Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Родителите на загиналото момче в Приморско: Лъжат ни, че е паднал от водната пързалка

Знаем, че синът ни си е сблъскал главата с негов приятел, но ни казаха, че е паднал от 2 метра височина, другите деца не са видели това, казаха родителите на загиналото момче в Приморско
Ключови думи: Новините от Приморско, загиналото момче, смърт на водната пързалка, новините на Нова, Нова телевизия, трагедия в Приморско, последни новини Приморско

Казаха ми, че синът ни е паднал от 2 метра височина от водната пързалка в Приморско и е загинал, но това не е вярно. Това заяви пред камерата на Нова телевизия бащата на загиналото момче. 

Знаем, че са се сблъскали глава в глава с негов приятел, добавя майката на 18-годишния тийнейджър от старозагорското село Кирилово, което си отиде от този свят след инцидент край морето. 

Разследват причините за трагедията на водната пързалка в Приморско

„Служителят е пуснал едното дете по-рано. Казал е после, че самичък се е спуснал“, уточни бащата на загиналото момче.

Децата казват, че синът ни не е падал, добавя майката на починалия младеж.

Спасителят го е награбил и го е изнесъл, уточни съпругът й.

„Може този спасител да го е увредил. Всичко е възможно. Децата бяха с приятели на почивка. Никой не ни се е обадил дори от болницата, а телефонът, който е посочен в Интернет, не отговаря“, разказва съкрушената от скръб жена. 

Обадиха ни се децата, добавя съпругът й.

От полицията с подробности за инцидента на водна пързалка в Приморско
 

Според съобщението от полицията, аквапаркът е затворен, но снощи там е имало десетки посетители, тъй като в двора има и лятно кино. 

Пред бТВ пък приятелят на загиналото момче отказа да говори за трагедията. На въпроса ще разкаже ли какво се е случило, отговори с „Не“. Репортерката го пита дали е имало хора, които да пускат спускащите се, за да не се засекат на пързалката, но той я отмина мълчаливо. 

5
Коментара по темата
5.
*********
04.02.2021 23:45:01
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
4.
бай цецо ц.
09.08.2019 10:07:23
иначе сме на 121 място по свобода на словото ....а всички журналя живеят в палати,явно не може много да се вярва на тази класация съдейки по имотите на "горките" журналисти!
3.
ViP
09.08.2019 08:38:13
RiP
2.
ХХ
09.08.2019 08:36:53
Аре, аре,
18 годишни диванета се спускали с главата напред...
В моргата и бързо - донор!
1.
88
09.08.2019 08:36:34
Като се види кои са истинските собственици на Аква парка ще е ясно че никакво следствие и наказания за инцидента няма да има.
  Добави Коментар
Истината за връзката между Киара и Краси след финала на "Ергенът: Любов в рая" След романтичните сцени пред камерите, риалити двойката разкри какво се случи между тях в реалния живот Грипът удари Европа по-рано от обичайното с нов щам СЗО предупреждава за по-ранна и агресивна грипна вълна в Европа с високи нива на зараза в 27 държави
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването Холивудската звезда впечатлява с дисциплина и постоянство, като залага на силови тренировки вместо на краткосрочни диети Форбс отличи младия рефер и финансист Геро Писков в престижната класация "30 под 30" Елитният съдия от родната лига намира признание не само на терена, но и в света на високите финанси и технологиите
Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти Разкритията идват в ключов момент за тима на Флик, който е начело в класирането, но се изправя пред вътрешно напрежение Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си Той твърди, че действията срещу него са част от политически сценарий, целящ сплашване на неудобните кметове и овладяване на местната власт
5 често срещани родителски грешки по празниците и как да ги избегнем Претоварената програма и високите очаквания често развалят магията на празниците за децата Мали кипи: Мустафа Сангаре от Левски не е повикан за Купата на Африка Въпреки отличната си форма с екипа на Левски, таранът не попадна в състава на Мали за турнира в Мароко и това разпали полемики в страната му
Може ли да печем замразени пържоли на скара: какво да знаем преди да опитаме Поставянето на замразено месо директно на грила не е табу, но изисква точна температура, търпение и техника, за да избегнете разочарования Последното Новолуние на 2025 носи неочаквано чудо за тези 5 зодии Астрологичният феномен в края на годината отключва силни емоции, съдбовни знаци и ново усещане за посока при пет знака от зодиака
Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни Конституционният съдия подчерта, че липсата на ясни срокове в Конституцията оставя широко поле за политически маневри и отлага предсрочните избори Директорът на 138-мо училище: Не съм слагал камерите в тоалетните Задържаният директор отрича да има връзка със скандалните записи, докато разследващите представят доказателства за прехвърляне на файлове към личния му телефон