Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Посланичката на Пакистан на първо официално посещение при областния управител

Ключови думи: пакистан, областен управител, проф. Мария Нейкова, Мариам Мадиха Афтаб

Областният управител проф. Мария Нейкова прие посланика на Пакистан Н. Пр. Мариам Мадиха Афтаб. Това е първото официално посещение за посланика в Бургас след оглавяване на дипломатическата мисия в България.

Основна тема на разговора бе задълбочаване на търговските отношения между български и пакистански фирми. В тази посока вече е учреден търговско-икономически съвет между Бургаската търговско-промишлена палата и пакистанската камара. Стана ясно, че пакистански камари имат голям интерес да работят с регионалните камари с цел взаимноизгодно бъдещо сътрудничество.

Бяха обсъдени още възможностите за туризъм, обмяна на студенти и преподаватели между университети от Бургас и Пакистан, както и побратимяване на Бургаска област с пакистански регион.

 

2
Коментара по темата
2.
Bentlito na poslannika gepano v pakistan
29.09.2022 21:32:19
Taz Tahtaba sas bonboni ot 2 leva li q 4erpqt deto vkarala nelegalno 1 milion bejaneca
1.
XX
29.09.2022 16:35:43
Браво! И ние трябва като всяка европеиска държава, приела ценностите на Брюксел, да внасяме пакистанци!
  Добави Коментар
Синът на Уейн Рууни: Татко, спри да идваш на мачовете ми Кай е сред най-перспективните футболисти в школата на Манчестър Юнайтед Дъщерята на Майкъл Джексън развали годежа си и не скри сълзите в очите Парис е много наранена емоционално
Забравете за традиционната баница, тази версия с тиквички е много по-вкусна Настържи, объркай и изпечи Скандал в затвора, хванаха лекар с голямо количество „Ривотрил“ и „Ксанакс“ При извънредна проверка, разпоредена от министъра на правосъдието, са открити психотропни лекарства без документи
Парите ще текат като река за тези три зодии през август Три зодиакални знака ще получат възможност, която не бива да се пропуска Пожар в дома на двойка от "Един за друг" (ВИДЕО)
Как салата в пластмасова чиния във Варна може да струва 17 лв., а калканът 40 лв. и то на плажа, пита турист Много харесвах Варна, но съм крайно разочарован, пише потресен клиент Шофьор повози 4-годишно дете на люка на джипа си край Първо Районно (СНИМКА) Автомобилът на снимката е с пазарджишка регистрация
Не сте и предполагали колко често трябва да се перат тези неща Дори да не изглеждат мръсни или да не миришат Военен конвой пътува към Бургас (ВИДЕО Тежката техника е забелязана по АМ "Тракия" след Карнобат
Откриха граната в жилищен блок, евакуираха цял вход Взривното устройство е открито при разчистване на наследствен апартамент Диана Мицканова – Лазарова е новото попълнение на Окръжния съд в Бургас От 28.07.2022 г. до 31.07.2025 г. е била прокурор в Окръжна прокуратура – Плевен.