Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Слънцето ще ни топли и днес

Ключови думи: прогноза за времето, времето днес, времето 14 септември

Във вторник ще бъде слънчево. В източните райони ще духа слаб североизточен вятър, в останалата част от страната ще е почти тихо. Остава топло с максимални температури между 27 и 32 градуса, съобщиха от НИМХ.

Атмосферното налягане ще се повишава и ще е по-високо от средното за месеца.

Над Черноморието ще има разкъсана, над южните райони предимно значителна висока облачност. Ще духа слаб североизточен вятър. Максималните температури ще са 25-28 градуса. Температурата на морската вода е около 23 градуса. Вълнението на морето ще бъде 1 бал.

Над планините ще е предимно слънчево, с временни увеличения на облачността в следобедните часове. Ще духа умерен вятър от север-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 21 градуса, на 2000 метра - около 13 градуса.

В сряда ще преобладава слънчево време. По-значителни временни увеличения на облачността ще има след обяд и на отделни места в източните и планинските райони ще превали краткотраен дъжд, възможно е да прегърми. За кратко вятърът ще е от североизток, в източната половина от страната - до умерен. Максималните температури ще са между 26 и 31 градуса.

В четвъртък вятърът ще се ориентира от юг, привечер - от югоизток, ще бъде слаб до умерен. Облачността ще е разкъсана до слънчево. Температурите ще са с 1-2 градуса по-високи, в много райони в равнинната част от страната малко над 30 градуса, по Черноморието - до 23-25 градуса.
 

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Всеки клиент на тази голяма БГ банка да чете, за да не загуби много пари Потребителите получават в електронните си пощи мейл, в който се алармират клиентите на банката, че трябва да "актуализират" документа си за самоличност Тиктака бомба: Учени засякоха времето до пълното изчезване на живота на Земята Всъщност, колкото и да не ни се мисли за това, рано или късно всичко на Земята ще приключи
60 лева за килограм череши у нас, дори във Франция са по-евтини Трагична година за овошките, не само в района на Кюстендил, но и в страната Мръсна игра за книжки: Как спират новия контрол над шофьорските курсове Приложение трябва да ги следи, но е пълно с дефекти, заяви шефът на Асоциацията за квалификация на автомобилистите в България Красимир Георгиев
Галена плаща 11 бона за училището на големия си син! Фолкпевицата е първият потвърден член в състава на журито в предстоящия сезон на „България търси талант“ Ердоган: Турция е готова да бъде домакин на преговори между Русия и Украйна Предложението за преки преговори между Русия и Украйна на 15 май в Истанбул направи рано в неделя руският президент Владимир Путин
Без риск за здравето: Точното количество алкохол на ден Стандартната порция се изчислява по конкретен начин и е различна за мъжете и жените Синоптиците с голяма изненада за понеделник Максималните температури ще са между 16° и 21°, в София - около 18°
Най-модерните къси панталонки за лятото Тъй като през топлите дни всяка дама иска да се чувства добре в дрехите си, шортите са перфектната алтернатива на полите и панталоните Прозорците ще блестят от чистота, измиете ли ги с това С помощта на един евтин продукт, който може да се намери във всяка кухня, по тях повече никога няма да остават ивици
9 почивни дни през май? Ето как да ги вземете без да ви усетят в офиса! Май е месец, богат на празници и почивни дни, ето идея как да ги слеете Лиа Каратанчева на финал в САЩ 21-годишната сестра на Сесил се изправя срещу първата поставена Арина Родионова