Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Галина Христова, ГЕРБ: Имам план с. Трояново да стане още по-добро място за живот

Галина Христова е кандидадът за кмет на ГЕРБ в село Трояново, община Камено
Ключови думи: Галина Христова, Трояново, ГЕРБ, Община Камено, новини

Галина Христова е кандидат за кмет на село Трояново в Община Камено. Тя спечели доверието на партия ГЕРБ, които заложиха на нея в оспорваната  надпревара между трима кандидати. Галина Христова е местен човек, живее и работи със семейството си в с. Трояново.

- Госпожо Христова, вие сте единствената жена кандидат за кмет на село Трояново. Защо се впуснахте в това предизвикателство?

- Амбициите ми са свързани  с развитието на нашето населено място. Ще разчитам  на всички хора, които искат промяна. Тя вече започна, след като Жельо Вардунски стана кмет на Община Камено. Това се отрази и при нас. Направиха се много неща, които са полезни за хората в Трояново, но трябва и инициатива от кмета на селото. Аз мога да работя в екип, мога да обединявам хората и съм сигурна, че ще постигнем добри резултати.

- Какви са конкретните ви приоритети за работа, ако ви изберат за кмет?

- Задачата на всяка местна власт е да създава по-добри условия за живот на хората. Ако това се случи и при нас има възможност тук да се завърнат млади хора, които сега работят в чужбина. Знам, че много от тях имат желание да си дойдат, но трябва и ние да си свършим работата. В програмата ми съм написала няколко конкретни неща:

- Реконструкция на главната улица;

- Асфалтиране на поне една улица всяка година;

- Реконструкция на тротоари;

- Поставане на автобусна спирка в центъра;

- Облагородяване на гробищния парк;

- Ремонт и изграждане на частична канализация;

- Ремонт на сградата на здравната служба;

- Подмяна на дограмата на читалището;

- Саниране и боядисване на сградата на Кметството;

- Нови контейнери за смет;

- Изграждане на зеленчуков пазар за местни производители.

Програмата ви звучи добре. Обсъдихте ли я с кмета Жельо Вардунски?

- Разбира се. Както казах по-горе работата е екипна. Затова преди да обявя плана ми за работа обсъдих всеки един проблем с кмета Вардунски. Той доказа, че е най-успешния кмет на Камено. Вярвам, че с подкрепата му село Трояново ще върви напред.

- Какво казвате на хората, защо да гласуват за вас?

- Защото е много важно кметът на село Трояново да е активен и амбициозен човек. Само така условията за живот могат да се подобрят. Познавам се с всички хора от нашето село, надявам се да ме подкрепят в неделя с бюлетина номер 13.

Освен от кмета на Камено Жельо Вардунски Галина Христова получи съвети и от кмета на Бургас Димитър Николов

 

Любовта намига на две зодии през втората половина на май Кои зодии ще изпитат истинска романтична магия през втората част на май? Рецепта за пица Маргарита: Лесна и вкусна класика Как да приготвим перфектната пица Маргарита в домашни условия
Александър Николов със сензационен трансфер Ще атакува ШЛ, но не в Европа Победителят в „Биг Брадър 2025” Давид мие коли Риалити шампионът събира пари за инвестиция
Близо 12% от населението у нас няма достъп до медицинска помощ Аптеките обаче в малките населени места са мираж Вестник "Дума" спира да излиза, това бе последното партийно издание Преминава изцяло в електронен формат
„Съпругата ми ме влачеше до леглото“: Стилиян Петров с разтърсваща изповед Бившият капитан на България говори пред Мон Дьо за болката, оцеляването и истината за родния футбол Имотният пазар се пропуква. Купувачите свалят цените с хиляди евро Сделките рязко намаляват, а продавачите започват да отстъпват под натиска на пазара
За 10 години: 10% по-малко население, 10% повече администрация Как може да бъде спряно нарастването на администрацията? Повечето зеленчуци поевтиняват на борсите у нас, докато плодовете поскъпват Поскъпват сиренето и кашкавала тип "Витоша"
За 4 зодии май ще бъде най-късметлийският месец през 2026 г. Астрологични влияния отварят врати към нови възможности, силни емоции и неочаквани обрати Сметката за лято 2026: Колко ще ни струва почивката в Гърция Транспортът и атракциите са поскъпнали драстично, но храната по заведенията остава по-евтина от тази в София