Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

5-те секс закона на всяка истинска жена

Ключови думи: секс съвети, секс закони, петте секс закона, флагман

Жените обичат секса точно толкова, колкото и мъжете, дори понякога повече. Но за мъжете е много по-лесно да получат това, което искат, докато при жените е доста по-трудничко това да се случи.

Ето защо трябва да си създадем няколко навика и правила, които ще доставят гарантирано удоволствие не само на партньора ни, но и на нас, пише една.бг.

Има някои неща, от които се лишаваме по време на секс, защото може би не знаем как да си ги поискаме, но е време да вземе това, което ни се полага под завивките с няколко прости, но ефективни секс правила.

Ето 5-те секс закона на всяка истинска жена:

Нека са потруди за твоя оргазъм - спри да симулираш на мига, а го накарай да поработи здравата, за да се почувства добре, а след това му върни жеста.

Доставяй си удоволствие сама - това отдавна не е тема табу и трябва да бъде точно така. В крайна сметка кой ще се погрижи по-добре за теб от самата ти?

Попитай го дали се е изследвал - сексът е далеч по-приятен и спокоен, когато двамата партньори знаят, че са чисти. Тогава можете да се отдадете напълно на преживяването и да не се безпокоите са последствия.

Спри да се чудиш какво си мисли той за теб - ако един мъж иска да спи с теб, то със сигурност те намира за привлекателна и изобщо няма за какво да се тревожиш - бъде себе си и се отпусни.

Никога не прави нещо, което не искаш - сексът трябва да е приятно преживяване и да бъде еднакво желано от двамата партньори. В леглото прави само нещата, които ти носят удоволствие и ще се чувстваш щастлива.

 

3
Коментара по темата
3.
ЕДИН ОТ ПОМОРИЕ
12.10.2019 11:04:16
Каквото и да ви говорят да знаете ,че става дума за ПАРИ......
2.
СИГОБАРА ИГОТОЧИ
12.10.2019 11:01:20
Най-важния закон в секса.....
ЗДРАВ,ПРАВ И КОРАВ......
И ДЕБЕЛ ПОРТФЕЙЛ.......
Другото е алабала........
1.
bai kosta
11.10.2019 23:25:17
Най важното е да се подмие и позабърша след голяма нужда.
  Добави Коментар
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена Марко Дуганджич донесе победата с 1:0 над ЦСКА 1948, „сините“ прекъснаха серията от 14 поредни титли на Лудогорец Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата Консултациите при президента Илияна Йотова започват на 5 май, а първият мандат може да бъде връчен още същата седмица
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети Нискобюджетният превозвач спира дейност след провален спасителен план, а Европа се готви за по-скъпо лято и отменени полети Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание Мащабна историческа възстановка припомни опожаряването на селото и подвига на местните родолюбци, сред които е съратникът на Левски Гатьо Шишков
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина Пробите му за алкохол и наркотици са отрицателни, а разследването се наблюдава от Софийската градска прокуратура Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия M/T EUREKA е бил заловен край провинция Шабва, а властите работят за гарантиране на безопасността на екипажа
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие Съвсем скоро ще представим и конкретните стъпки и концепцията, които ще следваме в следващите години, каза той Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол Пекин обяви, че американските мерки срещу китайски рафинерии нарушават международното право и няма да бъдат признавани
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц Решението поставя нов натиск върху Европа да увеличи разходите за отбрана и да поеме по-голяма отговорност в НАТО Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд Анди Доналдсън преплува река Орд в Австралия за 11 часа и 51 минути, въпреки жегата, насрещния вятър и крокодилите във водата
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия Той беше заседнал в Балтийско море, а доброволци го изведоха и му поставиха проследяващо устройство Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“  Искаме да видим кои песни ще разплачат хората, споделят те