Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Върнете НОЩ и ген. Мутафчийски - положението с вируса е страшно!

Ключови думи: Венцислав Мутафчийски, новини, Флагман, ВМА, коронавирус, ковид, национален оперативен щаб

Ситуацията с коронавируса взема застрашителни размери, а е видно, че управляващите в момента не могат да се справят. Цари пълен хаос, текат скандали за сертификати, а болниците са пълни, лекарите едва смогват. Ясно е, че ситуацията е изпусната. Очевидно служебният кабинет няма идея какво да се направи, а от друга страна, в това предизборно време политиците се страхуват да вземат крайни мерки и да въведат локдаун. То сега непрекъснато има протести, а камо ли ако ни затворят пак вкъщи.

Да, но така не може да продължава. Ето защо смятам, че трябва да бъде възстановен Националният оперативен щаб за борба с коронавируса начело с ген. Мутафчийски. Този човек натрупа опит, доказа, че има способности да контролира кризата, и се сдоби с огромен авторитет. Само появата му по телевизора всяваше респект и хората далеч повече спазваха мерките тогава. Генералът ги стряскал – ами да, трябва отново да се стреснем и да разберем, че така не може. След като дебелоглавите масово отказват да се ваксинират, тогава поне трябва да бъдат наплашени и да започнат да спазват мерките. Да, икономиката може да закъса, но човешкият живот е по-важен, при положение че сме като на война с това непрекъснато мутиращо зло. Дето даже и ваксини не го ловят докрай.

Само ген. Мутафчийски може да въведе ред и да внуши на обществото да съблюдава по-строги правила и да се ваксинира.
 
Ана Христозова, Плевен за вестник Ретро

18
Коментара по темата
18.
До 11
03.11.2021 21:21:49
Лъжеш! В болниците приетите са около 90% неваксинирани! А като махнем и тези с фалшивите сертификати,даже са повече! Всички шефове на болници и ковид отделения го потвърдиха!
Аман от лъжи и простотии! Ако не вярваш,отивай доброволец! Във ВМА търсят.Тъкмо ще се убедиш и ще разкажеш от първо лице...
17.
Луда работа
03.11.2021 20:26:35
Флагман, вие да не полудяхте!
Като го върнат какво ще стане?
Точно заради този и НОЩ сме на това дередже
Плашеха народа както бабите са плашели внучетата с Торбалан и Клан Клан Недоклан навремето
16.
_nib_ до 14
03.11.2021 20:16:32
Нема нищо лошо да имаш телевизор....Моят е от старите-с кинескоп....Голяма работа върши:
- котарака спеше отгоре....преди
- слагам си цигарите, каната с айрана....
Не съм га включвал с години....Възможно е вече да не работи...
Лошото е че има затъпели елементи които вярват само и единствено на това което им показват по сеирсандъка....Сивото,ако са го имали преди,е толкова закърняло....кратуните им са като кух кокосов орех....
И се пулят...и се блещят....и чакат да им кажат по новините какво да правят....
Защо ли? Защото ,,мислят" за тях....Както ФАШАГАТА менгеле е мислил за всеки един по отделно в концентрационния лагер....Мислил е как по-бързо да излезе всеки от там....през комина....естествено,не през портала.
15.
Ковидиот
03.11.2021 19:58:04
Кога ще пуснат по телевизията сериала "Живите мъртви", или "Заразно зло", с поръчка за подвижни крематориуми? Че съм си взел пуканките за страшното кино..
14.
Бре бре
03.11.2021 19:31:17
Да върнат някой да плаши хората от телевизора - какво по-типично за онези, които желаят да бъдат управлявани по системата "Вие сте прости".
13.
tony do 11
03.11.2021 18:20:45
Такива глупаци като тебе още не са разбрали ,че целта на ваксината не е да не се разболяваш , а да караш по-леко вируса и да не стигаш до болница! Относно статистиката ти за процентите на заразени ваксинирани в болница - можеш да си я пъхнеш в г**а, защото много от тези ,които се водят ваксинирани са с фалшиви ваксинационни паспорти и маса лекари направиха сума ти пари от това. Познавам поне 5 човека ,за които знам ,че са "ваксинирани" ама по оня другия начин, някой от тях сега са болни , и в статистиката се причисляват като заразени ваксинирани ,и заради ей такива тъпанари става така ,че в България заразени с ваксина са 8-9 % , а в цяла Европа едва 3 % тоест ваксините не ни пазат и на видите ли файда от тях няма...
тъпо племе сме и това е
12.
бургазлийка
03.11.2021 17:50:53
Флагмани, като изтривате нецензурните коментари, изтрийте си и рекламите, бе! Те да не са много цензурни?
11.
До 8
03.11.2021 17:17:28
Кондом използван. И ваксинираните разнасят заразата, разболяват се и умират. Даже разнасят заразата в пъти повече, защото са със сертификат. Болниците са пълни 50% с ваксинирани при положение, че 20% от българите са ваксинирани и още толкова преболедували. А в Холандия са ваксинирани на 90%, а имат бум на заразени. Явно ваксините не предпазват и вируса минава през взички. Затова не давай тъпи идеи, Ами спри да ходиш по заведения и спазвай дистанция, носи маска! Никой не е предпазен!
10.
Фанта-Бамбуча до 8(LONDON)
03.11.2021 17:13:43
Имам по-добра идея!
Локдаун,и неваксинираните да тряска Майка ти у кафявата точка.
9.
до 5
03.11.2021 17:02:52
Казах ти да отвориш малко книги и да прочетеш що е то фашизъм и какви са му проявленията... Вие от "Възраждане" научихте една дума и сега я сипете наляво и надясно...
8.
London
03.11.2021 17:01:44
LOCKDOWN I NEPLATENI OTPUSKI ZA NEVAKSINIRANITE IDIOTI KOITO RAZNASIJAT COVID.
7.
да не е луд?
03.11.2021 16:59:57
Докато здравеопазването се командва от "доктор" (в кавички, защото е такъв по диплома, но не практикува) Кацаров под диктовката на фатмака, Мутафчийски трябва да се е побъркал, че да се присъедини към тази паплач. Радев/Кацаров разсипаха държавата. Няма как друг да им вади горещите картофи...
6.
Пипи Чорапчето
03.11.2021 16:17:24
Байгън от климактерични лели , готови подмокрени пред пагони!
И като ти го върнат генерала, кво - ще издуха вируса или война ще му обяви?!
5.
_nib_
03.11.2021 16:01:16
Никой ФАШИСТ не трябва да се връща.
4.
*********
03.11.2021 16:00:22
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
Тони
03.11.2021 15:56:58
Само този плешив нагаждач ни липсваше при всичките проблеми...
2.
СтрахливКоронар
03.11.2021 15:50:20
Пуууууу да ви *** *****та и гербаджийска измет!
1.
Нидялко от ретро
03.11.2021 15:49:25
Бахахахахахахахахахахахахаха, гърбави подлоги. Върнете го ама на топло.
  Добави Коментар
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли Промяната е изцяло съобразена с Наредбата за имунизациите Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас По републиканската пътна мрежа ще преминат автоколони с военнослужещи и военна техника от въоръжените сили на Република Франция и от въоръжените сили на Полша
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C През последните седмици континентът се намира под влиянието на сериозен термичен купол Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе Ще има обратен ефект Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости Истинска класика, която впечатлява както с вкус, така и с красив външен вид Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време На морето ще е идеално време за плаж - нито непоносима жега, нито хладно
Почина Сергей Иванов Той е бивш министър на отбраната на Русия Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България Участниците ще преминат три последователни обиколки, включващи приблизително 400 метра плуване в акваторията около буната и 2400 метра бягане по живописната крайбрежна алея на Стария Несебър