Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Челен сблъсък блокира главния път Варна-Бургас, има седем пострадали, минавайте през Дюлинския проход

ПТП-то е след челен сблъсък между два автомобила до разклона за Иракли
Ключови думи: новини, флагман, катастрофа, Иракли, Дюлинския проход

Не предприемайте пътуване от Бургас за Варна, както и от Варна за Бургас, тъй като главният път в участъка край Иракли е блокиран напълно, съобщават читатели на Флагман.бг.

Катастрофирали са два автомобила, има седем пострадали, а опашката от двете страни на пътя вече е километрична. Инцидентът е станал около 15:30 часа и няма изгледи скоро обстановката да се промени, съобщават от ОД на МВР в Бургас.

ПТП-то е при челен сблъсък на два автомобила и двете ленти са напълно блокирани. Виновен е водачът на лек автомобил "Тойота Авенсис" с пловдивска регистрация, който след забранено изпреварване се блъска челно в бургаски "Сеат". 4-ма от пострадалите са извозени в болница "Света Анна" във Варна", а другите трима са с леки наранявания и освободени за домашно лечение.

Ако се налага да се пътува между Бургас и Варна – преминавайте през Дюлинския проход. При КПП Кошарица водачите, идващи от Бургас да отбиват директно към Дюлинския проход, съветват от ОД на МВР в Бургас.

Оглед на местопроизшествието тепърва започва и блокадата ще продължи поне още час.

 

4
Коментара по темата
4.
Бойко
21.11.2021 19:59:12
Малиииии.Е ся си е..а м...та.
3.
Abc
21.11.2021 19:49:24
Освен това има и много кривини , дупки и т.н.. Това с изнервянето не оправдава никой , безопасността ,трябва да е на първо място.
2.
Encho
21.11.2021 18:29:28
На 3500 км. се намирам и виждам, че пътя от Сл.бряг до с. Баня е затворен в едната посока. Това е огромно разстояние. Не е нормално.
1.
666
21.11.2021 18:09:53
Безобразен път, който не отговаря на трафика! Хората се изнервят и вършат идиотии!
  Добави Коментар
Проговори за раздялата (ВИДЕО) Фейгин признава, че егото ѝ е било наранено след като е била заменена броени дни след края на връзката ѝ с Георги Всички си мислят, че съм взела този турски бюрек от пекарна, а рецептата е толкова елементарна, че я правя всяка събота Имам рецептата от изселничка
Зрители негодуват - „Бригада Нов дом“ ремонтира жилище на хора с пари Трима души в това семейство работят, а Бригадата им направи ремонт без пари, недоволстват фенове на формата Това са най-уравновесените зодии В компанията им винаги ще се чувствате комфортно, казват астролозите 
Зуека прибира 50 000 лв. хонорар за финала на "Капките" След тригодишна пауза актьорът се завръща на сцената – за една вечер и срещу солидна сума Задържаха македонец и българин за опита за убийство на Димитър Стоянов-Митко Русия и сина му Престъплението беше извършено на 1 септември 2024 г.
Грабвайте велосипедите, Greenburg+ ви канят на велотур на 18 май Целта на събитието е да насърчи използването на велосипеда като устойчив, екологичен и здравословен начин на придвижване Мария Елена прави най-вкусните и здравословни кюфтета от тиквички С тази диета отслабнах с 10 кг за един месец, споделя тя
Съдбовните години в живота на всяка зодия, след тях никой никога не е същият Важните години в живота на човек могат да бъдат изпълнени както с добри и приятни събития, така и с трудни и разрушителни, казват астролозите Безсмъртният полк премина по центъра на Бургас по случай Деня на победата Днес се навършват точно 80 години от краха на Нацистка Германия
Приключвала с публичните демонстрации на... Никога повече не искам да говоря публично за мъжа в живота ми, отсече Светлана Каза тежки думи Косара не е на себе си от ревност