Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Гуардиола отвърна иронично след критики на Бербатов

"Не видях този характер от тях, за който говорят, когато ги унищожавах с "Барселона" в два финала в Шампионската лига"
Ключови думи: Ман Сити, Реал Мадрид

Да допуснеш два гола в продължението и да се пречупиш под напрежението е признак на малък клуб - тези думи на Димитър Бербатов за "Манчестър сити" породиха задочна дискусия между него и мениджъра на "гражданите" Хосеп Гуардиола.

В анализ пред английските медии за отпадането на "Сити" от Шампионската лига, Бербатов и бившият му съотборник в "Манчестър юнайтед" Патрис Евра разкритикуваха "гражданите" и Гуардиола. Думите на французина бяха, че мениджърът не може да тренира играчи с характер, пише dnevnik.bg.

На пресконференция преди двубоя с "Уест Хем" Гуардиола беше питан за коментар и по тази тема.

"Не видях този характер от тях, за който говорят, когато ги унищожавах с "Барселона" в два финала в Шампионската лига", отговори Гуардиола, припомняйки финалите в Шампионската лига през 2009 и 2011 г., в които каталунците победиха "Юнайтед" с 2:0 и 3:1.

"Говорим за същия характер, който показахме в двата мача с "Реал". Не може да говориш за липса на характер, защото си допуснал два гола, след като в същото време си имал възможности да вкараш. Играчи като Бербатов, Евра и Кларънс Зеедорф са играли на това ниво, но не видях такъв характер от тях", добави Гуардиола.

Според него "Сити" е отговорил подобаващо на критиките с представянето си на терена. "В последните четири мача вкарахме 22 гола, а това е невероятен характер".

 

1
Коментара по темата
1.
Тънка разлика
14.05.2022 17:20:13
Малшанс за Ман Сити, иначе всички щяха да пишат колко велик е Гуардиола.
  Добави Коментар
МВР предотврати имотна измама за стотици хиляди лева в "Малинова долина" Нотариус сигнализирал за съмнителни документи, а проверка показала, че актът не фигурира в системата на Агенцията по вписванията "Форбс": Илон Мъск е първият човек с нетно богатство от над 600 млрд. долара Оценката на SpaceX почти се удвои, а Мъск задмина всички в историята с рекордно лично състояние
Коледната украса крие сериозни рискове за домашните любимци, предупреждават ветеринари Гирлянди, електрически лампички, токсични растения и храни водят до инциденти с любимци по празниците - специалистите съветват какво да избягваме След еврото: Цените на жилищата у нас ще скочат с до 10% още през 2026 година Брокери очакват умерено, но сигурно поскъпване на жилищата през следващите години, като водещи фактори са достъпните кредити и сравнително ниските цени спрямо Централна Европа
Пламен Константинов остава в Локомотив Новосибирск до 2028 година Бившият национален селекционер на България продължава успешната си работа в Русия България и още 7 страни обявиха Русия за най-голямата заплаха за сигурността в Европа На среща във Финландия премиерът в оставка Росен Желязков акцентира върху ролята на България за морската и екологичната сигурност в Черно море
Изискана рецепта с яйца и хайвер Семпло, но ефектно мезе, което комбинира яйца, майонеза и хайвер Пиян поляк намушка българка след скандал в апартамент в Германия 30-годишната жена е с тежки наранявания и е настанена в болница, нападателят е задържан, тестът му е отчел над 2 промила алкохол в кръвта
ЦСКА финализира втори трансфер преди Коледа - централен защитник от Португалия "Армейците" готвят втори удар на пазара след идването на Пиедраитани Цените на жилищата ще растат и през 2026 г., но с по-бавни темпове Анализатори виждат връзка между икономическия растеж и движението на цените в имотния сектор
Коледа издава изневерите: най-рисковото време за палавите съпрузи Психолози и адвокати обясняват защо именно по празниците лъжите най-често излизат наяве, а разводите зачестяват Светлините на Коледен Бургас събират фотографи и модели на празничния пл. "Тройката" Всеки от бранша – любител или професионалист, фотограф (видеограф), модел или UGC криейтър може да участва