Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Извънредно! Млада жена се хвърли от терасата на дома си в Поморие

Преди минути на ул. „Оборище“ в града пристигна екип на полицията и линейка
Ключови думи: поморие, млада жена, опит за самоубийство

41-годишна жена направи опит за самоубийство като се хвърли от втория етаж. Трагедията се разигра преди минути в дома ѝ на ул. „Оборище“ в Поморие около 20 ч., научи Флагман от свои източници. Току-що на място пристигнаха медицински и полицейски екипи. 

По наша информация жената е оцеляла след скока, но е в тежко състояние и ще бъде транспортирана по спешност към УМБАЛ-Бургас. 

Не е ясно какво е подтикнало поморийката да вземе такова крайно решение.

Тя живеела в Германия, но преди дни се е прибрала в родния си град, съобщават наши източници. 

Очаквайте подробности!
 

17
Коментара по темата
17.
От 12
01.05.2022 12:49:30
Имам предвид после да погледне колкото може с чувство за хумор на това и да търси решение на проблема! Не си струва да се предава предварително! "Джаскай" - в превод "не се ядосвай чак толкова". Дано не е отчаяние. Бори се с надежда и оздравявай!
16.
Бай Ганьо
30.04.2022 12:17:02
Пролетта е особен сезон, при който се увеличават случаите на депресия и паник атаки. Ме случайно в този сезон има ежедневно самоубийства. И всичко това е предотвратимо ако страдащите потърсят навременна помощ. Държавата също трябва да обърне внимание на това.
15.
Някой няма ли да разследва?
30.04.2022 08:53:43
Само на мен ли ми се струва странно през ден някой да се хвърля от терасата? Да не би да ги хвърлят през балкона и после да го прикриват все едно, че сама е скочила? Преди седмица жена от Несебър се хвърли от сграда в Бургас. Има ли връзка между двата случая?
14.
До 13
30.04.2022 01:02:25
еби са в гъзъ ;)
13.
До 6
29.04.2022 23:53:48
То само това ли ти е важно?! Колко трябва да си прост, за да си мислиш, че има място на планетата, на което всички са цъфнали и вързали?! Пък и червеите цъфтят и връзват всяка година, но си остават червеи. Някой скача от терасата, то пак за чуждите пари мисли... Алчност тип секта! 6 милиона цъфнали в България, 20 новини за дрога, хазарт, болести, заклани хора, проституция, контрабанда на цигари, пияни шофьори на ден в един сайт... И то се радва... К'о - няма само на мен да ми се случва, нали ;) Хиенска му работа!
12.
:)
29.04.2022 23:24:39
Другият път не се джаскай така! В България е хард! Питай как Пена Пеньоара!
11.
Хахаха
29.04.2022 23:08:41
Ми тя да се беше хвърлила от 1вия етаж
10.
Въй
29.04.2022 22:55:46
Тя пъ от втория етаж.Що не е пробвала от седмия. Всеки ден някоя мома се хвърля.
9.
Леле
29.04.2022 22:22:11
Колко трябва да си жалък, за да се радваш на такива новини.... Дъно!
8.
До 6
29.04.2022 22:00:14
Ссссссссссс, хахааахаа, змиите са се събудили, а?! Ти нали си добре, мятай кючека!
7.
Хан Крум
29.04.2022 21:35:27
1. Тъпа.
от втори етаж…сложи го 6 метра не се мре, но се поначупваш, дълго и страдаш и тормозиш околните и излишно пари харчиш.
2. Смотана - на 41, работи в Германия - много и е дошла грубата бг действителност щом и лексотана не и е помогнал, и вместо да бутне когото трябва тя взела че скочила… абе тъжна женска история.
Много емоции и малко логика.
6.
DSF
29.04.2022 21:27:48
Живеела в Германия.....цъфнали и вързали са в Германията всички.
5.
Агнето
29.04.2022 21:18:58
Хората превъртяха тотално, социалната деградация е пълна. Ние нямаме нужда от война, кредитите в комбинация със самочувствието без никакво покритие, стремежа към неща зад придобиването на които стои неосъзнатата цел за избиването на тежки комплекси, ще ги накара да полетят дори от по-високо. Подай пуканките там
4.
Прибрала се от Германия
29.04.2022 21:07:33
и най-вероятно е хванала мъжа си да ръга друга сигнала с миризлива слива!
3.
Вики
29.04.2022 21:00:30
Ха ха следващия път от покрива.
2.
Gost
29.04.2022 20:43:15
Тази улица е я циганската махала .
1.
Мангър
29.04.2022 20:31:29
Ко мун извънредното бе флегмотици такива,това е всеки ден
  Добави Коментар
Грешка за милиард долара: Как Yahoo позволи на Google да се превърне в световен гигант Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина Мъжът е задържан по обвинения за непредумишлено убийство и грабеж
Юли се нареди сред най-хладните за последните 20 години Студени фронтове, опасни бури и сняг по високите върхове прекъсваха кратките периоди с жеги Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето Скъпата вечеря не винаги е измама, но непогледнатото меню не освобождава заведението от задължението за ясни цени
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи Мъж се представя като Чичо Гошо, а потребители разпространяват непотвърдени данни за самоличността му "Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора Отборът на Димчо Ненов започва новия сезон в Югоизточната Трета лига следващата събота, 8 август, с домакинство на Ботев II (Пд) на стадион „Лазур“.
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“ Преди конкурса водещите споделиха, че стискат палци на поетите с китара Самуел Мануелян и Теодора Илиева от „Прегърнат облак“ да се представят добре на „Бургас и морето“ и те спечелиха първите две места Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години Дъщерята на Пламен Дончев изгради богата кариера във Франция и остана свързана с българското кино
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт Регионалният министър ще инспектира пътя към Дюлинския проход, а след това ще събере кметовете от Бургаска област Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа Престъпната структура превръща социалните мрежи в пазар за насилие и получава поръчки за нападения срещу израелски цели
Два пожарни хеликоптера се сблъскаха край Атина, единият екипаж подаде сигнал Спасителите издирват хората от втората машина, докато огромният пожар продължава да заплашва Западна Атика Коалицията на желаещите се разпада, планът за войски в Украйна увисна Над 30 държави участват в разговорите, но малцина са готови да изпратят свои военни