Черноморец отново е лидер

Ключови думи: Черноморец, Гигант Съединение, Югоизточна В група, новини, Флагман

Черноморец победи с класическото 3:0 Гигант (Съединение) в среща от 30-ия кръг на Югоизточната трета лига. „Сините“ си върнаха и първото място в класирането, след като Марица падна катастрофално с 1:5 от Розова долина в Казанлък.

Домакините влязоха трудно в мача и вкараха първото си попадение в добавеното време на първата част. Това обаче бе и повратният момент в двубоя, който пречупи гостите от Съединение. След центриране от фал на Жулиен Парушев, Валентин Иванов вкара по диагонала в горния десен ъгъл на вратата на гостите.

В 49-тата минута гостите останаха с човек по-малко. Втори жълт и червен картон получи Веселин Филипов. След час игра втори жълт картон получи и Атанас Куманов, а Гигант завърши мача с 9 души. Мариян Тонев в 65-тат минута от малък ъгъл в наказателното поле с мощен шут вкара и втория гол за акулите в мача за 2:0.

Класическото и крайно 3:0 оформи Мариян Тонев десет минути преди края на срещата с много хубав удар по диагонала от границата на наказателното поле.

09.05.2021 22:39:37
Ей, я ги гледай ракията и салатата и не коментирай футбол! И двата клуба се развиват в ужасни условия от страна и държава. И при двата отбора усилията на шепа хора държат отборите малко над водата. Имайте малко уважение към хората които се мъчат да държат поне малко бургаския футбол жив. Лесно му е на чичака да хейти без да е направил нещо в живота.
6.
Бургазлия
09.05.2021 21:50:44
Вчера се чудех на кой мач да отида.реших на мача на Черноморец и изобщо не съжалявам.Получе се един добър двубой за това ниво.Гостите играха доста нахъсани.Черноморец игра приличен футбол.Мача бе с интрига докато влезна първия гол.Абсолютно заслужена победа.Симпатизирам и на двата наши клуба,но Черноморец показва малко по добро футболно отношение от колегите им от Нефтохимик.Поздравления.
5.
Лост
09.05.2021 21:27:09
Два смешни отбора се обиждат кой е по смешен. Пиша за сегашните Черноморец и Нефтохимик.
4.
Asdf
09.05.2021 21:09:58
Вие Розова Долина и Съидинение знаеш ли кога щяхте да ги биете на кукуви лято,сега ще ви видим в оставащите мачове ако ги играете без уговорки как ще лъснете
3.
до 2
09.05.2021 20:12:54
Наистина си смешен смешко. С вашия тото отбор какво се случи ве ? Изиграхте 3 истински мача и ви вкараха общо 16 гола в тях. "ПрофИсЕоналисти" в зелено. Смяяяях. Иначе и 100 пъти да играете срещу Пирин, ако не ви пуснат, знаеш ли кога ще ги биете ? На връбница.
2.
Смешко
09.05.2021 20:09:06
Много сте смешни ,уговорен мач отвсякъде толкова слаб отбор рядко се бори за горна група.С 9 човека цяло полувреме не се разбра!С тези купени мачове незнам какво ще търсите в Б група,ама айде щом сте решили
1.
Журналист
09.05.2021 17:31:49
Само Черноморец!Истинския отбор на Бургас!Мачкайте акули.
Тони Стораро събра Емрах и Веси Легендарният изпълнител толкова харесал ослепителната брюнетка, че я поканил да танцува с малкия му наследник на предстоящия му юбилеен концерт Президентът пожела здраве, мир и любов във всеки български дом На Великден нека си пожелаем и вяра и сили за достойни дела, написа държавният глава
Колко яйца е безопасно да ядем по Великден? Начинът, по който яйцата се приготвят, може да влияе на тяхната безопасност Слънце за Великден и Гергьовден Жега в първите дни на предстоящата седмица
На живо във Флагман.бг: Стотици бургазлии се събират за Пасхална служба в храма „Св. св. Кирил и Методий“ Църковният ритуал за възвестяване на Христовото Възкресение започна в 23:30 часа 5 неща, които мъжете искат силно Бъдете честни и открити в отношенията си
Китайско-руски учения край Тайван предизвикват тревога в САЩ Това съобщи хонконгският вестник South China Morning Post Колко пъти на ден трябва да се храните, за да сте здрави и да не напълнявате? Има състояние на тялото, което възниква при продължително отсъствие на храна, в резултат на възбуждане на страничните ядра на хипоталамуса - това е глад
Кой е най-вредният работен навик и може да ви вкарат в лудница Очакването, че служителите ще бъдат на разположение 24 часа в денонощието, 7 дни в седмицата, оказва голям натиск върху работниците Девици от Отряд на удоволствията забавляват урода Ким Чен Ун Бащата на севернокорейския диктатор вярвал, че сексът с млади жени ще му донесе безсмъртие, но умря от инфаркт на 70
Берлин е лидер на новия пазар за градска слънчева енергия Терасните соларни модули набират все по-голяма популярност в Германия, където цените на електроенергията остават високи Русия обяви Володимир Зеленски и Петро Порошенко за международно издирване Москва обяви НАТО, че търси конфликт