Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Байдън: Предупредил съм Путин да не пипа ядреното копче

Ключови думи: Джо Байдън, новини, Флагман, Бургас, Русия, войната в Украйна, Владимир Путин

Президентът на САЩ Джо Байдън заяви, че е предупредил руския диктатор Владимир Путин за по-сериозни последици, ако Русия използва ядрено оръжие в Украйна.

Това заяви американският държавен глава в интервю за тв канала CBS.

По думите му той лично е предупредил Путин до какви последствия би довел подобен ход.

"Не го правете. Не го правете. Не го правете. Това ще промени облика на войната (в Украйна - УНИАН) в нещо, което не се е случвало от Втората световна война насам", казал Байдън на Путин.

Американският президент подчертал и че последствията ще са неизбежни.

"Те (Путин и неговият режим) ще се превърнат в най-големите изгнаници в света. И в зависимост от мащаба на това, което ще направят, ще бъде определен и отговорът", добави президентът на САЩ.

В същото време американският лидер не уточни какъв ще бъде отговорът, но отбеляза, че със сигурност ще има "последствия" за Русия.

По-рано американският генерал Бен Ходжис заяви, че в случай, че Русия използва ядрено оръжие в Украйна, Съединените американски щати няма да могат да останат настрана. В същото време той смята, че подобен сценарий е малко вероятен.

"Те нямат каквото и да е реално предимство на бойното поле, а за САЩ би било невъзможно да стоят встрани и да не реагират. А и не мисля, че Путин или най-близките му съветници са самоубийци", заяви Ходжис.

11
Коментара по темата
11.
ИВО
22.09.2022 05:37:04
I.D.I.O.T.I. НА ИЗТОК МНОООГО !
10.
ROCK AND ROLL
22.09.2022 05:34:38
ЗАЩОТО МОСКВА МОЖЕ ДА СТАНЕ ХИРОШИМА !
9.
Ноунейм
18.09.2022 15:53:50
Жо,може и Джо,вземи да предупредиш най-добре тези,дето все искаш да направиш "хендшейк" с тях,пък те отсъстват от пространството....Кажи им да не се крият повече и кат ги търсиш с поглед да се явят ,щот иначе та излагат яката и хората "вече " си помислиха ,че имаш некви отклонения...хи хиии
8.
сем
18.09.2022 10:37:30
Дядка,а кой единствен в света е употребил ядрено оръжие досега?Май амнезията те тресе!Не бяхте ли вие,които пуснаха две огромни бомби,със галените именца-,,малкото детенце' и ,,дебелачко' над Япония,убихте към 200000 невинни цивилни,и оставихте още толкова докрая на живота си да съжаляват ,че не са си отишли по-рано! В Ирак не унищожихте ли около 600000 до милион цивилни с лъжите си,които Тони Блеър опроверга,и заяви че са фалшиви!Значи вие може да нахлувате,унищожавате и опустошавате,когато и където си искате,без наказания и санкции,а сте се загрижили другите да ги получат.
7.
Ангел Калчев
18.09.2022 10:27:40
Всъщност май не е точно така. За руснаците планетата Земя без Русия няма абсолютно никаква стойност за тях. За руснака руската държавност е по- важна от съществуването на цивилизацията. Без да мислят за останалите човешки същества.
6.
Алооо
17.09.2022 22:22:50
Къде ще се намесите бе смешници...кой ще се намеси? Макдналдс и джендър армията ли? Ако заради вас се стигне до 3та световна война искрено ще се радвам Путин да ви я донесе във вашата страна да видите какво е война на собствена земя...нещастници!
5.
Нищо
17.09.2022 17:45:40
Утре пак да го предупредиш, че вече ще си забравил .. какво си казал днес.
4.
Ни моа повичи!
17.09.2022 16:21:39
Русофилското жопа кърви. Цикатридина супозитори Стоп на химароидитииии!
Червеното мангалско копче май е откраднато кът всичко друго в ръждивата ни армия. Всеки ден плашат и нищо. Мидведив, Путенка ари ве дцунгали само ла ла. Вече и ромити нъ бъзикът, нас русфилити.
3.
Бай....
17.09.2022 16:06:34
Гледай си графика за смяната на памперсите бе, дядка!
2.
А те
17.09.2022 15:34:59
Когато пуснаха първата бомба и видяха резултат, въобще не се замислиха за втората. А след това плашеха целия свят с ядрено оръжие.
1.
краварски плъхове
17.09.2022 14:07:36
те и американските мишки не са самоубийци, само ще седят и ще гледат отстрани, като н@cp@ни...
  Добави Коментар
Защо българин, обединил Европа срещу османските поробители, тъне в забрава?  Писател обаче написа книга за него и ще я представи утре в ефира на БНТ Силно земетресение до Япония Не се съобщава за жертви
Вижте как певицата Малина изпраща внучката си на училище Бащата на малката красавица е футболист Неопитен камериер катастрофира с луксозното "Ламборгини" на български тузар в Монако, стана скандал Служителят е уволнен, сочат информации от чужбина
Екшън на "зебра" - пешеходец показа пистолет на софийски шофьор Води се разследване Какво се случва с душата ни, когато умрем? В първите минути тя често не осъзнава, че физическият живот е приключил и е настъпила смъртта
Юлияна Янева с фурор на Световното по борба Победи куп елитни състезателки и ще се бори за златото Украинец изнасили брутално млада жена, блъскайки й главата в земята Пострадала от деянието е млада жена
Капитан на Звезда почина на терена Медиците съобщиха, че причина за смъртта му са последици от сърдечен удар Шок за много софиянци Части от столичния кв. "Дружба" 2 остават без топла вода и парно в студени дни
Братът на Ружа Игнатова: Тя ми каза да не се притеснявам, скоро ще се върне В безпрецедентната си изповед той разказва за живота на семейството в Германия, за компанията Оne Соin, в която потъват 4 милиарда долара, за гнева, който е изпитвал към Ружа, и опита да прости Мъж е с опасност за живота след тази катастрофа Инцидентът стана в района на Русе