Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Новият мистериозен хепатит е вече у нас – разболя се дете в Бургас

Новината обяви министър Сербезова
Ключови думи: Асена Сербезова, хепатит

Регистриран е първи случай у нас на острия мистериозен хепатит при деца, за който сигнализираха няколко държави в Европа. Той е в Бургас. Това съобщи в предаването "На фокус с Лора Крумова" по Nova здравният министър проф. Асена Сербезова.

"Има един такъв случай. Детето вече е дехоспитализирано, т.е. оздравяло е. Добре се чувства", обяви тя. "Точно затова е важно да бъдем изключително отговорни и бдителни към всичко, което се случва с нас - дали е ковид, дали е хепатит; да бъдем отговорни и здравно просветени."

На въпрос изолирани ли са контактните хора на това дете, Сербезова отговори: "Това е предмет на епидемиологично проучване, което се прави от съответната Регионална здравна инспекция". 

След питане в кой район се е случило това, министърката каза, че е Бургас. 

11
Коментара по темата
11.
Уелкъм то дъ фючър
08.05.2022 20:57:56
Укро бушоните ще почнат да гърмят. В бургаската болница имало две укр момиченца сестри, които били много болни. Това се изтърва една работеща там. Не са с огнестрелни рани за жалост. Не случайно се стремят по всякакъв начин да ги слеят с обществото. То не са безплатни транспорти, безплатни тренировки, безплатно здравеопазване. Дупе да ни е яко. А ваксаните укроподдръжници са назлобени до максимум левъл. Кога ли ще е началната "искра"
10.
Baba Goshka ot Tenerife toto miliinerkata
08.05.2022 20:43:57
Ciganiti da si prodadat Rolls Royca i 6e ima za le4enie na deteto 500k € ko sa za tqh
9.
до 5
08.05.2022 19:09:35
Над 10% от болните деца се нуждаят от трансплантация! В България това означава над 10% починали деца! Ти очевидно нямаш деца,иначе нямаше да пишеш тъпотии!
8.
До 7
08.05.2022 19:06:39
По вероятно да привнесен от UK,много бургазлии живеят там,а най много болни деца има точно на острова :)
7.
123
08.05.2022 18:52:51
т.е. този хепатит е привнесен от укронацистите заразени от американските биолаборатории в Украйна? Пуснахте ги украинскте свине тук, без проверка, без контрол, пари им дадохте на калпак, по 5 звездни хотели ги настанявахте, прости им давате да правят, паметници оскверняват, държат се нагли предизвикателно, а сега и ни заразяват? Поста ще бъде ли изтрит защото не е политически коректен - а гъзоблизци?
6.
Хамериканците
08.05.2022 18:31:22
Трябва да измислят някакъв смарт вирус, който да ходи само по Англосаксите!
5.
Зелински
08.05.2022 18:29:52
Стига сте хленчили за някакъв мистериозен хепатит.
Има много по-опасни болести от него!
Давайте оръжие да защитим Азовстал, че може да стане много зле за мен и НАТО,
ако го превземат руснаците!
4.
Американците
08.05.2022 18:28:11
Трябва да измислят някакъв смарт вирус, който да ходи само по членове на израждане и всяка подобна путинофилска сволач.
3.
Поздрави от Румен Петков
08.05.2022 18:02:39
Който предупреди, че ще ни налазят болести забравени от 100 години, заради кротките азовци
2.
Ох бабачкоooo
08.05.2022 17:50:29
Имам един мистериозен кожен... хепатит, за министър Сербезова!
1.
Честита
08.05.2022 17:47:19
Ви биолаборатория на фащ в България,експеримента започна.Херо ви пожелава да сте "живи и здрави".
  Добави Коментар
Как вашата зодия влияе на реакциите и решенията ви - астрологията в ежедневието Всеки знак носи със себе си уникалност Проф. Каприев: Тънем в невежество, защото политиците искат послушен електорат, за тях сме марсианци Избягвам да ги коментирам, защото те се отнасят към мен с презрение и аз, като добре възпитан човек, им отговарям със същото, сподели той
Българска супа от домати - свежа рецепта за топли дни С пресни съставки Испанка със симптоми на хантавирус след полет със заразен пътник от круизния кораб "Хондиус" От властите със спешни мерки
Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Общината готви конкурс, МРРБ е сезирано за нарушения, касаещи разрешителни за строеж Фицо носи на Путин послание от Зеленски Посещението на словашкия лидер в Москва е планирано за утре, 9 май
Тази сметка от гръцки ресторант превъртя мрежата Не може да видите такава в България Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Той ще представи новата си изложба "Аз, клоунът"
Невиждан екшън в България с колове, брадви и дори пистолет - мъж бере душа В Плевенско се случи фрапиращ масов бой  Венета Райкова - депутат! И това можеше да се случи „Зарекла съм се, че с политика няма да се занимавам. Това е моето обещание към Вселената и го спазвам. Не ми е мястото там“, отсича блондинката
Имоти на Ружа Игнатова за 20 млн. евро преминаха в ръцете на дъщерите на банкера Емил Хърсев Схемата на крипто кралицата ощети с над 4 милиарда долара инвеститори от цял свят В ПГРЕ „Г. С. Раковски“ бе открит нов STEM център Новият център е изграден с цел да насърчава интереса на младите хора към науката, технологиите, инженерството и математиката