Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Софка пее Лили на свекървата и плаче: Скитница, скитница съм аз!

От отношението на Софи към майката на Гринго се вижда, че между двете има отлично разбирателство
Ключови думи: софи маринова, лили иванова, свекърва

Перлата на попфолка Софи Маринова публикува поздрав към свекърва си на страницата си във Фейсбук и се превърна в сензация.

В краткото видео Софка пътува в автомобил на предната седалка и изпълнява акапелно една от най-красивите песни на примата - "Скитница.

Шофьорът до нея вероятно е Гринго, а на задната седалка със сигурност се вози неговата майка Божанка. 

Тодор Давидов - Гринго е от Айтос и е добре познат в Бургаско. А от отношението на Софи към майка му се вижда, че между свекърва и снаха има отлично разбирателство.

Докато пее красивата песен на Лили Иванова, Софка се обръща към втората си майка с думите: "цунки, специално за свекървата", а след това не успява да продължи да пее заради обзелите я емоции.

18
Коментара по темата
18.
Бекъм до 13
31.01.2022 12:24:09
Аз пък настръхвам на 'Притури са планината " и Петко льо капитанино" щот съм Българин и такъв ще си остана за добро или лошо....фриииииидъъъъм!!!
17.
*********
31.01.2022 08:52:38
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
16.
Mariq
30.01.2022 18:26:46
Ex..zavislivi Balgari Tova vi e v gena vrodeno ne mojete da se premirite s misalta he Siganka e nai dobtata pevisa v sveta .a ako behe balgarkaka ....No e vreme da se sabydite ot godina na godina siganite se obrazovat I hte vi minat vav vsihko v jivota zahto to te imat sarsa I vsihki oniq kahestva za da badat istinski xora.tova e im vrodeno genetihno. Amerikanskiqt prezident kaza "Siganite"da badehteto na sveta.jalko za vas he ste varvari I takiva hte si ostanete.
15.
*********
30.01.2022 15:51:06
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
14.
Хах
29.01.2022 19:43:05
Ако не ни занимавате с цигани, ще е по-добре
13.
До 7 мангал
29.01.2022 19:27:32
Мангал ако правилно съм те разбрал искаш да кажеш че завиждам на Софка Последно я видях да пее на едно ремарке на трактор в някаква циганска махала и агитираше за слави трифонов Бил съм на концерт на Ханс Зимер в Холандия не мога да ти опиша какво се случва с тялото ти когато 20 цигулки тръгнат в апсолютен синхрон и ти разцепят главата Когато излязох от залата ми трябваха 20 минути да вляза в реалността Големите са големи защото пеят в претъпкани зали и стадиони и цената на билета почти колкото минималната заплата в България Софка пее по ремаркета ТАМ КЪДЕТО И Е МЯСТОТО
12.
няма значение
29.01.2022 19:24:21
Може да е проста, може да е тъпа, може да е циганка, може всякаква да е. Обаче друг такъв глас няма, може и никога да не има.
11.
Hahа
29.01.2022 18:18:35
Софка президент хахахаххах
10.
До 4
29.01.2022 17:56:29
Маняк да не споменавам Ничея майка!
Ако искаш да ти пратя адреса на моята палатка за тебе разпъната, да ти изкъртя кофата!?!?!? Заповядай във Кротирия нещо като нарния педерас
9.
Калеко Алеко меломан
29.01.2022 17:34:33
Аз па тъкмо сега пътувам и съм си надул у запорожката "Изкарала Гана говедата" на Iron Maiden.
Ма иначи си слушам Metallica, Sepultura, Slayer,Луна,Лепа Брена и .......Веско Маринов от ранния му период.
8.
RA
29.01.2022 17:12:01
Ciganite v BG jiveqt po dobre ot men zaradi Българската комунистическа партия
7.
ТОЗИ Някой и ММ
29.01.2022 16:49:10
С ЕЛЕМЕНТАРНАТА СИ ЗЛОБА...... АЗ НЕ ОБИЧАМ ИЗОБЩО ЧАЛГА, НО ТОВА МОМИЧЕ ИЗРАСТНАЛО ОТ НИЩОТО, СЪЗДАЛО СЕ САМО ДО КОЛКОТО МОЖЕ Е БОГАТСТВО. РАЗКОШЕН ГЛАС И ДОБЪР ЧОВЕК, КОЕТО ПЪК Е НАЙ ВАЖНОТО В ТОЗИ ТРУДЕН ЖИВОТ. ПОЖЕЛАВАМ И ОЩЕ МНОГО КРАСИВИ ПЕСНИ И ЛИЧНА РАДОСТ !
6.
Някой
29.01.2022 16:25:58
Жалко че такъв глас е даден на една елементарна глупачка която не знае какво да прави с него.
5.
Мм
29.01.2022 15:26:32
В момента гледам и слушам концерта на Джо Кокър fire it up live на 2 х 100 вата реални не мога да сваля поглед от бас китари ската Това е съвършенство Софи не беше ли някаква циганка Флагман жалки селяни
4.
Джендов
29.01.2022 15:09:10
Аз направих дует със Софка и ходих на екскурзия с Илиян Палатката няколко дена с ПРЕСПИВАНЕ само двамата шу шу шу ... шушу мушу шушу
3.
Бургазлия
29.01.2022 15:04:28
Скоро май не е яла бичмета в главата...
2.
Ko40Oлy
29.01.2022 14:56:40
Сигани,сър...римляни.
1.
Пю
29.01.2022 14:56:14
Евала флагман,страхотна журналистика
  Добави Коментар
Ето защо кафето е полезно: Ново проучване разкрива изненадващи ползи за здравето Пиенето на до три чаши кафе на ден може да помогне за защитата на сърцето и да намали риска от инсулт Изпомпват вода от Струма за квартали с режим в Кюстендил Така ограничението на водоподаването на практика е отпаднало, казаха живеещи в най- засегнатия квартал „Герена“ в областния град
Всички с климатици трябва да знаят: Това е срокът за допълване на фреона Важно е да се избере оптимална температура за комфорт, като се съобразяват индивидуалните нужди и външните условия Сърна търси малкото си в опожарения Пирин (ВИДЕО) Данните на Държавните горски предприятия показват, че са изпепелени повече от 60 хиляди декара гори
Обявиха извънредно положение в 39 гръцки общини Причината е сушата Правете тази процедура при разширени вени и ниско кръвно Процедурата има благоприятен ефект върху цялото тяло, релаксира организма и нормализира съня
Изловиха Силвия Кацарова зад волана да... Гласовитата звезда на родната популярна музика прикова вниманието с това, което направи Рязък обрат с времето до часове, гръмотевични бури удрят тези части на България Най-голяма е вероятността за по-сериозни явления в понеделник, предимно в крайните западни райони
Асен Блатечки я остави сама да гледа детето им Блатечки, който и на 54 години продължава да бъде магнетичен за камерата, очевидно не намира толкова време за сина си Този десерт ухае на лято - и се прави за минути! Ще бъдете готови само с 4 стъпки
Мъж почина при присаждане на коса в Турция Клиниката съобщи, че всички необходими медицински изследвания и прегледи преди операцията – включително кръвни тестове, рентгенова снимка на гърдите и ЕКГ Майка помислила детето си за мъртво, хвърлила го на плажа в Гърция, където то починало Вижте как се е развила драматичната история, разгадана от охранителните камери