Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Депутатът от БСП Нона Йотова се изложи здраво: И депутатите, заедно с лекарите, са на първа линия

Нона Йотова даде интервю по скайп в този вид
Ключови думи: нона йотова, депутат от БСП, коронавирус

Депутатите, заедно с докторите, също работим на първа линия в борбата с коронавируса. Това се изцепи в ефира на Нова ТВ някогашната актриса, днешна депутатка от БСП Нона Йотова, която тази сутрин даде култово интервю.

Нона Йотова сащиса аудиторията на Гала с откровени словоблудства.

Освен, че народният избраник от БСП смята, че професията е рискова, доближаваща се до тази на лекарите, които ежедневно са в битка с пандемията, тя се оплака, че ги държали на студено в залата на Народното събрание.

Заради противоепидемичните мерки климатичната инсталация в НС е изключена, а на Нона Йотова й било доста студено, но издържала, защото е мъжко момиче…и на първа линия в битката с коронавируса.

Йотова призна, че тестът за коронавирус, който си направила преди два дни е отрицателен. След куп изречени глупости, тя все пак, с половин уста, призна, че ако се налага щяла да си го плати от джоба (струва 25 лева, плюс 2 лева за манипулацията, б.а.).

Накрая на интервюто тя призова гражданите да не посещават църква на Великден. „Нека не отидем на тези събрания масови" (да, събрания ги нарече!, б.а-). "...Защото хората пак ще влязат в църквата и ще се причестяват или там каквото правят с тая лъжичка дето я лапат всички.... Господ няма да ви се разсърди", каза Нона Йотова.

В края на интервюто си, Нона Йотова, която явно се счита за изключително компетентна по темата, без никой да я пита, отправи серия от съвети към хората как да се пазят от коронавируса.

14
Коментара по темата
14.
СИГОБАРА ИГОТОЧИ
04.04.2020 07:30:19
ОХ НОНЧЕ.......ОХ ДУШКО.....ША ТА СКЪЦАМ......ООООХХХХХ.....
13.
Гааааа
03.04.2020 22:14:01
Потъна в очите ми знай....Наглост до без край!
12.
Тази от БСП
03.04.2020 20:55:15
Има ли нещо общо с ДесанаЧехльо?
Много си приличат по глупостта, да не са родственички?
11.
ГРАД КОЗЛОДУЙ
03.04.2020 19:56:54
капиталисти олигарси не изпитват емпатия към обикновените хора
10.
Гошо
03.04.2020 18:58:39
Че е проста, проста е, но за "събранията" е права. Най-голямата простотия ще е сега като е закрепено положението да се юрнат всички по Великден и да върнат всички в изходна позиция. В България се взимат изключително адекватни мерки и благодарение на това този мор протича изключително леко - нека поне веднъж да дадем пример на другите страни как се прави.
Останалите религии постъпиха изключително коректно и затвориха храмовете. Само нашите алчни ДС агенти не искат да се откажат от всичката парса, кяото се събира по великден...
9.
Vanesa
03.04.2020 18:34:28
Нонче и простите хора говорят глупости ,Но глупостите които говорите вие власт имащите немат стигане.Смирение и единство ни трябват скъпа.
8.
Трол
03.04.2020 18:20:41
Ох, майко....депутат от БСП, сериозно? Кой я пусна тая в парламента, бре?
7.
Пие ли
03.04.2020 18:17:42
Прилича на пияница
6.
Тя
03.04.2020 17:58:40
Невъзпитана простакеса!
5.
Кара
03.04.2020 17:42:01
Караянчева: Вдигаме си заплатите, за да даряваме!
4.
kuroyad
03.04.2020 17:24:20
абсолютно ненужна ,като депутат,и абсолютно посредствена, като певица
3.
Дидо
03.04.2020 17:22:34
Нормално.Като я знаем с кого живее от десетилетия....Уж актриса,уж чете и наизустява световни гении - ама явно глупавото си остава глупаво!!!
2.
kuroyad
03.04.2020 17:17:32
деба и миризляка и деба
1.
Dr. GT2
03.04.2020 17:00:35
Горките! Може да се разболеят на хладно. :/
Всеки ден само тикви и тиквочи ! :D
  Добави Коментар
БАБХ спря 18 тона опасни фъстъци от Египет Инспектори от Варна са установили в тях от три до пет пъти превишение на допустимите норми за афлатоксини Как немски дрон-камикадзе стана оръжие на апокалипсиса “Геран-2” е ефективен, евтин и трудно може да бъде свален
Цените на едро на повечето зеленчуци намаляват Остава да видим отражение и в домакинската количка. Чакаме Почина Алесандро Дзанарди – легенда на Формула 1 и параолимпийски шампион Семейството му не разкри подробности относно причината за смъртта
Задържаха мъж, заподозрян за отравянето на бебешка храна Случаят е от Австрия Пожар погълна къща във Варна На този етап се предполага, че става въпрос за късо съединение, но причините са в процес на изясняване
Жълт код за опасност от слана в шест области е обявен за днес Значителна облачност ще има обаче над Югоизточна България и на места там ще вали дъжд Обрат: Украйна учи Запада как се води модерна война Въоръжените сили на Украйна в момента са безспорно най-закалените в бой 
Дневен хороскоп за 3 май 2026: Внимавайте с парите, обещанията и алкохола!  Финансови уроци и силата на думите ще определят деня Кой печели от войните по пътя на коприната? Проф. Витанов: Иран и Китай не може да бъдат победени Как се побеждава страна, в която след като аятолахът каже „Алах Акбар, идва американският Сатана“ и скачат 90 милиона срещу него, попита той
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена Марко Дуганджич донесе победата с 1:0 над ЦСКА 1948, „сините“ прекъснаха серията от 14 поредни титли на Лудогорец Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица