Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Техник от Благоевград плаши със съд, нарочили го да купува гласове

Янко Попдимитров сподели, че е наклеветен от щаба на ГЕРБ в Благоевград. Той твърди, че не е купувал гласове пред изборната секция в Изгрев, а е получил 30 лева за ремонт на телефон
Ключови думи: Новините от Благоевград, купуване на гласове, Атанас Камбитов, Янко Попдимитров, цигански барон, новините на бТВ, Тази сутрин

Техник от Благоевград се закани да съди клеветник, който го снимал как разменя пари пред изборна секция в село Изгрев с цел да го изкара търговец на гласове. 

Мъжът от клипа, който разпространи бившият кмет на Благоевград, обаче е подал жалба в полицията. Пред бТВ Янко Попдимитров заяви, че е нарочен, че купува гласове в изборния ден.

След изборния ден бившият кмет на Благоевград – Атанас Камбитов, разпространи видеоклип в социалните мрежи, на което се вижда Попдимитров, брат му и друго лице – новоизбраният общински съветник от листата на БСП Бисер Стойчев.

От публикацията на Камбитов става ясно, че заснетите мъже се занимават с търговия на гласове и то пред една от изборните секции в града.

Попдимитров обаче твърди, че това е клевета. 

„Паркирах си автомобила, до мен беше паркирал съвсем случайно Бисер Стойчев. Разменихме няколко думи”, каза жалбоподавателят в „Тази сутрин”.

Той разказа, че представената размяна на пари в клипа всъщност е било предаване на ремонтиран телефон срещу заплащане от 30 лева. Попдимитров имал сервиз за телефони и брат му си дал апарата за ремонт.

„Аз вадя телефон – давам му на брат ми. Телефонът беше за ремонт. Заплати ми ремонтчето. Имам магазин на главната улица в Благоевград. Знаеш ли какво е всеки да те оприличава на някой цигански барон? Имам семейство, имам деца и си изкарвам парите по съвсем честен начин”, разказа наклеветеният.

Той вече е подал жалба срещу неизвестен извършител.

„Ние сме братя. Толкова ли сме тъпи точно пред изборната секция да вадим пачки, както твърдят от ГЕРБ? Ако се увеличи видеоклипа, се вижда, че брат ми държи телефона, а не пачка. Няма да падна по гръб за нещо, което не съм извършил“, каза още Янко Попдимитров.
 

1
Коментара по темата
1.
То хубаво ама
06.11.2019 16:53:22
на клипа също така ясно се вижда, че брат му му предава една банкнота, а не се вижда да връща ресто ? Банкнота от 30 лв все още няма ?!
  Добави Коментар
Затворник почина от свръхдоза Той изтърпявал наказание от година и 6 месеца Къде е Мелания Тръмп? Липсата на първата дама на САЩ поражда спекулации Вече е 2025 г., а Доналд Тръмп се завърна драматично в Белия дом, и ето ни отново - говорим не за това, което Мелания прави, а за това, което не прави
Незабавно хвърлете тези неща от дома си, те привличат нещастие Ако напоследък усещате, че всичко върви наопаки и не можете да се отървете от неуспехи, е време да се огледате внимателно в обстановката у дома Изтече финалът на Хелс Китчън - ето кой грабва стоте бона Варненският готвач Мартин триумфира в кулинарната битка срещу Ивайло
Мъжете от тези зодии са перфектни бащи Астролозите са открили кои хора стават перфектни родители според хороскопа Биячите от Пловдив излизат на свобода срещу 2 000 лева гаранция Преди дни те смазаха с тръби четирима мъже заради невинна забележка
Откога издирвах рецептата за тези божествени сусамени джобчета, пълни с кашкавал Тестото се приготвя много бързо и лесно се меси, след което се оставя да втаса за известно време и накрая се пече само за 25 минути Ключови съюзници на Путин няма да почетат парада на 9 май И Естония затвори небето си за самолети, отправили се към Русия
Пускат държавни имоти на търг Парите отиват за строеж на детски градини и училища Вижте как тротинеткаджия блъсна полицай пред Общината Мъжът прехвърхал с бясна скорост през центъра, едва не помете малко дете
Какво работи мъжът й Силиконката Джулиана Гани издържа гаджето си Теодор Гецов Дъщерята на Глория си купи луксозно BMW за 120 бона Симона демонстрира стабилен успех както в музиката, така и в личния си живот