Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Божидар Димитров помири ГЕРБ и Независимите, стана почетен гражданин

Божидар Димитров
Ключови думи: Божидар Димитров, ГЕРБ, почетен гражданин, сесия на местния парламент, общински съветници, Бургас

Бившият министър без портфейл и настоящ шеф на Националния исторически музей Божидар Димитров помири двете групи, които най-много воюват в местния парламент – на ГЕРБ и на Независимите. Те се обединиха и единно гласуваха днес историкът да бъде признат за почетен гражданин на Бургас. Предложението за удостояване с тази титла е на Независимите, чийто неформален лидер е шефа на СКАТ ТВ Валери Симеонов. Мотивът им е, че Димитров отделя голямо внимание на популяризирането на историята, героичното минало и постиженията на Бургаския край и неговите жители. Още преди сесията и от ГЕРБ заявиха, че ще гласуват „за”. „Приветствам тази докладна, Димитров е достоен наш съгражданин, а и беше водач на нашата листа”, каза водачът на групата на ГЕРБ в местния парламент Дияна Йорданова.

 

Преди месец шефът на историческия музей стана и почетен гражданин на Царево. Там той беше предложен за призванието от кмета на общината Петко Арнаудов от БСП.

6
Коментара по темата
6.
СРАМ
24.06.2011 10:21:21
Обявяването на агента на ДС Божидар Димитров е голяма обида към плеядата достойни бургазлии отличени , като "почетни граждани". Званието "почетен гражданин" през последните години девалвира със страшна сила , а вчерашното решение беше неговия естествен край.
5.
sozopol
24.06.2011 09:08:05
sega ne snam samo ot kade e polu4il pari4ki na6ijq Bojko,4e pak vse da stava aktiven.Tosi pat mai se e saigral s na6iq Pin4o i ako priberat ne6to ot novite relikvi 6te im stigne sa o6te 4 godini.
4.
Атанас Зафиров
23.06.2011 20:46:58
Божидар Димитров излъга бургазлии, че ще бъде мажоритарен представител на региона в парламента.В няколко интервюта той най-откровено призна, че не е имал никакво намерение да бъде народен представител, искал само "да помогне" !? В друго свое изказване обиди по недопустим начин целия български народ ! Този човек не заслужава да бъде почетен гражданин, още по-малко на Бургас !
3.
шморц
23.06.2011 20:23:18
Голям срам за Бургас е да има такъв за почетен гражданин!
2.
sozopol
23.06.2011 18:50:10
kato e dostoen 6to isnasjq balgarskite
relikvi
1.
ние
23.06.2011 14:52:55
Браво, Божидар Димитров е достоен човек!
  Добави Коментар
Ако ви е писано да бъдете с някого, с тези 8 трика може да го върнете Внимавайте да не се върнете към стари, нефункционални навици и внимавайте за предупредителни знаци, които може би сте пренебрегнали 4 неочаквани знака, че ви смятат за привлекателен Вижте ги 
Тези дни през ноември носят пари и късмет, според лунния календар Фазите на Луната задават специален ритъм, който помага да се определят най-благоприятните моменти за различни дейности Лорд Минчев развали годежа си заради младеж от Благоевград Влюбил се в местен мачо, по когото се прехласвали всички момичета в града, без да знаят, че той бяга на другия бряг
Леля Стефка ме научи да приготвям оригинални картофени „гнезда“ с жълтък Рецептата е много лесна, а са адски вкусни Студентката Мина Стоянова: Батките с татуировки харесват малки, сладки, кокетни момиченца Искала популярност като сериозна жена, въпреки всичките си корекции
Заплатите на сестрите стават 3 хил. лева Това е стартовото възнаграждение Албена, която пострада на ралито край Варна, е спасена Добрата новина съобщи Николай Попов
Чували ли сте за тази измама, която тече в WhatsApp В началото разговорът изглежда безобиден – говори се за пътувания, забележителности и съвети за града, но след няколко дни тонът става по-личен и приятелски Здравко стана поредната жертва на пътя, загина при зверска катастрофа с мотора си Трагедията се е разиграла в късния следобед на 1 ноември по Карловско шосе
Новата седмица започва със застудяване и дъжд, но и малко слънце Прогноза за времето през следващите дни на ноември Почти половината от хванатите с превишена средна скорост са чужденци Над 13 000 автомобили с чужда регистрация са заснети от тол камерите да нарушават правилата само за месец