Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Заловиха ли бегълците от затвора в Стара Загора?

Ключови думи: затворници, молдовци, молдовци стара загора, стара загора, флагман

При спецоперация на полицията край Хасково са задържани издирвани опасни лица. Вероятно това са двамата бегълци от затвора в Стара Загора Василе Морару на 25 години и Александр Хаджи на 31 години. Няма официално потвърждение на полицията, че акцията срещу опасни лица е била именно за залавянето на бегълците. Служебно лице каза, че са заловени бегълците от затвора, които са осъдени за взлом на банкомати, информира rodopi24.com.

„Всичко се разигра пред нас. Беше като на екшън филм. Изведнъж спряха движението. Появиха се 5-6 маскирани полицаи, отвориха кола, от която изкараха двама мъже и ги натръшкаха на земята. Всичко продължи не повече от 20-ина секунди“, разказаха очевидци на акцията по залавянето на молдовските граждани. Тя се е провела на пътя Димитровград - Хасково, в платното за Хасково.

"Полицаите крещяха да свалим телефоните, да не снимаме. След като издирваните лица бяха задържани, пуснаха движението. Униформено лице ни каза, че са заловени издирваните бегълци от затвора. Задържаните бяха изведени от пикап или бус. Те или са щели да излязат на магистралата за Турция, или да продължат за Хасково и Кърджали и да продължат за "Маказа", допълниха очевидците на акцията.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Ариана Гранде слиза от сцената и се оттегля от публичността Певицата ще си вземе продължителна почивка след края на турнето и се отказа от голяма роля в Лондон Нелеп инцидент с Николай Василковски Синоптикът се пошегува, че е обиколил всички български планини, за да пострада при слизане от трамвай №11
Двама с опасност за живота след тежки катастрофи в Бургаско 19-годишна бургазлийка се заби с кола в дърво, а мъж получи черепно-мозъчна травма при падане с електрическо превозно средство След Стармър идва краят на ерата Макрон: Коалицията за Украйна пред разпад Анди Бърнам обеща приемственост, но изборите във Франция през 2027 г. отварят риск от лидерски вакуум в Европа
Реал Мадрид благодари на УЕФА: Единството спря продажбата на Световното ФИФА се отказа от проекта за частни инвеститори след заплаха за бойкот и бунт срещу Джани Инфантино Нов удар за шофьорите: Дизелът поскъпва отново още днес Цените на едро са увеличени с още 15 евро на 1000 литра, а промяната ще стигне до колонките според наличностите на търговците
Техеран обяви: България ни увери, че няма да участва във войната Иран твърди, че сходни послания са получени от Великобритания и Украйна, докато американските самолети остават в Безмер Какви бонуси без депозит има на българския пазар?
Пробив в Coldcard отвори биткойн портфейли за хакери, щетите достигат 86 млн. долара Грешка при създаването на началните фрази позволила на нападателите да изчислят ключовете, а обикновеното обновяване на устройствата не спасява старите портфейли Куба потъна в мрак Недостигът на гориво и износените централи оставиха близо 10 милиона души без електричество
Бургаски лекари се борят за живота на велосипедист с фрактура на черепа  48-годишният мъж паднал край Драчево 17-годишен с екстази, кокаин и амфетамин задържан в Слънчев бряг Полицията откри марихуана у туристка в Синеморец, хвана и дрогиран шофьор на път за Каваците