Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ивана празнува РД-то си край Бургас

Ивана получи много подаръци
Ключови думи: Ивана, рожден ден, празник, фолкпевица

Цели 48 часа певицата на народа Ивана празнува своя рожден ден. Изпълнителката стана на 51 г. с пищно парти в Бургас. Въпреки очакванията, че ще си вземе почивка от сцената за личния си празник, Ивана предпочете да го прекара на работа сред феновете си и любимите си хора.

Интересът към певицата бе толкова голям, че организаторите я канят да направи и втори концерт на следващата вечер. Така празникът на вечната фолкфурия продължи цели два дни, наситени с поздрави и почерпки за здравето на изпълнителката.

Освен върлите й почитатели към празника се присъедини и семейството на певицата, която е родом от Айтос. Неотлъчно до нея са и вярната й приятелка и колежка Стояна със сина й Ванката, който направи своя дебют в "Пайнер" благодарение на Ивана, която го продуцира.

По време на участието й, което се превърна в парти с безброй пожелания и поздрави, хитовата изпълнителка на "Шампанско и сълзи" получи десетки подаръци, сред които блестеше златно колие. Въпреки че бе затрупана с дарове, тя сподели, че е щастлива да изживее всеки миг с феновете си и материалното не я интересува.

"Благодаря ви, скъпи хора, че на всеки мой празник успявате да ме накарате да се чувствам значима! Получих цялата ваша любов с най-истинските пожелания за здраве, на мен и на близките ми хора, за вдъхновение и за творчество! Щастлива съм, че имам точно този живот, щастлива съм, че Бог ми е дал възможността да изпея най-хубавите песни, с които да стигам душите ви. Тази вечер вдигам тост за всички вас, приятели!", написа развълнувана тя, като сподели клипове от участието си с десетките си фенове.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
"Любов от пръв поглед" и трае ли дълго тя  Силната първоначална искра невинаги води до стабилна връзка, предупреждават експерти по взаимоотношения И Силвия Къдрева прие да стане служебен министър-председател Пето "Да" получи Илияна Йотова
Ердоган е разговарял с президента на Иран за напрежението в региона Турция заявява готовност за посредничество между Техеран и САЩ на фона на ескалацията Обявиха за международно издирване шофьора на камиона от катастрофата с баща и дъщеря в Ловешко Водачът е с отнето свидетелство за управление и по данни на прокуратурата се укрива в чужбина
Марго Роби впечатли на премиерата на „Брулени хълмове“ - вдъхновена от героинята си Актрисата се появи в черна готик рокля и с бижута от архива на Елизабет Тейлър, следвайки актуалната холивудска тенденция за методично обличане Маргарита Николова също заяви готовност да бъде служебен премиер Заместник-председателят на Сметната палата потвърди пред Илияна Йотова, че ще изпълни конституционните си задължения
ЕК инвестира близо 650 млн. евро за енергийни проекти в ЕС, включително България Страната ни получава финансиране за интелигентни мрежи с Румъния и участие във водородни проекти Никол Станкулова обясни защо не показва децата си в социалните мрежи Синоптичката заяви, че предпочита да защити децата си от рисковете на дигиталната среда
Какво е QR код и кога е по-добър от стандартния баркод? Сравнение между двуизмерните QR кодове и линейните баркодове с фокус върху практическите приложения и избора в реална среда На живо във Флагман.бг: Говори докторът, спасил 16-годишното дете, предозирало с лекарство за епилепсия
Раздадоха над 50 хиляди безплатни винетки Мерките обхващат хора с трайни увреждания и техните семейства при специфични условия Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди 85% от пробите на ябълки съдържат множество остатъци от химикали, а „вечни вещества“ се откриват в 64% от пробите, сочи ново наблюдение на европейски организации