перко с пагони
10.12.2022 12:49:08
Въпросният господинчо,типично за представител на неолибералните хора на дъгата беше и як фен на локдауните,маските и боц-боц с течностите на Биг Фарма,които са брандирани като "ваксини за Ковид-19". Може да му проверите Туитър профила как се хвали колко набоден и буустиниран е с тях и как е с маска навсякъде и какъв морал чете на "безотговорните конспиратори" които не следват "божественият" му пример.
Сега наистина е за пример.Какво да НЕ правим. Естествено и този случай няма да е интересен на масмедиите и "факт чекърите" ще кажат,че преждевременната смърт на един 48-годишен мъж без заболявания "няма нищо общо с бодежите". Продъжавайте да вярвате на тях,а не на очите си и логиката.
  Добави Коментар
Веско Маринов вдигна цената, вече струва 12 хил. лева Допреди Нова година хонорарът му беше 8 хил. лева Граничен полицай простреля човек Инцидентът се случва в малкия град Аривака, а разследването може да отнеме време
Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Вижте какви мерки се прилагат Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Става въпрос за Сараево 
Петима са задържани след акцията в дома на Ицо Папата в Костинброд От МВР потвърдиха, че провеждат операция, но отказаха повече подробности По 6 часа и 39 минути на ден прекарваме в интернет показват последни данни При децата и младежите онлайн времето надхвърля 7 часа дневно, 93% от българите имат достъп до мрежата 
Външното министерство на РСМ към България: Бъдете партньор, не рецензент в европейския диалог Скопие отхвърля обвиненията за намеса и призовава за институционална комуникация Не наркотиците, не алкохолът – мълчанието: защо едно дете се обеси преди бала си МОН нямат право да продължават да градят пирамидата на страха
Премиера на късометражния филм „Нас, които ни няма“ на 1 февруари в НХК Ще ни отведе до една космическата любов между двама младежи, които обикалят улиците на култовия морски град през 90-те Войната на пътя няма край: Нов ужас до Телиш Кола бе влачена с метри, шофьорът издъхна
В Иран обесиха мъж, обвинен в шпионаж за Израел Екзекуцията се случи след решение на Върховния съд в Ислямската република Костадин Костадинов: ПП-ДБ искат да унищожат България, Радев няма да върне лева От "Възраждане" настояват за излизане от НАТО и нова рокада с валутата