Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Дениз и Виктория разкриха нова измама в „Ергенът“: Виктор ни излъга, това е подигравка и със зрителите!

Ключови думи: ергенът, дениз хайрула, флагман, виктория, виктор

Поредна измама лъсва след финала на риалити формата "Ергенът". Една от най-запомнящите се участнички Дениз Хайрула сподели, че се чувства разочарована от Виктор. На въпрос дали знае, че мачото е имал гадже по време на предаването, плеймейтката отговаря:

"Не, но вече знаем!", като определя това като подигравка с участничките и зрителите.

Хайрула сподели, че в момента няма никакви отношения с Виктор.

"Сега разбрахте ли защо всъщност няма пръстен на финала?! Защото "ергенът" не беше ерген...", отсече без грам притеснения Дениз.

Победителката Виктория Капитонова е по-обрана в отговорите си по отношение на случващото се зад кулисите на предаването. Но и тя загатва, че е запозната с факта, че Виктор е бил обвързан още по време на предаването, писа "България Днес".

"Виктор сам каза, че има жена до себе си. Доколкото разбрах, става въпрос за едно и също момиче преди и след предаването", споделя финалистката, която успя да настрои голяма част от зрителите срещу себе си със странния си характер.

Рускинята е много по-предпазлива от Дениз, която е категорична, че мацетата са били измамени. Момичетата са обвързани със сериозни договори за конфиденциалност. Те изтичат следващата година по това време, но както Виктория се шегува, "може да има клаузи доживот".

"Нали разбирате, че никой няма право да отговаря на подобни въпроси. Това, че шоуто приключи, не означава, че договорите свършиха", отговори Капитонова на въпроса дали предаването е било нагласено.

Секси девойките могат да издават само незначителни моменти от предаването. Виктория се оплаква, че ако в нормалния живот обича да поспива по 8-9 часа, то в "Ергенът" не са им позволявали да спят повече от 5 часа. Снимките са били изключително натоварващи.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Рецептата за коледни канелени курабийки на баба Хубаво е да се приготвят няколко дни преди празника, защото стават още по вкусни Над 400 000 евро са иззети при акция срещу пране на пари в София Разследва се организирана престъпна група за изпиране на средства от трафик и търговия с наркотици
Силни ветрове събориха 24-метрова „Статуя на свободата“ в Бразилия(видео) Скулптурата е паднала на главата си по време на екстремно време в щата Рио Гранде до Сул Кметът на Сунгурларе инспектира обекти в село Съединение Асфалтираната улица е завършена, а новото спортно игрище е на финален етап
Царево въвежда единни правила за индивидуалните електрически превозни средства Промените целят по-голяма безопасност, ясен контрол и съответствие със Закона за движение по пътищата Кметът на Несебър посрещна коледарчета в Общината Ученици от ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ - Свети Влас донесоха празнично настроение и благословии за здраве и берекет    
Икономическите загуби от природни бедствия са намалели с една трета през 2025 г. По-спокойният ураганен сезон в Атлантика намали щетите, въпреки мащабните пожари и наводнения Президентът продължава консултациите за изход от политическата криза с БСП и ИТН След категоричните позиции на основните формации, президентът търси възможни сценарии за действие
Джеймс Камерън влезе в клуба на режисьорите милиардери Създателят на „Аватар“ заема пето място сред най-богатите режисьори в Холивуд след Стивън Спилбърг, Джордж Лукас, Питър Джаксън и Тайлър Пери 3 евро такса върху вноса на пратки до 150 евро Мярката е част от реформата на Митническия съюз и ще действа до 2028 г., когато всички стоки, внасяни в ЕС, ще подлежат на митнически такси
Мандариново тирамису - перфектният десерт за зимните празници Приготвя се само за 10 минути Четирима отмъкнаха над 370 хил. лева от тузарска къща в Банско Крадците действали по предварителен план и с разпределени роли