Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

9 секунди и гориш: Шофьорка закъсня с SMS-а за Синя зона, извини се на Общината

Ключови думи: новини, флагман, бургас, пловдив, синя зона

Пловдивска шофьорка и нейният съпруг се извиниха публично на Община Пловдив. На 4 май те подадоха сигнал, че им е поставена скоба неправомерно на бул. "Марица" и то докато са се опитвали да пращат смс-и. Съобщенията им не са приети, а на телефона си получават отговор, че колата вече е маркирана за скоба, пише вестник Марица.

Сигналът им бе адресиран също до зам.-кмета Тодор Чонов и Общината. В крайна сметка от официалния обратен отговор става ясно, че пловдивчаните са в грешка и са закъснели с 9 секунди с реакцията си за скобата и като цяло с две минути, които да изтекли между паркиране и текстово съобщение. 

"В този случай обаче очевидно грешката е в нас и явно сме забавили СМС-а с две минути, поради което моля да публикувате и да поднесете публично извиненията ни към отговорните институции. Така е справедливо!", пише двойката до "Марица".

 

1
Коментара по темата
1.
Кого лъжат?
15.05.2022 12:01:07
В този случай обаче очевидно грешката е в нас и явно сме забавили СМС-а с две минути
----
Ако бяха забавили SMS-a, щеше да имат допълнително време
  Добави Коментар
Какво се случва с Покровск? Битката се ожесточава Обявиха Идеалния футболен отбор Впечатлява
Кой подаде българско знаме на Цеца в РСМ? Флаг по време на концерт разбуни духовете Венци Стефанов с тежък коментар за мениджъра на Насар "Същото направи и с един мой футболист", заяви босът на Славия
Пребиха български кмет Нападението стана в село Нова дръзка кражба в Париж Обраха магазин за бижута
Разтърсваща информация за верижната катастрофа в София Бивш шеф в "Автомагистрали" помел колите Ето кога се очакват геомагнитна буря да достигне Земята На 6-7 ноември изригванията могат да окажат влияние върху чувствителни и по-възрастни хора
Последната звезда от „Записки по българските въстания“ си отиде Илия Илиев оставя след себе си богато творческо наследство и десетки роли в театъра и киното Зуека продава своите картини по 800 евро Това е сравнително ниска сума за авторски живописни произведения, особено когато зад тях стои човек с име и биография като неговата
Заловиха двамата избягали затворници от общежитието "Полигона" край Ловеч  Издирването продължи близо  8 часа единият беглец бил открит час след сигнала, а вторият – в необитаема къща след подадена информация от граждани Тежък екшън с патрулка, виновният е бил много пиян и дрогиран Униформените били в близост до разклона за село Пашови, когато забелязали криволичещ лек автомобил "Шкода“