Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тита се събра с бившия си

 Виктор, който е съгражданин на Тита от Силистра, освен красив е и богат и от добро семейство
Ключови думи: тита, виктор, гадже, певица, бившия

Христина Христова-Тита, която остана чак на четвърто място в „Като две капки вода”, се е върнала при гаджето си Виктор, видя HotArena. 

Двамата бяха една от най-красивите двойки в България през последните две години. Виктор, който е съгражданин на Тита от Силистра, освен красив е и богат и от добро семейство.

Певицата публично му се обясняваше в любов миналата година на няколко пъти, но в началото на тази спря да се показва с него. Влизането й в „Като две капки вода” пък даде повод за слухове, че е влюбена в Папи Ханс, но очевидно това просто е било рекламен трик за популяризиране на шоуто.

На финала му Тита бе плътно до своя Виктор на купона в заведението на Кремена Халваджиян и двамата изглеждат много щастливи. Христова преживя тежък момент по време на предаването, след като баща й бе арестуван за източване на НОИ с фалшиви пенсии. Очевидно обаче тя маже да разчита на безрезервната подкрепа на гаджето си в този труден за семейството момент, предават от Телеграф.

 

3
Коментара по темата
3.
и тя е от добро семейство, ама...
30.05.2019 22:30:00
И Тита е добро дете, ама баща и го прибраха дето щипвал от системата
2.
Ценностите днес
30.05.2019 19:19:23
1.Да вади много пари и облаги с оная си работа.
2. Да си мазен подмазвач и ухо и да те издигат в службата.
3. Да краде на макс.
4. Да си добър манипулатор
Зет мечта .........
1.
Хаха......
30.05.2019 19:07:49
Значи щом е богат, е.от добро семейство!? Да ви пикам на логиката. За да станеш богат, не само у нас, а и по целия свят, трябва да си крадец. И не ставайте елементарни, като под кражба разбирате сами вземането на пари или вещи. Кражба е всичко водещо до неравностпйно разпределяне на парите. Като не плащаш достаъчно на работниците и служителите си, си КРАДЕЦ. Като купишнещо евтино, защото продавача по един или друг повод е принудвн от обстоятелствата да си продаде имота или стоката, си КРАДЕЦ. Като продадеш същото нещо на двойна, тройна или колкото можеш цена, възползвайки се от незнанието на купувача или от монополното си положение, си КРАДЕЦ.
Е, значи 'доброто' семейство са всъщност семейство КРАДЦИ.
А отрочетата им, по дефиниция са пълни БОКЛУЦИ.
  Добави Коментар
Земетресение в САЩ В Тенеси Мъж изхвърли 20 000 евро по погрешка, а след това... Самарянин намери сумата и сигнализира на полицията
Индия обвини Пакистан От Ню Делхи твърдят, че Исламабад не спазва примирието Медведев с гръмки думи Ето какво твърди
Нова драма в Испания: 160 000 души бяха предупредени да не напускат домовете си Спрени са влакове, блокирани са пътища и са отменени събития Земетресение с магнитуд 5,5 по Рихтер удари... Крайбрежието на Еквадор
Направи световен рекорд Жоро Вратарчето сякаш не остарява, той е най-възрастният действащ футболист Малко след обявеното примирие: Експлозии в индийски град Напрегната ситуация
Макрон, Мерц, Стармър и Туск посетиха Киев Те искат 30-дневно спиране на огъня между Украйна и Русия Пакистан и Индия потвърдиха примирието Огънят спира веднага
Германия затегна граничния контрол Засилени са проверките по границите с Люксембург и Белгия Джеки Чан: Никога няма да спра да правя сам каскадите си 71-годишният aктьор все още не мисли за пенсиониране