Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кметът Николай Димитров навръх градския празник: Сезон 2021 е много силен, Несебър е пълен с туристи

Общината направи всичко възможно, за да осигури достатъчно паркоместа и да се поеме целия поток от автомобили, подчерта Николай Димитров
Ключови думи: новини, флагман, бургас, несебър, празник на несебър, николай димитров

Несебър има отличен летен сезон, съобщи кметът на общината Николай Димитров навръх градския празник.

Несебър празнува в разгара на един страхотен сезон 

„В началото на лятото очаквахме, че сезонът ще е по-силен от миналата година, но той се оказа страхотен. Всичко е препълнено и браншът определено е доволен. Ние, като Община се справихме със стрес теста за паркиране. Взехме си поуките, знаем какво трябва да подобрим в самата организация и ще го направим за следващата година“, каза Николай Димитров.

Той отчете, че сега има много туристи от България и Румъния, които идват с автомобилите си. Общината е направила всичко възможно, за да осигури достатъчно паркоместа и да се поеме целия този поток от хора и автомобили.

Проблемите за бизнеса сега били свързани предимно с липсата на достатъчно персонал, уточни Димитров.

Припомняме, че заради ковид пандемията и последвалата криза в този сектор, много опитни кадри напуснаха трайно сектора и сега липсата им осезаемо се усеща.

Според Николай Димитров поуките, които в общината са взели от ковид пандемията, е че трябва да се предприемат превантивни решения с визионерски подход.

„Трябва сами да режисираме съдбата си и мисля, че с моите съграждани се справяме успешно. Успехът и развитието се дължи на нашите съграждани, дори и в градивните критики ние виждаме ползи. Нашият град е красив, град на любовта и гостоприемството“, завърши Димитров.

 

Тайсън Фюри скърби след трагедията с хора от щаба на Джошуа Вълна от съпричастност към Антъни Какво да не правим в новогодишната нощ, ако искаме щастлива година Две популярни поверия, които обещават по-добра година, ако ги спазите
Владимир Кличко: Сърцето ми е с Антъни Джошуа Вълна от съболезнования към Ей Джей В името на Испания: Раул Гонсалес свали напрежението от Ямал Легендата не бърза да товари младока с прекалени изисквания
Медведев със смразяваща фраза за Зеленски "Трябва да се крие до края на живота си", твърди руският висш политик Созопол посреща 2026 под звездите с музика, шампанско и морска магия Морският град ще отброи последните секунди на 2025 година с празничен концерт, фойерверки, шампанско и традиционно Дунавско хоро под звъна на обновената часовникова кула.
Трент извършва огромно предателство? Твърдят, че го искат 3 гранда от Англия, Ливърпул не е сред тях Три зодии започват новата година с неочакван късмет Още в първите дни на януари ще усетят промяна, която ще им даде силно начало и увереност
Дженифър Лопес отказва да ходи на интимни срещи Попдивата се наслаждава на самостоятелния си живот и не търси нова връзка Какво ще се случи с пазара на недвижими имоти след Нова година "Ще има забавяне на темпа на ръст на цените, а през следващите 2-3 години се очаква той да бъде умерен", коментира председателят на УС на Националното сдружение на недвижими имоти Бочев
Звънът на джамалите ще събуди Сакар – Орешник посреща Новата година с древен ритуал Мъжете от тополовградското село ще облекат овчи кожи и ще обиколят домовете в първите часове на 2026 година, за да прогонят злото и да благословят новото начало. Жена блъсна мъж на пешеходна пътека пред куп полицаи Пострадалият е приет от спешна помощ със сериозна травма, но е в стабилно състояние