Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Синът на руски милиардер между живота и смъртта след мощен запой

След бурно парти в един от клубовете в руската столица Сергей се почувствал зле
Ключови думи: сергей сергеевич, младши, син на руски олигарх. запой, кома

Синът на известния руски олигарх и собственик на застрахователната компания „РЕСО-Гарантия” Сергей Саркисов - Сергей Саркисов-младши, изпадна в кома след як запой с приятели, пише Блиц.

След бурно парти в един от клубовете в руската столица Сергей се почувствал зле. На 14 април сутринта приятелите му извикали частна линейка. Синът на милиардера е откаран в най-близката клиника, където му е оказана първа помощ.

Докторите се опасявали, че няма да могат да спасят 20-годишния младеж, тъй като състоянието му било изключително тежко. Младежът е оставен в реанимация. Сергей Сергеевич изгубил съзнание.

Няколко дни наследникът на милиардера бил в кома, а близките и приятелите му не знаели дали ще отново ще дойде на себе си. Състоянието му към днешна дата е значително по-добро и той е излязъл от комата. Лекарите не виждат опасност за живота му. Възможна причина за състоянието му е злоупотреба със забранени вещества.

Саркисов-младши редовно посещава партита в скъпи московски клубове, спи много малко и често се оплаква от умора. До този момент обаче не е имал сериозни здравословни проблеми. Роднините на олигарха не коментират инцидента.

Сергей Саркисов-младши се нарича „Черният принц”. Благодарение на баща си, който по данни на Forbes заема шесто място в списъка на най-богатите хора в Русия, кара небесносиньо Bentley и често купонясва в компанията на известни изпълнители.

Синът на милиардера е добра партия за жените, макар че към момента младежът не търси сериозна връзка. Сергей имаше кратък романс с щерката на бизнесмена Игор Кудряшкин -  Настя. Слухове свързваха името му с това на Анастасия Решетова. 

2
Коментара по темата
2.
Мерко
01.05.2019 19:33:22
Баси тъпия бляд.
1.
Копи-пейст
01.05.2019 17:29:33
Малоумнициииии
  Добави Коментар
Северна Македония обърна плочата: Гответе се за маратон към Европа, зове премиерот Премиерът на Северна Македония отново атакува "френското предложение" Първите туристи вече са на плажа в Приморско, шезлонгът и чадърът остават по 3,60 евро Хотелиерите очакват пълна заетост през юли, а цените на плажа остават без сериозни промени 
От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс Гласът на обичаната анимационна героиня Лило угасна едва на 35-годишна възраст след живот, белязан от тежки зависимости и бездомие Защо по българското Черноморие се продават свастики Свободното предлагане на предмети, брандирани с тоталитарни знаци, периодично провокира вътрешни и международни скандали, които увреждат репутацията на страната
Опасни инциденти в Слънчев бряг и Несебър: Жена с избит зъб, мъж в болница Невнимателни шофьори блъснаха пешеходци Тотален хаос: 15-годишен размаза кола пълна с деца, рецидивист нападна спец ченге в София Смразяващата катастрофа се случи в Горна Оряховица през нощта
Прогноза за времето и народни поверия за 18 юни Същевременно църквата почита паметта на мъчениците Леонтий, Ипатий и Теодул Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Футболният колос от Балканите изравни на два пъти на Англия, но загуби
Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Финансови успехи, романтични изненади и нови възможности бележат деня, но някои знаци трябва да внимават с интригите, прибързаните решения и пропуснатите шансове Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти Когато политически лидери на най-високо ниво умишлено смесват съвременната национална идентичност с интерпретацията на средновековното минало, става ясно, че историческата истина е „трън в петата“, коментира той
Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките Единственият освободен от ареста бе пуснат под сериозна парична гаранция от 10 000 евро Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Той се оправда, че средствата били от частни фондове, а не от държавата, а от Техеран са категорични, че ще нарушат примирието, ако ЦАХАЛ не напусне Ливан