Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

В Москва откриват магазин с продукти на Александър Лукашенко

Най-впечатляващи сред тях са тениски и възглавници с тематични цитати от любимия ръководител на беларусите
Ключови думи: александър лукашенко, русия, москва, беларус

До края на септември в руската столица ще бъде открит магазин с бранда „Первый“, в който ще се продават само продукти на Александър Лукашенко, съобщи беларуското посолство в Москва. На 23 август представители на амбасадата и други официални лица от Минск присъстваха на откриването на щанд със същата марка „Первый“, като прелюдия преди появата на магазина. Щандът е разположен в сградата на ВДНХ (Изложение на достиженията на народното стопанство) в Москва.

Името на магазина идва от определението, с което назовават самия Лукашенко в Беларус – първият, главният. Основната продукция в него ще са тениски, суичъри, шапки и чанти с цитати от любимия ръководител на беларусите. От разпространените от посолството снимки се виждат някои от тях: „Събличай се и работи“, „Ще стане много интересно. Размърдайте се“, Няма да им позволим да ни дават наклон. Любимата си (Беларус) не предаваме“, Аз съм диктатор. Трудно ми е да разбера демокрацията“, „Не се става президент, раждаш се президент“.

 

Предлагат се и възглавници с тематични цитати. Върху една от тях е написано: „За да разберете как спя, трябва да преспите с мен“. В бъдещия магазин ще има и хранителни стоки – мед, сокове, нектари. Всичко това е произведено в родното село на Лукашенко Копис.

 

Брандът „Первый“ вече съществува в самата Беларус. Първият такъв магазин бе открит в Минск на 18 декември 2021 година, недалеч от резиденцията на Лукашенко. От посолството подчертават, че Александър Лукашенко решил да пусне своя собствена марка миналата година на рождения си ден.

 

11
Коментара по темата
11.
до10
25.08.2022 12:13:02
Пази БОЖЕ
10.
идват избори
25.08.2022 09:17:42
Вазраждане - победа!
9.
До 8
25.08.2022 07:08:12
Коце беларуските храни са добри ,а руските са същия жумел като нашите :D
8.
Костадин Костадинов
25.08.2022 07:02:35
Като спечеля изборите и национализирам Лидл, Метро, Кауфланд и Била, там ще се продават само руски и беларуски продукти.
7.
Атанас
25.08.2022 06:15:51
Слава царю и самодържецю!
Болни, много болни хора....
6.
Ботокс Путю
25.08.2022 05:24:28
Дарагие рсийски падлоги,тьотя митрофаница ще открие щанд в моя чест в софия ше ми купуватв памперсите за спомен и непраните ми гащи,товс ще е първа радост для вас
5.
Беларус
25.08.2022 04:33:54
Е това което ние бяхме преди, произвеждат истински храни. А ние се тъпчем само с боклуци.
4.
Въй
25.08.2022 00:05:21
Лукашенко е моден гуру. Не трябва да се ограничава само в Москва. В Париж, Милано и Лондон тръпнат в очакване на новата му колекция.
Аз бих искал тениска с любимия ми негов цитат: "Володя, ета операция продолжится три, максимум четърье дня."
Или: "В Украине против нас нито не будет воевать."
Лукашенко е пророк, всичко предвижда!
3.
Браво
24.08.2022 22:59:42
Стига сте гледали в чуждата паница! Вижте в България каква е ситуацията, та чак после оправяйте другите държави!!!
2.
az
24.08.2022 22:20:45
СЛАВА РОССИИ
1.
агент виктор
24.08.2022 22:06:11
Украйна е руската Македония, няма такава държава.
  Добави Коментар
Вкусна паста с кисело мляко по турска рецепта, която взриви интернет Комбинацията от кисело мляко, чесън, подправено месо и ароматно масло с червен пипер създава невероятно богат вкус НАТО разширява противоракетната отбрана в Турция Алиансът вече е разположил система за противоракетна отбрана в Източна Турция за защита на радар за ранно предупреждение, който следи ракетната активност в Близкия изток
Община Бургас ще ремонтира Центъра за временно настаняване Администрацията ще подготви проектно предложение за кандидатстване пред Фонд „Социална закрила“ Благотворителна вечер в ДГ „Раковина“ събра 500 евро за каузата на Бела от Варна Събитието събра малки таланти, които показаха своите умения в различни области на изкуствата
Бизнесът у нас ще плаща утре с близо 24% по-евтин ток в сравнение с днес Това сочат данни на Българската независима енергийна борса Рекордни жеги през март: „Топлинен купол“ ще обхване милиони – лятото идва преждевременно Необичайните жеги през ранната пролет могат да доведат до редица здравословни проблеми
С тази рецепта козунакът на Великден винаги се получава перфектен и на конци! Пробвате ли тази рецепта няма да съжалявате Бургас с поредна важна стъпка към Европейска столица на културата Градът има Стратегия за развитие на културата до 2035
Община Бургас продължава почистването на бул. "Демокрация", преместете автомобилите си Почистването на улиците в Бургас ще продължи на 21 март, като се изисква премахване на автомобилите в определени часове Рецепта за печени картофи с пармезан – толкова са хрупкави! Приготвят се лесно и са перфектни както за гарнитура, така и за самостоятелно ястие
ПП и ДБ не могат да се разберат за Божанков Настоявахме Явор Божанков да бъде част от листите, от ПП на практика наложиха вето, каза съпредседателят на "Да, България" Божидар Божанов Вдигнаха спешно медицинския хеликоптер за 32-годишен мъж в животозастрашаващо състояние Към момента пациентът се намира в реанимация. Състоянието му остава критично, но е стабилизирано