Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бургазлия заби с бясна скорост Мерцедеса си в бетонна канавка край Карнобат, прати жена си в болница

Инцидентът е станал на АМ „Тракия”, в района на 324 км посока Бургас
Ключови думи: мерцедес, канавка, пътен възел, висока скорост, магистрала тракия, новини от карнобат

69-годишен бургазлия блъсна автомобила си Мерцедес С200 в бетонна отводнителна канавка край Карнобат, съобщават от пресцентъра на полицията.

Инцидентът е станал в петък вечерта, около 19 часа, в района на 324 км, непосредствено до пътния възел за Карнобат.

Водачът не успял да намали скоростта, за да вземе десния завой при отбивката. От ПТП-то е пострадала 54-годишната му съпруга, която с наранявания по главата и мозъчно сътресение, но е без опасност за живота.

Жената е настанена за наблюдение в УМБАЛ – Бургас.

7
Коментара по темата
7.
Пешо кура
28.10.2019 15:37:43
Спешно да го прегледа психиатър този човек не е добре
6.
Жжж
28.10.2019 13:41:40
Караме колите си все едно ги мразим, все едно някой насила ни принуждава да караме. Абе пестите с години, кредити теглите за немски коли пък ги карате все едно сте ги намерили на пътя.
5.
n
28.10.2019 12:57:36
морски перничанин най-слабите карачи
4.
Питанка
28.10.2019 11:49:26
Коя скорост е бясна?
Лекува ли се?
3.
Ц
28.10.2019 11:34:49
Вина за това имат тези които са строили магистралата и тези които са му дали разшрешително да шофира без да периодично да ги преглеждат за алкохолизъм, шизофрения и така нататък.

При всяко такова произшествие ние плащаме данъци, гражданите, за полиция за път поправка, за адвокати и ние сме виновни че още стават такива произшествия. Тъпаците трябва да се качат в кола задължително вместо да карат велосипеди.

Време е кметоветр да направят война на проишествията. Нулева година на произшествията!!!!
2.
//
28.10.2019 11:19:51
Ей, покрай тези избори забравихте да публикувате дневната доза шок и ужас катастрофи от региона.
Също така ме интересува шофьорът от интелигенцията от центъра ли е или не.
1.
ХХ
28.10.2019 10:57:15
Ще смени и колата и жената...
  Добави Коментар
БНБ представи дизайна на българските евромонети, вижте ги Те ще бъдат в обращение от 1 януари 2026 година Нови промени по АМ "Тракия" утре Те касаят област Пловдив
Когато нямам време, правя печени бутчета с горчица! Никога сте опитвали по-вкусно нещо! Всеки може да приготви тези печени пилешки бутчета и ще бъдете изключително доволни от получения вкус Нов успех на КСТ "Бургас 1975" в Румъния Двойката е първа година в категория Junior II и вече се класира на финал на световно ниво
Даниела Рупецова иска по 1313 лв. от жените, за да ги върне в енергията им! 13-ката е число, на което Рупецова е заложила здраво, мислейки, че й носи късмет Диона се нахвърли на заядливите мъже Хейтърите попаднаха под обстрела на певицата
Ето къде временно ще е променено движението в участък от АМ „Хемус“ Промяната ще важи в периода от 10 ноември до 14 ноември Спират многократните визи за ЕС на руснаците Причините са използването на миграцията като оръжие, саботажни дейности и възможната злоупотреба с визи
България подготвя ключови инициативи за предстоящото председателство на Стратегията на ЕС за Дунавския регион Министър Боршош на важна среща по повод председателството на България В Харков започнаха да строят подземни училища Поради близостта на региона до фронтовата линия, строителните екипи и общностите работят при изключително трудни условия – на няколко смени, понякога без електричество или комуникации
Тази учителка ще получи 10 млн. долара обезщетение  Причината за делото е, че няколко учители предупредили в деня на инцидента, че ученикът може да е въоръжен, но никой не се намесил Разсеяна шофьорка вряза колата си в пазар в български град За щастие няма пострадали