Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Трима загинали при стрелба в търговски център в САЩ

Ключови думи: търговски център, стрелба, сащ, загинали

Трима души бяха убити, а други трима ранени, в неделя в търговски център в американския щат Индиана. "Тази вечер преживяхме масова стрелба в търговския център "Гринууд парк", към момента имаме три смъртни случая и трима други ранени", се казва в изявление на Марк Майерс, кмет на Гринууд, Индиана.

Майерс заяви, че стрелецът е четвъртият загинал и той е бил застрелян от "въоръжено лице, свидетел на инцидента". Полицията в Грийнууд сподели публикация на страницата си във Фейсбук, в която помоли свидетелите на стрелбата да се свържат с отдела и да предоставят информация.

Нападението е поредното в последната вълна на насилие с огнестрелно оръжие, обхванала Съединените щати, където около 40 000 смъртни случая годишно са причинени от огнестрелни оръжия, по данни на Gun Violence Archive.

То се случва само няколко седмици след като въоръжен мъж откри огън по време на парада на 4 юли в заможно предградие на Чикаго, убивайки седем души и ранявайки най-малко три дузини, пише БГНЕС.

Тази стрелба последва две масови убийства през май, при които 10 чернокожи бяха застреляни в супермаркет в северната част на щата Ню Йорк, а 19 деца и двама учители бяха убити в начално училище в Тексас.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Мъж почина при мистериозни обстоятелства във Велико Търново Почернената му съпруга с разтърсващ разказ 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже Андреа не е срамежлива
Бургазлията от "Ергенът" посочи на какво разчита най-много при първа среща с жена Валентин се счита за чаровник Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Бруталната агресия е излъчена на живо в социална мрежа, кадрите вече са изтрити, но едно семейство се разпадна за миг
Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Змията е убита и изядена Започват яки ремонти на АМ Тракия, вижте къде ще са В следващите дни ще се ремонтира аварийно аутобана
Зловеща находка на брега край Солниците в Бургас Труп на делфин шокира бургазлии Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Създаде се впечатление, че малко кученце шофира с близо 200 километра в час в руската столица
Татяна Султанова: Сливен се е превърнал в национална автоморга! По време на заседание на парламентарната комисия по околна среда и водите миналата седмица Султанова за пореден път повдигна въпроса за инцидента край сливенското село Чинтулово, където в края на юли горя обект, използван за складиране на автомобилни гуми Невиждан разгром! Ще се шашнете колко гола вкара "Несебър" в мач за първенство 9:0
Огромна акула осигури кърваво зрелище близо до брега Хищникът се храни пред публика Айтос посрещна Първия учебен ден (СНИМКИ) Преди да седнат на отрупаните с подаръци и балони чинове, първокласниците получиха Ключа на знанието от кмета Васил Едрев