Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Зеленски: В Киев съм и не се крия от никого

Ще направя каквото е нужно, за да спечелим тази война, каза президентът на Украйна Володимир Зеленски
Ключови думи: Володимир Зеленски, война Украйна

Не се крия от никого. Не се срамувам от никого. В Киев съм. Това казва президентът на Украйна Володимир Зеленски в ново видео, публикувано в профила му във Фейсбук. От него се вижда, че президентът е в кабинета си в центъра на Киев, съобщава Нова телевизия. 

Ще направя каквото е нужно, за да спечелим тази война, заяви Зеленски.  

Той показа гледката на нощния град от прозореца в офиса си в сърцето на столицата, за да докаже, че съобщението е записано в понеделник вечерта.

Президентът обвини руските сили за това, че се провалят хуманитарните коридори и евакуацията на хората от бомбардираните градове. 

„Този, който повтаряше: „Ние сме един народ“, определено не е очакваше такава реакция. В южната част на страната ни се разгърна такова национално движение, такава мощна проява на украински патриотизъм, каквато още не сме виждали по улиците и площадите. А за Русия това е лош сън. Забравиха, че не се страхуваме от вагони и бухалки. Не се страхуваме от танкове и картечници. Когато истината е на наша страна!”, подчертава украинският президент.

„Мариупол и Харков, Чернигов и Суми. Одеса и Киев. Николаев. Житомир и Коростен. Овруч. Знаем, че омразата, която врагът донесе с обстрели и бомбардировки в нашите градове, няма да остане там. От нея няма да има и следа. Омразата не е за нас, така че няма да има и следа от врага. Ще оправим всичко. Ние ще направим нашите градове, които нашественикът унищожи, по-добри от всеки град в Русия”, казва още той. 

По данни на властите в Киев, страната е претърпяла щети по инфраструктурата си за около 10 млрд. долара от началото на войната в Украйна, а според ООН бежанците вече надхвърлят 1,7 млн. души. 

9
Коментара по темата
9.
Наблюдател
08.03.2022 14:32:14
Голяма част от Русите немогат да мислят като
свободни хора !
Много жалко!
8.
Някой
08.03.2022 13:36:45
Истински герой. Украйна не е имала толкова смел човек за президент. Давай, момче! Светът е с теб!
7.
Toz
08.03.2022 12:40:47
Тоз юрдек които му вярват са по прости от него.Айде сопол предаеайте се и бягай че ще ви избие наред.За два три дни ще ви избие бе глупак такъв.Тиз,дъртак е луд бе
6.
Viva rus
08.03.2022 10:50:11
Мръсно продажно еврейско копеле
5.
Курдоколенко
08.03.2022 10:03:33
Ти не се криеш, но жужето Путкин се е скатало в бункера си, но и там ще го набарам, да му обърна хастара.
4.
Бури мечката
08.03.2022 09:23:56
Филма скоро свършва КОНЕЦ - КРАЙ
3.
Zargan vs. Lapina
08.03.2022 08:45:33
А на кого оставяш фронта, снимките в окопите, братята кличко в камуфлажи? Липсва ни, давай нови фотосесии.
2.
Уж напъва за ЕС, а смята в долари
08.03.2022 08:45:13
Направи ми впечатление, че смята щетите в долари, а не в евро
1.
Руснаци
08.03.2022 08:43:00
Защо в основата на повечето войни са евреите??????
  Добави Коментар
Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти Когато политически лидери на най-високо ниво умишлено смесват съвременната национална идентичност с интерпретацията на средновековното минало, става ясно, че историческата истина е „трън в петата“, коментира той Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките Единственият освободен от ареста бе пуснат под сериозна парична гаранция от 10 000 евро
Паника на Световното: Отровни змии подлудиха футболни звезди Кимих сред най-стреснатите Семейна почивка се превърна в най-големия кошмар: 3-годишно момченце се удави Ужас до Коста дел Сол
Пате по чорапки взриви Световното! Мерлин е новият хит (ВИДЕО) Симпатягата обра слава след победата над ЮАР Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив Той е кацнал днес в 10:30 часа
Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория Въвеждането на европейски екологични и застрахователни стандарти цели да ограничи рисковете от инциденти в Черно море Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 293 000 фирми и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция
Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове Собствениците търсят автентичност и устойчивост, докато ламинатът запазва мястото си като практично и достъпно решение Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани Организираната схема за трафик към ЕС е действала срещу суми до 10 000 евро на човек
Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни Елате за да подкрепим освобождаването и правото на лечение на Ива Михайлова от Кочани, зоват организаторите Български фирми могат да кандидатстват за 100 000 евро по програмата DIANA на НАТО Инициативата подкрепя компании, стартъпи и иноватори с технологии с гражданско и отбранително приложение