Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Искра Фидосова стяга сватба

Искра Фидосова ще стане скоро баба, снимка: Слава
Ключови думи: Искра Фидосова, синът на Искра Фидосова, Франсоа

Тежка сватба стяга юристката и сив кардинал на ГЕРБ Искра Фидосова. Синът на монтанската правистка — Франсоа е поискал ръката на дългогодишната си приятелка Лора и двамата съвсем скоро трябва да се оженят. Двойката вече е официално сгодена, като за романтичното предложение за брак, разказва самата красавица. Хубавицата е избраница на Франсоа още от гимназията и двамата са просто неразделни, пише „България днес”.

Франсоа предложи брак на любимата си на 12 февруари, тъй като не искал гаджето му да е поредното момиче, което получава пръстен на Свети Валентин. Тя казала веднага „Да”, а в следващия момент двамата съобщили и на родителите си.

Фидосова отдавна се знае със сватовете, които също одобряват зет си и нямат против сватбата. Самата юристка е очарована от снаха си, като още от първия миг я харесала за съпруга на сина си.

Момичето има блестящо бъдеще като архитект, а семейството вече прави планове за съвместен живот в столицата.

Въпреки това роднините се надяват сватбата да е в Монтана. Именно там фамилията на Фидосова има няколко ресторанта, а и цялата рода е там.

Сватбата на влюбените се очаква да бъде пищна, но дискретна, тъй като юристката от години страни от общественото внимание и предпочита да не е във фокуса на прожекторите. Тя пази и сина си и снаха си от папараци и медийни изяви, затова и настоявала тържеството да е извън столицата.

Лора и Франсоа обаче имат последната дума за сватбата си.

Най-вероятно събитието ще е през лятото, а красивата архитектка официално ще влезе в семейството на юристи и футболисти. Гаджето й пък записа право в УНСС и тръгна по стъпките на майка си, разказват монтанчани.

Въпреки че учи и живее в столицата, Франсоа продължава да се води гражданин на Монтана. Именно затова местните се надяват, че младоженците ще приемат да си устроят сватбата в провинцията, въпреки че булката е столичанка.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Виктор разкарал тази участничка в Ергенът, защото била дебела и натрапчива Ситуацията се случва пред очите на зрителите още в първите епизоди на предаването Слагам мляко, малко вода и правя уникални сиренки С няколко прости стъпки ще получите цяла тава ароматни сиренки, идеални за неделната закуска
Във Великобритания негодуват срещу развратната актриса Бони "Това не е нормално", отсича гневен мъж Какво не знаем за изпъкналите вени на ръцете Какви са причините за изпъкването?
Меси направи точно обратното на палавия Анди Лео сияе до любимата си и майка на трите му деца Вълк нападна дете в Нидерландия, издадена е заповед за разстрел на хищника Детето е спасено от случайни минувачи
Васил Найденов остава без най-големите си хитове? Песента "Там на завя" стана ябълка на раздора между Кеца и композиторът Стефан Димитров Оспорвана битка за голямата награда в конкурса за нова песен „Срещу вятъра“ (НА ЖИВО) 12 от любимците на бургаската публика се включиха в надпреварата с девет свои творби
Къде точно са американските ядрени подводници около Русия? Пентагонът не разкри Превърнаха лъскав Mercedes G-Classa в казан за боклук Милионер бе принуден да стане боклучия от "Чистота"
Десетки деца починаха от глад в Газа Около 320 000 малчугани живеят при мизерни условия 11 властелини на смеха на „Охлюва“, поемат „Кучешката вахта“ (НА ЖИВО) Два дуета се включват в хумористичния концерт на „Солени ветрове“