Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Геро се оженил с пари от Къци

Ключови думи: Герасим Георгиев-Геро, Цвета Гагарова, Къци Вапцаров

12 години брак направи актьорът Герасим Георгиев-Геро с любимата си Цвета Гагарова, която по образование е кинезитерапевт, но работи като спортна журналистка.

"Още си спомням как тогава стана всичко. Бях водещ на предаването "Горчиво" по Би Ти Ви, а продуцент му беше Къци Вапцаров. Тъкмо бяхме готови с ремонта на апартамента ми и аз се реших на тази стъпка - да предложа брак. Бяхме се занулили до стотинката. Обадих се на Къци и го помолих да ми плати напред. Той ме пита защо, отговорих му - да се оженя. И той се зарадва", спомня си днес Геро.

Двамата с жена му се запознават в Народния, където актьорът репетирал в "Аз, този джаз". В един момент си навехнал крака и много го заболяло. Цвета била приятелка на колежка на Геро. И понеже е кинезитерапевт, а дипломната й работа била ахилес, та Геро веднага й се доверил. Скоро след това двамата се влюбили.

"Аз съм труден характер, а да живееш с актьор е изпитание", признава Геро. Той предлага брак на Цвета година след като заживяват заедно под един покрив. По това време той е водещ на "Горчиво", предаване, в което събира двойки по телевизора.

Малко след сватбата си с Цвета двамата стават родители на прекрасно момиче - Йохана. Госпожицата вече е на 11 години и мечтае да наследи татко си на сцената, писа "България Днес".

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Почина Фернандо Естесо Смъртта му символично затваря цяла епоха в испанския шоубизнес – поколението артисти, които се издигат на сцената след края на режима на Франко и оформят облика на популярната култура през 70-те и 80-те години Качеството, с което дамите "омагьосват" мъжете Красотата впечатлява, но има нещо по-дълбоко, което пленява сърцето
Почина известен бизнесмен Той бе ротарианец, запален фотограф и планинар, спечелил много награди и запечатал в уникални кадри красотите на България и родния си край 3 неща, които са като магнит за жените Истинското привличане не е само във физиката
Кога България ще се класира на Световно по футбол? Реалистична прогноза При правилни ходове от страна на БФС може да сложим край на очертаваща се 40-годишна суша Най-вкусната рецепта за свинско със зеле - класика в българската кухня Ароматна гозба, която събира семейството около масата - стъпка по стъпка към прекрасно ястие
Как да се справите със замръзналите накладки Решаването на този проблем се основава на два различи подхода Карлос Алкарас разкри защо е като звяр на корта Испанецът пише история
Как да изсушите мокрите дрехи бързо: Скрит трик с пералнята Може да е доста полезен 4 зодии ще усетят огромно щастие през първата седмица на февруари Звездите подготвят емоционален подем и вътрешен баланс за...
Флагман.БГ позна за Карлос Алкарас и Аустрелиън Оупън 2025 Испанецът ликува на Аустрелиън Оупън  Неделна филмова вечер с Пенелопе Круз в една история за любов и драмите на Балканите Серджо Кастелито създава дълбока кинематографична емоция в една от най-силните ѝ роли като майка