Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Снимаха огромен НЛО край Луната

Сниманият НЛО се движен край Луната с голяма скорост
Ключови думи: НЛО Луната, извънземни, извънземни Луната, Луната

Неидентифициран летящ обект е заснет от сърбин. Докато наблюдавал Луната, Драгана Регич забелязал как мистериозният обект се движи много бързо и хвърли сянка върху повърхността на естествения спътник на Земята, съобщава esoreiter.ru. Мъжът веднага започнал да снима и публикувал кадрите в YouTube. 

Според уфолози нямало съмнение, че обектът е на извънземните.

Мнозина са впечатлени от скоростта на сниманият НЛО, който буквално пресича лунния диск за секунди.

Повечето от хората, коментирали видеозаписа, са убедени, че мистериозният обект е на извънземна цивилизация. Има обаче и такива, които смятат, че не е НЛО, а голям астероид.

 

5
Коментара по темата
5.
Снимат такива
09.10.2021 07:52:43
Напоследък в Марвел ,пазители на Галактиката 1 и 2,отмъстителите и прочие.. .
4.
ха...ха
09.10.2021 07:18:19
Това е ББ с джипката...
3.
Иван Стойновски
08.10.2021 10:07:27
Оригинала е ето тук: https://www.youtube.com/watch?v=enb0oWxib9c&t=0s
Сърбина много добре е снимал.
Защо т.н. "уфолози" са заключили че е "извънземен кораб"? То не е и толкова важно къде е построено това нещо, а кой го оперира....
2.
бургазлия
08.10.2021 09:59:39
Много евтина фалшификация. Сетили са се, че "НЛО"-то трябва да има сянка, но са пропуснали момента, че луната не е плоска и с приближаването към хоризонта сянката би трябвало да се удължава и да се отдалечава от обекта дори и обекта да се движи успоредно на лунната повърхност.
1.
FlagmanFan
08.10.2021 07:58:28
Този нло е много реален, доста бях потресен от първата снимка в статията. Човек би си помислил, че предстои цяла инвазия на земята от зелените човечета. Който е направил този 4к ултра-hd снимка заслужава повишение за този 5 минутен фотошоп с гнусния flagman watermark. Браво оставате си най-доверения и търсин сайт в България! Продължавайте да разкривате истината!
  Добави Коментар
Иван Христанов: Язовирът на Пампорово не е застрашен от свлачището Проверките са направени с дрон  Жълт код за слана и в неделя – студени сутрини и облачност през уикенда Предстои значително застудяване и слаб вятър, с възможни валежи на места
„Прогресивна България“ се разграничават от „Прогресивно Карлово“: Спор за името и политическа принадлежност От коалицията на Румен Радев заявява, че няма общо с новоучредената група в Общинския съвет 16-годишно момиче от София заплаши да сложи край на живота си – съседите изпаднаха в паника Причината за нейното решение е тежка раздяла с приятеля ѝ и семейни конфликти
Легендата на Формула 1 Алекс Дзанарди почина на 59 години Италианецът, който завладя сърцата на феновете със своите подвизи и дух на победител, си отиде внезапно Мадан скърби след трагедията край Ботевград с петте момчета Трагичният инцидент отне живота им. Петимата пътували към София за работа. Семействата и близките им изпълнени с болка
Фалира голяма авиокомпания Флотът на Spirit Airlines се състоеше изцяло от самолети на Airbus Румяна от флотилия Сумуд в неизвестност, 31 активисти ранени при прехващането от израелските сили Плавателните съдове бяха атакувани от израелските военни. 31 души са настанени в болница
Мотористи излизат на "Априлско въстание" заради лудите цени на Гражданска отговорност Днес бе открит Мотосезон 2026 в София В Пловдив откачиха: Между 1000 и 3600 евро за две нощувки по време на музикален фест В дните на подобни концерти в Атина цените са до 100 евро
GenZ инфлуенсър си размаза колата, излезе да попее, докато другият шофьор бере душа (ВИДЕО) Видеото събра 80 хиляди лайка от негови подобни привърженици, които пишеха "евала, брат, над нещата си!" Има ли наистина завещание от Ивайло Калушев за младежите от "Петрохан" Майката на Ивайло наследява хижата "Петрохан"