Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Наближава ли краят на империята "Пайнер", не останаха звезди в компанията

На Митко Пайнера доскоро не му пукаше и си пускаше селфита от морето, но ситуацията вече е много притеснителна за него
Ключови думи: Димитър Димитров Пайнера, Пайнер мюзик, новини, флагман, бургас

Няма концерти, няма турнета, няма награди. Корабът-майка го напускат някои от най-големите поп-фолк звезди, усетили, че е време за промяна и пълна свобода.

„Пайнер“ не е това, което беше в миналото, но същото може да се каже и за една от най-големите музикални телевизии в света – MTV. Е, телевизията не е продуцентска къща, но е факт, че музикалната среда е променена с навлизането на Youtube и стрийминг платформите, които изместват традиционните играчи.

Наскоро стана ясно, че Фики е поредната звезда, която напуска уределите редици на Митко Димитров.

„Приятели, след почти 9 години съвместна работа с „Пайнер Мюзик“ пътищата ни се разделят по взаимно съгласие. Пайнер беше моята първа музикална компания, там се изградих като професионалист, постигнахме много успехи заедно, два пъти станах Певец на годината, издадохме дебютния ми албум и редица хитове, участвах в турнета и големи концерти… Но вече е време да стана по-самостоятелен, а и музикалната обстановка в България много се промени“, написа Фики в Instagram, с което потвърди слуховете за раздялата му с голямата фирма. Певецът обаче няма да е самопродуциращ си, защото подписа с друга чалга компания.

Десислава беше една от първите певици, напуснали „Пайнер“ (по-късно се върна и пак напусна), години по-късно същото стори Камелия, която десетки пъти е изразявала несъгласието си с доста неща, които се случват с изпълнителите. Андреа също бе една от големите звезди, тръгнали си от фирмата със скандал. Кариерата ѝ обаче все още не може да се съвземе от напускането.

Галин пък създаде своя музикална компания, в която има малко, но млади и доста талантливи певци, които са супер пробивни на пазара у нас. Наскоро обаче стана ясно, че Галин вече не е също в „Пайнер“, но ще продължат да му бъдат медийни партньори, потвърди пред Secret.bg изпълнителят.

За Галена също се твърди, че вече не е във фирмата, но била запазила някои договорки с тях. Факт е, че тя все още присъства в каталога на фирмата. Мария също беше една от големите звезди на фирмата, но на този етап е замразила творческите си напъни. Наслаждава се на новия си богат мъж, но вече се носят слухове, че Мирослав ще е поредната ѝ финансова „жертва“. Ако клюките се окажат истина, то до година-две Мария ще се завърне отново активно на клубната сцена, за да припечели някой тлъст лев (и нов съпруг). Емилия също сложи край на бизнес отношенията с продуцентите ѝ. Кариерата ѝ обаче е в тотален възход и има дори международни проекти с огромни гледания.

На този фон в „Пайнер“ влизат нови попълнения, но музикалните им успехи са поставени под сериозен въпрос, отбелязва vbox7. Изпълнители като Малена, Палома Митева, Еви Аспарухов, Лина, Тина, Виан, Ивета и т.н., се отличават с посредственост, еднакво звучене, визия и доста скромни гледания в онлайн платформите.

За момента Преслава, Ивана, Глория, Джена, Теди Александрова, Емрах, Данна, Алекс Робов, Диона, Илиян, Милко Калайджиев, Борис Дали и Яница са изпълнителите, които все още са верни на Митко Димитров. Вероятно те са и единствените, които биха събрали повече публика в някоя зала.

7
Коментара по темата
7.
Пищова
08.03.2022 15:54:40
Песента " Курви сбогом"
6.
Същия
07.03.2022 10:09:05
Ако знаете колко я окъсахме , свърши се с пародията наречена чалга . И ние трябва да обявим война на някой заради тоя дефицит
5.
Shaolin IT spec ot планета пъпеш
07.03.2022 00:15:36
Toa mqza na shaolin boec ama treniral za Microsoft office na Android 12 хяхя
4.
Да не е
06.03.2022 23:57:19
Пайнера да е изхвърлил фики
3.
Дон Кинг
06.03.2022 20:54:23
Супер, фалит и смъ**т за чалгата и пияните, продрусани и циганизирани чалгари и малки и големи ку*волетини!!! Тази музика и клипове развращава, съсипва и дебилизира младото, подрастващо поколение! Дано да фалират всичките чалгари и чалгарки! Я сказал!
2.
Боли
06.03.2022 20:16:20
Го ханша Митьо Пайнера,коя певачка(проститутка) си е заминала, толкова нови кандидатки за слава има ,тия вече са бити карти не му трябват ще си избере нови кокошчици да му снасят златни яйца,пък балъците ще плащат по 30-50 лв вход да ги видят на живо и да им попеят на плейбек
1.
Twa li e
06.03.2022 19:30:08
Произведение на чалгата...?Трагедия на пръст мирише пък позира..
  Добави Коментар
Високите цени прогониха туристите от гръцките острови Туристите през този сезон са с около 30% по-малко в сравнение с миналата година Разкри се истината за клипа с манджата на плажа, който превъртя ТикТок Нито е мусака, нито е Гърция
Българският модел за "запазване" на шезлонги се прехвърли в Европа, хотелиери започнаха да наемат охрана В последните години все повече туристи се оплакват от други почиващи, които още в ранни зори, а понякога дори от предната вечер, "запазват" шезлонги Това е хитът на сезона по Черноморието, струва само 12 лева Печем ги в специална фурна и клиентите имат възможност да си изберат от нещата, които предлагаме, обясни ресторантьорка
Намериха мъртъв чужденец в наше село, паднал от покрива Разследват случая Ледени близалки и басейни за животните от бургаския зоопарк в жегата Ледените близалки всъщност са замразени зеленчуци. На хищниците пък се дава и замразено месо
Две семейства в Бургас вече кандидатстваха за помощ след пожара в „Острицата“ Едното от заявленията вече е одобрено и по него е отпусната максималната помощ в размер на 1914 лв., второто е в процес на обработка Арестуваха депутат в Украйна заради корупционен скандал с покупка на дронове Започнало е и вътрешно разследване, заяви президентът Володимир Зеленски
Българинът Петър Мирчев опита да продаде оръжия за 53 млн. евро на мексикански наркокартел Той обаче не е преговарял с представители на "Халиско Нова Генерация", а с внедрени от американските служби „Сектор Г“ избухна срещу ръководството на ЦСКА Стига аматьорщина и посредственост, зоват организираните привърженици
Татуировка на врата издаде банда джебчийки от България, вилнели из Италия Три жени с богато криминално досие обирали възрастни в супермаркети в Порденоне, Удине и Бергамо, разплетени са и връзки с нелегални фабрики за цигари под кравеферми Звездата от сериала „Шербет от боровинки“ е най-красивата жена в света за 2025 г. Пет турски актриси влязоха в топ 10 на глобалната класация, в която освен красота се оценяват и влияние, и репутация