Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кобрата мина сексуален курс и заяви: Не обиждайте Джени Суши

Продължавам да поемам пълна отговорност за действията си", каза Кобрата
Ключови думи: Кубрат пулев, кобрата, джени суши, журналистка, курс по сексуален тормоз, боксьор

Най-добрият български боксьор Кубрат Пулев премина през първия етап на обучителния курс по сексуален тормоз. Той му беше наложен от Атлетическата комисия в Калифорния като част от наказанието за целувката срещу репортерката Джени Равало, известна като Джени Суши. 

Кобрата използва официалната си страница във Фейсбук, за да сподели какво е научил, извини се на американката и призова обидите по неин адрес да спрат.

Ето какво написа той:

"Миналата седмица завърших въздействащ 2-часов обучителен курс за сексуален тормоз, воден от господин Барет Морис и координаторката му Сара Ватенберг. Обучението ме накара да разбера по-добре, че инцидентът, който се случи на 23 март, между мен и журналистката Джени Равало, беше напълно неприемлив. Продължавам да изпълнявам задълженията си да преминавам необходимите обучения и да взимам мерки за коригиращи действия, необходими за възстановяването на моя боксов лиценз за Калифорния. Искам да съм сигурен, че всички мои фенове знаят - направих грешка и сбърках. Продължавам да поемам пълна отговорност за действията си. 

Накрая искам искрено да се извиня на репортерката Джени Равало. Не на последно място, един от многото уроци, които научих от събеседването с Морис, е, че трябва да бъда много ясен с моите приятели, семейството и феновете ми, че не одобрявам никакви негативни забележки относно г-жа Равало във връзка с този въпрос. За тази цел, моля, въздържайте се от публикуване на пренебрежителни забележки относно г-жа Равало в моите профили в социални медии, под видеоклиповете ми или в други форми на медии. Благодаря на всички ви!". 

 

2
Коментара по темата
2.
Кубрате,
27.06.2019 19:49:29
И ти ли за пари стана джендър бате ??
Аре стига си се извинявал до посиняване на една професионална к..ва.
1.
мм
27.06.2019 15:51:17
кобра ти не си в час
  Добави Коментар
Пациентите плащат двойно за жизненоважни медикаменти Поскъпването удря най-силно хронично болните, които все по-често избират кое лекарство могат да си позволят Истината за отрязаното ухо на Ван Гог И била ли е проститутка дамата, на която го подарява
Катя Илиева напуска телевизия 7/8, съобщи самата тя във Facebook Новината за раздялата беше обявена в социалните мрежи и предизвика публична подкрепа от колеги журналисти В сезона на Козирога кой ще се радва на личен растеж Ето какво да очаква всяка зодия
Ето защо обмяната на левове в евро става по-достъпна 9 нови пощенски станции ще осигурят безплатна обмяна на левове в евро за гражданите извън големите градове Спазвайте тези традиции, за да осигурите щастие и късмет през новата година Момите, на които им предстои да се омъжват през годината, не трябва да месат хляба
Купувачите на имоти в София искат простор, а във Варна залагат на кварталите След години на компромиси с площта, българите отново избират пространство, зеленина и дългосрочен комфорт Германия се опитва да изправи икономиката си, като същевременно укрепва отбраната Но какво ще означават тези усилия за вътрешната и външната ѝ политика?
Близо 100 000 автомобила напуснаха София, а АМ „Тракия“ е най-натоварена Полицията очаква пик във вторник и сряда Ким Чен Ун заедно с дъщеря си, демонстрира икономическия напредък на Северна Корея преди ключов партиен конгрес Те са част от усилията да подкрепят страната в условията на международни санкции и изолация
Станимашките сарми на дядо, които внасят уют по Коледа - традиция от родопите Няма нищо като домашно приготвените сарми и вкуса на детството в една малка хапка Видео показа как Ферарито на създателя на Call of Duty се забива в мантинелата и избухва в пламъци В червения супер автомобил са били Винс Зампела и спътникът му, двамата загиват на място