Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Новото парламентарно мнозинство одобри оставката на „Борисов 3“ и избухна в аплодисменти

„Честита оставка най-накрая на мутрата", обяви Тошко Йорданов от "Има такъв народ"
Ключови думи: правителство, парламент, депутати

Парламентът гласува оставката на правителството „Борисов 3“. След това депутати от новото мнозинство станаха и избухнаха в аплодисменти.

156 народни представители бяха „за“ оставката. От ГЕРБ не участваха в гласуването.

Пред репортери парламентарният лидер на „Има такъв народ“ Тошко Йорданов обяви лаконично: „Честита оставка най-накрая на мутрата!“.

Гласуването на оставката е изискване на Конституцията, обяви председателят на парламента Ива Митева. 

Представители на новото мнозинство все пак изтъкнаха, че не става въпрос за формален акт.

Това е логичен завършек на една политика, която разгради държавността, заяви лидерът на БСП Корнелия Нинова по време на дебата. 

В подобна посока се изказа и Йордан Цонев от ДПС.

 

6
Коментара по темата
6.
zapoznat
16.04.2021 14:56:44
Мекерета! Тошко Африкански да не плямпа много с тая перука, тип "разплетена кошница" на главата и да не се държи мутренски, нагло и заплашително,че да не го пратят скоропостижно в Африка на топло да пише сценарии!
5.
Ами хайде де
16.04.2021 14:12:08
Ами да хванат Доган и Шиши де, ама ще хванат дедовия. Нали ще си идат от власт в момента, в който само си помислят, че могат да им се опънат. Ама не на думички, ами реално да им се опънат.
На Бойко му е за втори път да си помисли, че няма да се съобразява с тях и за втори му вземат властта.
А вие си говорете за народния вот, който не искал ГЕРБ, а искал "новите" партии със старите к***и, дето щели да връщат демокрацията, парламентаризма и дрън дрън ярина.

Христо Иванов се продаде на Шиши и затова му бе позволено да направи панаира на Росенец. Така го съживиха от политическото небитие.

Майчето е другото крило на Шиши.
Прибра я от Черепа, когото прееба.

Слави е проект, който се готви от много години. Доган ви го каза още 2018 - искам "Програмно експертно правителство". Даже ви го припомни в изборния ден във ФБ. И си го направи. А който няма акъл да види - за него помощ не може да има.
Да чака от умрял писмо.
4.
Ами
16.04.2021 13:41:22
Ами сега дигурно ще узбяга от бг с парите които открадна Хванете доган оня пеевски и бойко.В люксембург имат дметки за милиони.Закарайте ги на кариерата и по цял ден да работят и да дпят навън докато не върнат парите.То това е дупер нагло да има такива хора
3.
Радост
16.04.2021 13:00:56
Доган елегантно смени центъра на тежестта от ГЕРБ към "новия" Слави + стария присъдружен бардак.
На Бойко не му се иска, но отново му се показа, че от него нищо не зависи.
Друг решава.
А народонаселението се радва и си мисли, че вече няма да му се налага да работи за Шиши. Ще се изненада неприятно.
Всяка държава си заслужава съдбата. За съжаление в нашата страна да се спъваме в една и съща мотика всеки път е национален спорт.
2.
Наврете ги в на кучето...
16.04.2021 12:55:06
Днес ще празнувам.
Дано Слави да не подведе народа като мадридският хитрец
1.
Сарая
16.04.2021 12:26:12
Новото нормално сте всички курвенски медии дето ни засипвате с подобни статии
  Добави Коментар
Пожарната предупреждава: Не оставяйте зарядни в контакта Огнеборците предотвратиха инцидент, причинен от включено зарядно. Призовават за внимание и отговорност в дома и офиса Подкаст Флагман.бг: Бляскави сватби, милион рокли и малко пикантни истории – 18 години BRILIANTIN отвътре Поглеждаме и към новата колекция абитуриентски рокли, която вече предизвиква вълнение сред младите дами
Камелия и съпругът ѝ гладуват за физическо и емоционално здраве Певицата и мъжът ѝ се подлагат на пречистващо гладуване всяка пролет и зима, като спазват строг режим с подготовка, гладуване и захранване Впечатлете гостите по празниците с вкусна шоколадова торта Марс Десерт с много лесна рецепта
Парламентът излиза във ваканция до 10 януари, мандат за нов кабинет - след Нова година Депутатите се разпускат за празниците, а президентът Румен Радев обяви, че ще връчи мандат за съставяне на служебно правителство през януари 2026 г. Българин почина в арест в САЩ, води се разследване Мъжът се казва Ненко Ганчев на 56 г. 
Ако имам бишкоти вкъщи, задължително правя този десерт Без печене, без сложни продукти и готов за минути Изкуственият интелект замърсява колкото Ню Йорк за година Според проучване - бумът на AI води до огромни емисии, водна консумация и енергийно натоварване
Пеевски посрещна посетители в „Музея на сглобката“ в Народното събрание (СНИМКИ) Лидерът на ДПС лично им показа експозицията Скритите капани на „безплатната“ доставка Експертът Габриела Руменова предупреждава за скрити такси, забавяния и рискове при онлайн поръчки
Експерти: Запасете се с пари в брой за 4 дни заради еврото Банкоматите и ПОС терминалите спират работа в новогодишната нощ между 21:00 и 01:00 часа, напомнят те Ритуали за зимното слънцестоене Ето как да си пожелаете нещо на 21 декември и да го използвате за добри промени