Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Директорката на училището с рухналата мазилка: Инцидентът вероятно е заради поройните дъждове

Нямаше паника заради рухналата мазилка, каза директорката на ПГБТ – Пловдив Гергана Георгиева
Ключови думи: Новините от Пловдив, рухналата мазилка, гимназия по битова техника, Гергана Георгиева, училище мазилка, инцидент Пловдив, новините на бТВ

Мазилка на училище в Пловдив рухна по време на учебни занятия. Пред камерата на бТВ директорката на Професионалната гимназия по битова техника Гергана Георгиева каза, че най-вероятно причината за инцидента са поройните дъждове, изсипали се в града под тепетата през последния месец.

На косъм се разминахме от трагедия в Пловдив, възкликна водещият на „Тази сутрин“ Антон Хекимян, а репортерът Райна Зайкова държеше в ръце пред камерата малко парче стиропор.

„Всеки си казва, че е леко, но тежи доста заради цимента, с който е било захванато към стената“, обясни тя.

„Предстои да бъде установена причината, заради която се срути мазилката. Очаквам преглед от вещо лице от застрахователната компания, среща с представителите на фирмата, извършила ремонта и инвеститорския контрол. Изпратила съм покана и очаквам това да се случи в най-скоро време“, заяви шефката на гимназията с рухналата мазилка.

Дали има недостатъци при санирането, ще каже вещото лице, добави тя.

„Сградата е безопасна. Днес децата ще учат. Нямаше паника вчера. Изведохме спокойно учениците“, каза още Гергана Георгиева.
 

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Какво се случва с Покровск? Битката се ожесточава Обявиха Идеалния футболен отбор Впечатлява
Кой подаде българско знаме на Цеца в РСМ? Флаг по време на концерт разбуни духовете Венци Стефанов с тежък коментар за мениджъра на Насар "Същото направи и с един мой футболист", заяви босът на Славия
Пребиха български кмет Нападението стана в село Нова дръзка кражба в Париж Обраха магазин за бижута
Разтърсваща информация за верижната катастрофа в София Бивш шеф в "Автомагистрали" помел колите Ето кога се очакват геомагнитна буря да достигне Земята На 6-7 ноември изригванията могат да окажат влияние върху чувствителни и по-възрастни хора
Последната звезда от „Записки по българските въстания“ си отиде Илия Илиев оставя след себе си богато творческо наследство и десетки роли в театъра и киното Зуека продава своите картини по 800 евро Това е сравнително ниска сума за авторски живописни произведения, особено когато зад тях стои човек с име и биография като неговата
Заловиха двамата избягали затворници от общежитието "Полигона" край Ловеч  Издирването продължи близо  8 часа единият беглец бил открит час след сигнала, а вторият – в необитаема къща след подадена информация от граждани Тежък екшън с патрулка, виновният е бил много пиян и дрогиран Униформените били в близост до разклона за село Пашови, когато забелязали криволичещ лек автомобил "Шкода“