Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Арестуваха 28 проститутки в Банско

Ключови думи: зимен курорт, проститутка, жрица, нощен клуб, платена любов, банско

28 жрици на любовта бяха арестувани снощи при поредния полицейски „лов“ на проститутки в Банско. Полицаите обърнаха „внимание“ на почти всички нощни клубове в зимната столица на Балканите, за които има сигнали, че в тях се предлага платена любов.

Вниманието на разследващите беше насочено и към сутеньорите. През целия вчерашен неделен ден задържаните бяха разпитвани от органите на реда.

Припомняме, че преди няколко вечери, униформени и данъчни изненадващо инспектираха нощен клуб „Афродита“. Заминаха си с трима- собственикът на бара, израелски турист и момиче, наето като танцьорка, като ги настаниха в арестантски клетки.

До задържането се е стигна, след като проверяващите се натъкнали на стая зад бара, в която се предполага, че се предлага платена любов. Влизайки вътре, полиция и данъчни заварили израелския турист и 24-годишната българка, които се отдавали на ласки. Жената била наета като танцьорка в бара, пише Монитор.

От ОД на МВР на този етап няма официална информация за случая. През 2018 година при спецакция криминалистите от Благоевград и Банско провериха известния стриптийз бар “Мулен Руж” и отново се стигна до арести.

Задържани бяха няколко момичета и клиентите им англичани, както и собственикът Димо Д., с прякор Флорината, който е съдържател и на нощни клубове по Черноморието. И тогава при акцията бяха открити и наркотици.

3
Коментара по темата
3.
dodi
18.02.2020 03:28:47
едните курви в банско са на божо кравата, другите са на ицо гамиза който е човек на Галеви
2.
2
18.02.2020 01:21:39
ХХристинка и тя била там.
1.
Пушилки само
17.02.2020 19:08:21
Няма доказване баце.
Щом е наета като танцьорка, значи е такава. Какво прави в почивките си е нейна работа. Нито собственикът ще признае, нито момичето, нито клиентът. Гледай да не ви осъдят за клевета и уронване на достойнството
  Добави Коментар
Вреден ли е наистина шоколадът Какви са цените по заведенията на морето Поскъпнаха ли
100 000 души за без ток в... Мексико Жечо Станков дава пресконференция Ще се дебатират важни енергийни теми
Тревога край голям роден град! Забелязано е рядко срещано животно с големи размери Какво се случва в Шуменско? Стопи се Гери-Никол отслабна сериозно
Претърпя шок в Германия Синер допусна обрат срещу тенисист извън Топ 40 на ранглистата Кои зодии са най-надути? Те са убедени, че са нещо специално и са над останалите
Камион затапи временно "Траянови врата" Образува се колона в посока София, движението вече е нормализирано Изригна отново Меси с гол, който доближи Интер до 1/8-финалите на Световното клубно по футбол
Това са най-тъпите зодии Астрологично обяснение на глупостта Празник е! За имен ден могат да почерпят... Хората с имена Наум, Бисера и Бисер